Şimdi Ara

Bence oyunda küfür olması güzel bir şey

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kazanınca rakip takımın birbirine alldan küfür etmesi birbirlerine report demesini seyredince sevincten havalara ucuyorum. Bazen Rok gibi Haydaaa ooo ne dedi falan diye rakip takımı birbirine düşürüp kahkahalarla kazanmak paha bicilemez bir duygu. Ama gelgelelim kaybedince de bi o kadar kötü. Ama kazanınca o kadar cok tatmin oluyorsunuz ki hani gülü seven dikenine katlanır misali kaybetseniz de elbet bir gün kazanacağınızı ve yine zevkten dört köşe olacağınızı bildiğiniz için o küfürler, troller sizi oyundan soğutamıyor. Oyundaki boost, troll, feed olmasıydı maç kazandığımızda bu kadar mutlu olmazdık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O yuzden kazandigim her macin sonunda all dan agla velet yaziyorum bende zevkli oluyor

• Oyunda küfür yada buna benzer söylemleri ciddiye alan kişinin bir uzmandan yardım alması gerekir ;)
  • Küfrü görüp rage e giren var hayatta başka derdi yok 10 yasındaki çocugun laflarını ciddiye alıyor

Ha tabi kaydediyorsan rage senin için şöhret basamağı olabilir ama ne olarak hatırlanırsın bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataymy

Oyunda küfür yada buna benzer söylemleri ciddiye alan kişinin bir uzmandan yardım alması gerekir ;)

Aynen. Ben cevap bile yazmıyorum
  • Küfür flame cidden sarıyor ya. Tel numaranı isteyenler falan baya eğlenceli oluyor.

• Senin psikolojik sorunların var dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus Köse

Senin psikolojik sorunların var dostum.

Bu tiplerin psikolojik sorunlarının bile sorunları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: SourceCode

quote:

Orijinalden alıntı: Yunus Köse

Senin psikolojik sorunların var dostum.

Bu tiplerin psikolojik sorunlarının bile sorunları var

True story.
  • Ağla yazanlar hayatta hiç başarısı olmamış asosyal tipler.
    Yüzde 90 eminim.
  • Ağla yazmak ile asosyal tip olmak ne alaka. Ben şimdi asosyal mı oldum?
    Ağla
    Ağla
    Ağla
    Ağla

• Adamlara bak la , ana bacı girişseler gülecekler , siz genişsiniz diye bizde mi geniş olalım bu mudur yani sanal gerçek ne farkeder
  • quote:

Orijinalden alıntı: dommann

Adamlara bak la , ana bacı girişseler gülecekler , siz genişsiniz diye bizde mi geniş olalım bu mudur yani sanal gerçek ne farkeder

Sen baya bi yenisin sanal alemde herhalde.

Sanal alemde her sülaleme sövdüklerinde sinirlenseydim şuan seri katil falan olmam lazımdı ve Türkiye nüfusunun en az üçte birini katletmişdim.

Tabiki gülüp geçiyorum ve birazda acıyorum bu tiplere.
  • Amacı kazanmak olan tipte insanların yapacağı türden bir hareket. Hedef eğlenmek olsaydı, kazanmak sadece bir araç olarak gorulseydi oyunlar daha güzel geçerdi eminim. Ortaokulda büyük abilerimle halisaha yapardık karşı takımın hepsiyle maçın içinde tanisirdim. Güzel sohbet olurdu. Bir keresinde bizim takımdan biri ismini sorduğum için birinin laf yapmıştı bana. Ben de bir daha gitmemiştim zaten. Ama mantık belli işte, büyüklerimizde de böyleydi. Rekabetçi bir tavır değil bu. Aptallık. Karşıdakinin bana flamelemesi benden birşey götürmez, ama barışçıl bir oyun bana çok şey katar. Çok daha fazla eglenirim şahsen.

Rekabet ettiğiniz adam sizin dusmaniniz değil, rakibiniz. Ona göre davranın. Sizin win rateiniz 54%, ama karşınızdaki adamın 47% olabilir. Bunu da düşünün.

Genelde bu duruma cevap olarak "oyun bu alt tarafı onu-bunu dikkate mi alıyorsun?" derler. Tekrar söylüyorum, olay bir şeyin eksilmesi değil, daha fazla zevk almak. Maksimum eğlenceyi elde edip o zevki tattiginizda o değersiz egonuzu tatmin etmeye çalışmanın ne kadar ezik olduğunun farkına varacaksınız, eminim.

Oyuna sadece arkadaşlarımla giriyorum ve tüm sohbet de kapalı, gereksiz muhabbetler dönen çöp bir topluma/topluluga sahibiz malesef. Eğitimin kalitesiz, tahsilin düşük olmasından kaynaklidir diye düşünüyorum.
    "Saygı"larımla..

• Ağla lafini reelde kullanan birini gorsem belasini severim. O kadar ayar oluyorum. 50 km den 18 yas alti velet izlenimi veriyor.

• Hadi otur agla

• quote:

Orijinalden alıntı: rlvnt

Hadi otur agla

Usenmem fake hesap alır kan bagina soverim çocuk.

• Şöyle düşünüyorum oyunda ağır ezildiniz takımınız aşırı kötü trollediler,afk kaldılar,bilerek beslediler ve kaybettiniz değilmi.Sonraki oyunda aynı şekilde karşı takımda afk feeder vs. oldu kazandınız.Şimdi ne oldu önceki maçta çıldırmanıza takımınıza sövmenize deydi mi?O yüzden kaybedebilirsiniz normal yani.Bu oyun şansımız yoktu deyip geçin takmayın kafanıza.
  • :d
    agla

• quote:

Orijinalden alıntı: rlvnt

:d
    agla

Neyse hiç kurulariyla ugrasmak gereksiz blok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.