Şimdi Ara

Bench press yaparken bicepste hafif bir pump oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bench press yapıp bitirdiğimde bicepslerimde hafif bir pump oluyor sizde de oluyor mu normal mi?

• Bench press göğüs, ön omuz, triceps ve bicepse vurur normal. Ben powerlifting yaptığım için kanatlarımı bile hissediyorum benchte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Do Squats

Bench press göğüs, ön omuz, triceps ve bicepse vurur normal. Ben powerlifting yaptığım için kanatlarımı bile hissediyorum benchte.
    vücut kilom 80 kg şuan 1 aydır benchte 90 5x5 da kaldım genelde fail oluyorum son 2 sette spotter olmasa üstümde kalır . setler bittikten sonra 5 kg indirip tek bir set yapabildiğin kadar tekrar yapıyorum overload yapmak için. bakalım 100 kg'a varmam ne kadar sürecek. hedefim hazirana kadar spottersız 100 kg çıkarmak bu vücut kütlesi civarında kalıp.
  • Program değiştirmelisin. 1 Aydır 90 5x5'de takıldıysan başlangıç seviyesinden çıkmışsın demektir. Güç antrenmanı yapmaya devam etmek istiyorsan Madcow veya Texas method öneririm. Faile yaklaştıkça 2. derecede aktive olan kasları hissetmeniz çok normal biceps gibi.

• Barı stabilize ederken çekiş kasları sırt ve biceps yardımcı kaslar olarak çalışır. Formun dogru olursa sırtında pump olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adı üstünde compound hareket. Üst bedende aslında görünür de 3 kası çalıştırıyor gibi olsa da bench press nerdeyse her kası çalıştırır. Mesela , benim bileklerim pump olur hep genelde.

• Aşkim pumpla beni nolurrrrrr hahahaha

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.