Şimdi Ara

Bencede Kürtler Suriyeliler ve Afganlar gönderilmelidir neden mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cevabı belli biz ABD gibi karışık nüfusa sahip ulusu belli olmayan bir ülke değiliz.Biz bir ulus ülkesiyiz tıpkı Bulgaristan Yunanistan gibi.Ülkenin ulusunu koruyamazsak biz var olamayız.Bu yüzden tüm Kürtler kuzey ırakla anlaşılarak gönderilmeli.Suriyeliler ve Afganlarda geldikleri yere geri postalanmalıdır.Hem ırklar yüzünden kişi başı milli gelirde düşüyor.Ülke nüfusu ne kadar az olursa hayat kalitesi o kadar artar.Bu ırklar bugün batıda bile sürüyle görülmeye başlandı.Bu dediklerim doğru eğer yapılmazsa biz Türkler ilerde ülkede azınlık olucaz.Bu dediklerimi ırkçılık sayıyorsanız ırkçıyım arkadaşlar.En azından kendi ülkemin geleceğini düşünüyorum sizin gibi insancıl naralar atıp sonradan keşke böyle deseymişiz dememek için.Bazı durumlarda ülke geleceği için ırkçılık çok önemlidir özellikle ulus devletler için.Bulgaristanın Türklere karşı yaptığı ırkçılığı araştırabilirsiniz.Neden yapıyorlar bunu çünkü adamlar ulus devlet doğru yapıyorlar nüfuslarını koruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 21 Nisan 2018; 14:47:10 >

• Nasıl bir rüya görüyorsun bilmiyorum ama bu ülkenin insanı karışık öyle sandığın gibi safkan Türk halkı yok.

Nasıl bir hayal aleminde isen ondan uyanman gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Nasıl bir rüya görüyorsun bilmiyorum ama bu ülkenin insanı karışık öyle sandığın gibi safkan Türk halkı yok.

Nasıl bir hayal aleminde isen ondan uyanman gerek.
    Gen olarak tabi ki karışık sonuçta burası özünde Roma imparatorluğuydu.Ben ne mutlu Türküm diyene felsefeni ele alıyorum öyle gen falan araştırılınca zaten ben slav Rus veya Bulgar çıkarım ama ben kendimi Türk olarak görüyorum ve kendi milletimin geleceğini düşünüyorum ortadoğuda insancıl naralar atarak başarı elde edemezsin.En basitinden israile bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 21 Nisan 2018; 14:32:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Gen olarak tabi ki karışık sonuçta burası özünde Roma imparatorluğuydu.Ben ne mutlu Türküm diyene felsefeni ele alıyorum öyle gen falan araştırılınca zaten ben slav Rus veya Bulgar çıkarım ama ben kendimi Türk olarak görüyorum ve kendi milletimin geleceğini düşünüyorum ortadoğuda insancıl naralar atarak başarı elde edemezsin.En basitinden israile bakabilirsin.

Alıntıları Göster
    Ya gelen Afgan da kendini Türk görüyorsa ne yapacağız ?

Mesela Suriyeniin karşıacağını anlayınca bütün işiinii şirketleriini Türkiye ye ggetiren yatırım yapan Suriyeliler var. ? Belki adam kendisi söylemese Suriyelii olduğunu anlayamayacağın insanlar var.

Neye göre atacağız sınır dışına bu insanları.

Mantıksız bence yaklaşımınız. Artık Dünya kürselleşiyor. O Suriyeli bu afggan vs bırakmak gerek bir kenara.

• quote:

Ya gelen Afgan da kendini Türk görüyorsa ne yapacağız ?

Mesela Suriyeniin karşıacağını anlayınca bütün işiinii şirketleriini Türkiye ye ggetiren yatırım yapan Suriyeliler var. ? Belki adam kendisi söylemese Suriyelii olduğunu anlayamayacağın insanlar var.

Neye göre atacağız sınır dışına bu insanları.

Mantıksız bence yaklaşımınız. Artık Dünya kürselleşiyor. O Suriyeli bu afggan vs bırakmak gerek bir kenara.

