Şimdi Ara

bende diş teli var hic sevmiorm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kola ,seker, ne kadar tatli varsa tuketirsen senin disler de gder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

kola ,seker, ne kadar tatli varsa tuketirsen senin disler de gder.

zero kola bende çok içerim.pipetle için e sorun olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pipetle pek zevk vermiyor
  • quote:

pipetle pek zevk vermiyor

dişi ele almaktan iyidir hocam :D dış sıkıntı olmasa gargara yapicam kolayı.o yakma hissi müthiş valla

• zevk almadiktan sonra yasasak nolur ki
  • quote:

zevk almadiktan sonra yasasak nolur ki

hocam 5 bin lira verdim ben bu dişlere .bunlara bisey olacağına oleyim daha iyi :)

• Diş telini sevdiğimizden değil sağlık için takarız. Sabret elbet bir gün kurtulacaksın.
  • Bu nasıl bir hortdur arkadaş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • taktıralı 9 ay oluyor , 1 senem kaldı tehminen. konuşurken kendimden biraz soğuyorum , az konuşmaya başladım. temizliğine özen gösterdiğim halde lekeler başladı. sıkıntılı yanları olsa da bu tedaviye keyfi olarak başlamadık sonuçta . şuan ben bayağı alıştım . çevremdekiler de yakıştırıyor , hatta benden görüp taktırmak isteyenler oldu. ben diş tellerimi parçam kabul ettim ve onları seviyorum. 1 yıl sonra ip gibi dizilmiş dişlerime bakıp diş tellerime teşekkür edeceğim :) bence tedaviye başlayan herkes diş telleri ile dost olmalı , nihayetinde ekstra bakım göstermen gerektiği için bayağı haşır neşir oluyorsun :) ayrıca dişlerindeki değişimi fark ettikçe mutlu oluyorsun ve daha çok seviyorsun . bazen sevgi kelebeği olmak gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: arimaya1

diş telim vardı cikti 2 ay once dumduz oldu.suan sadece pekistirec ismi verilen seffaf damaklik verdi sekli eski haline donmesin diye onu takmaya calisiyorum. kesinlikle doktorun ne diyosa aksatmadan yapmaya calis cunku sonucunu gordukten sonra iyiki taktirmisim ve bu kadar emege degmis dersin :)) ve dis tellerimi cok seviyodum bi parcam gibiydi cikarinca doktor istedim hatta tellerimi tibbi atik diye vermedi doktor :P

benimde bu ay sonu çıkıyor.dedim köpek dişlerim çok uzun.onu torpuliycem dedi.bakalım nasıl olcak

• quote:

Orijinalden alıntı: arimaya1

evt torpuluyo.ve butun dislerin ustundeki braketleri cikarirken temizliyo filan on dislerinde kirik varsa filan dolgu yapio, son asamalari yapiyo inci gibi oluyo :D suan sana duzelmemis gibi gelsede dislerin tellerin ciktiktan sonra anlayabiliyosun ne kadar cok duzeldigini :D

heyecanlandim valla

• sağol dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıktı mı hocam

• Ben daha zorunu takıyorum.Damaklık Kullanmak lcok daha zor konusamiyorsun.Sesli konustugumda agzımdan cıkıyor ve aşırı kalın birsey.Bu yuzden konuşamıyorum.Konuştuklarım anlaşılmıyor

Aslında derslerde iyi oluyor.Hocalar ağzımdakini bildikleri için metin okumtmuyorlar ve soru sormuyorlar.tek avantajı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord405

Ben daha zorunu takıyorum.Damaklık Kullanmak lcok daha zor konusamiyorsun.Sesli konustugumda agzımdan cıkıyor ve aşırı kalın birsey.Bu yuzden konuşamıyorum.Konuştuklarım anlaşılmıyor

Aslında derslerde iyi oluyor.Hocalar ağzımdakini bildikleri için metin okumtmuyorlar ve soru sormuyorlar.tek avantajı bu

nasıl damakliga devam mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasputin38

cıktı sayılır

Çıktı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

çıktı mı hocam

Çıkmış mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Göle

quote:

çıktı mı hocam

Çıkmış mı?

benim ki cikali 1 yıl oldu be :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Göle

quote:

çıktı mı hocam

Çıkmış mı?

benim ki cikali 1 yıl oldu be :D

Geçmiş geçmiştir.

• Jokerberg kullanıcısına yanıt
    ben özledim teli be cikinca ariycaksin onu.dislerimi elimle sıkıştırıyodum çıktıktan sonra :D damaklik çok kötü 1 yıl gece gunduz daha sonra ömür boyu sadece gece takicaksin.sana 1 yıl tak yeter der inanma yalan kaç yıl oldu cikali. halen su damakligi 2 gun takmasam 3.gun sıkıyor.mumkunse arkaya tel taktir damakliktan kurtul ben yazın öyle yapicam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.