Şimdi Ara

Bence Türkiye'nin En iyi Forumusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • en iyi forum, en yardımsever forum sitesi sizsiniz. ne kibir ne ego var. hem yardımsever hem iyi niyetlisiniz. Sadece Bilin istedim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnesSinan -- 31 Aralık 2019; 22:38:46 >

• Bu konu baska bir forumdan alintidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilmiyorum da içimden dolu dolu ifade etmek geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnesSinan -- 31 Aralık 2019; 22:41:0 >
  • Konu dışı hariç de
  • buraya üyeliğim yıllardır var ancak öyle fazla takılmam, 1 haftadır ismini vermeyeceğim bir foruma takıldım. sitenin yöneticisinden tut kurucusuna kadar hepsi mi egoist kibir kendini beğenmiş olur. imla hatasından dolayı hesap siliyorlar, yöneticiler mesajlara cevap vermiyor konuşmaya kapatıyorlar, beğenmedikleri konuyu onaylamayı bırak direk hesabı siliyorlar. ve bunu bir kere değil 3 kere yaptılar. kudurdum sinirden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnesSinan -- 31 Aralık 2019; 22:48:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesSinan

buraya üyeliğim yıllardır var ancak öyle fazla takılmam, 1 haftadır ismini vermeyeceğim bir foruma takıldım. sitenin yöneticisinden tut kurucusuna kadar hepsi mi egoist kibir kendini beğenmiş olur. imla hatasından dolayı hesap siliyorlar, yöneticiler mesajlara cevap vermiyor konuşmaya kapatıyorlar, beğenmedikleri konuyu onaylamayı bırak direk hesabı siliyorlar. ve bunu bir kere değil 3 kere yaptılar. kudurdum sinirden.
    Technopat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    isim vermek yasak diye söylemedim ancak helal olsun (bildin) hacı cidden sadece ben bu durumdan muzdaribim sanıyordum.
    POMPA SITESI

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EnesSinan E kullanıcısına yanıt
    adını technopat koyup türkçe kurallarına dikkat eden forum mu
  • M4M00D kullanıcısına yanıt
    aynen öyle buna tespit derim işte :)
    bantopat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH adamdır gerisi teferruat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.