Alıntıları Göster
    Çalışanları bırakabilirsin.Ama burda serserilik yapıp yol kesen boş insanları göndermezsen bu kişilerinde en az 5 çocuğu olunca ve biz ayrılmak istiyoruz veya özerk olmak istiyoruz doğu ve güneydoğuyu istiyoruz deyince görürüm ben seni.O nüfusu nasıl tutmayı düşünüyorsun ortadoğu cahiliyetiyle? ortadoğu insanı ırkçıdır.Buna adapte olamazsan kaybedersin tıpkı orman kanunu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 21 Nisan 2018; 14:38:19 >

• quote:

Çalışanları bırakabilirsin.Ama burda serserilik yapıp yol kesen boş insanları göndermezsen bu kişilerinde en az 5 çocuğu olunca ve biz ayrılmak istiyoruz veya özerk olmak istiyoruz doğu ve güneydoğuyu istiyoruz deyince görürüm ben seni.O nüfusu nasıl tutmayı düşünüyorsun ortadoğu cahiliyetiyle? ortadoğu insanı ırkçıdır.Buna adapte olamazsan kaybedersin tıpkı orman kanunu gibi.

Alıntıları Göster
    Herkes durduk yere biz şunu bunu istiyoruz diyebilir bu risk hep var.

Ordu da bu yüzden var zaten. Yoksa demokratik bir ülke de ordunun yeri yoktur ama bu risklerden dolayı bir ordu düzenimiz var.

Denesinler o orduyu boşa yetiştirmedik. Boşuna 18 ay silah altına girmedik.

• Demek istediğini doğru dürüst söyleyemediğin için "bazen ırkçılık çok önemlidir" gibi saçma sapan bir laf söylüyorsun.Sorun içimizdeki mülteciler.Bir ülke hiç mülteci alamaz değil ama bu kadar mülteci alması nüfus yapısını değiştirdiğinden büyük bir sorun.Tüekiye milyonlarca mülteci ile başa çıkamaz ve çıkamıyor.

Ama dün de yazıldı buraya.Kürtler ve Afganlardan bahsediliyor.Kürtlerden bahsetmek tam anlamıyla bölücülüktür.Kimi,nereden,nereye gönderiyorsun?Şaşırmayın.

Afgan konusu ise ayrı.Bu ülkede doğup,büyümüş binlerce Afgan var.Bu insanları nereye götüreceksin.Adamlar bu ülkeye adapte olmuş bile.Sadece yeni gelen Afgan mültecileri sınır dışı edebiliriz.Suriyeliler'in ise vatanlarına geri dönmesi ilk sırada olmalıdır.

Yani doğru bir şekilde ifade etmek varken kendi kendine ırkçı yakıştırması yaparak doğru bir düşünceyi yanlış gibi gösteriyorsun.

• quote:

Herkes durduk yere biz şunu bunu istiyoruz diyebilir bu risk hep var.

Ordu da bu yüzden var zaten. Yoksa demokratik bir ülke de ordunun yeri yoktur ama bu risklerden dolayı bir ordu düzenimiz var.

Denesinler o orduyu boşa yetiştirmedik. Boşuna 18 ay silah altına girmedik.

Alıntıları Göster
    Nüfus fazlalığı olunca adamlar ayrılmak isteyince uluslararası alanda haklı olucaklar ordu neye yarıcak hadi bakayım? en mantıklısı nüfus mübadelesi ile hepsini yollamak işte çalışanlar işi gücü yerinde olanlar hariç.

• burda belli bir süreden beri düzen kurmuş olan halkı bu ülkeden çıkartamazsın, illa çıksınlar diyorsan sen de çıkmalısın. mülteci olanlar ülkelerine gönderilecektir elbette, gönderilirlerse
  • quote:

Alıntıları Göster
    Çalışanı bırakabilirsiniz ne demek kökten bu ülkeyi terk etmeleri lazım. Ceremesini Ataşehir, Bakırköy, bebek, Etiler , Çankaya yani kaymak kesim değil, Esenyurt, Esenler, Sultangazi, bahçelievlerin Şirinevler Yenibosna tarafları, efendime söyleyeyim Küçükçekmece buradaki varoş kesim çekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben iktidar olsam Irak İran savaşından itibaren ülkemize gelip yerleşen tüm mültecileri sınırdışı ederim ülke arınmış olur
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Aynen dünya küreselleşiyor Avrupa'dan Amerika'dan vize almayı denesene bi seni ne yerine koyuyorlar

Burası 1000 yıllık Türk yurdu Türkiye Cumhuriyeti ise ulus devlet. Savaştan kaçıp sığınanlar amenna bu bizim kaderimizde var nerede mazlum varsa Türk sahip çıkmış. Fakat savaş bitince milyonlarca mültecinin ülkesine geri gönderilmesi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.