Şimdi Ara

bence o/c (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ENIGMA

kardesim boyle konular acıp durmayın o/c nin sacma yada ise yaramadıgını dusunen varsa o/c yapmaz olur biter

+1
  • ya kardeş herkez salak sen mi zekisin?? kaç milyon kişi o/c yapıyor... bi bildikleri varki bi sonuç aldılarki yapıyorlar... o senin düşüncen böle gereksiz topicler açmayalım... o/c yardımı için var bura
  • bence o/c yeteneği olan ama bunu kullanamayan bi sporcuya pisikolojik gaz vererek bu yeteneği kullanmasını sağlamaktır tabi biraz da bu vatandaşa kimyasal destek gerekli buda proteğin yada hormon basarak adamı da fiziksel olarak geliştirirsin oldumu sana 2500+ 3200+ al işte o/c budur yani sıska bir adamı kaslı bi yarmaya çevirmek
  • ha bu arada adam aynı adam kemik aynı kemik beyin aynı beyin sadece biraz silikon bastık adama o kadar
  • konuyu anlamadım hala
  • ya git işine yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: s333

bence o/c yağlı bi göbeğiniz vardır(o/c siz ) o/c de bu göbeği içeri çekersiniz ama göbek aynı göbek kart aynı kart

yaa ne aleksi var ya
    performans artıyomu kardeşim??
    artıyo.
    üstüne para veriyonu mu??
    vermiyon.
    ozaman devam edelim arkadaşalar oc ye nokta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak555

konuyu anlamadım hala

boş ver salla gitsin
  • o/c güzel para vermeden hızlanıyosun oko göbeği doktora gitmeden içine çekiyoyun aa herşey aynıayrıca dostlar bede o/c yapıyorum lütfen beni yanlış anlamayın
  • quote:

o/c güzel para vermeden hızlanıyosun oko göbeği doktora gitmeden içine çekiyoyun aa herşey aynıayrıca dostlar bede o/c yapıyorum lütfen beni yanlış anlamayın

senı yanlıs anyalan yok en azından ben senın ne demek ıstedıgnı anlıorum ama katılmıorum cunku kart aynı kart degıl overclk yapınca
  • bilimsel olarak o/c puanlarında söylediği gibi iyi bir şey
  • quote:

Orjinalden alıntı: radar

bilimsel olarak o/c puanlarında söylediği gibi iyi bir şey

• ya arkadaşlar bu tür konulara cevap bile yazmak ii değil sallayın gitsin adam kendinden haberi yok hem o/c yapıyor hemde çamur atıyor bu ne perhiz bu ne turşu anlamadım.
  • bence çok yanlış düşünüyor arkadaş.bence bu nasıl birşeydir biliyormusunuz.olanakları olmayan ama zeki bir öğrenciyi alıp onu eğitip ona pratik zeka ve hız kazandırıp potansiyelini açığa çıkarmaktır
  • ben henüz öğrenciyim de o yüzden aklıma ilk bu geldi
  • dostum sana katılıyorum arkadaşlar ben o/c karşıtı değilim önce buna bi kere daha açıklık getireyim
    bence o/c yeteneği olan ama bunu kullanamayan bi sporcuya pisikolojik gaz vererek bu yeteneği kullanmasını sağlamaktır tabi biraz da bu vatandaşa kimyasal destek gerekli buda proteğin yada hormon basarak adamı da fiziksel olarak geliştirirsin oldumu sana 2500+ 3200+ al işte o/c budur yani sıska bir adamı kaslı bi yarmaya çevirmek
  • quote:

dostum göbek içerdeyken mutlu değilmisin evet kart kart o/c li ama göbek aynı göbek kart aynı kart yani o/c yi kaldır cırt+uzun bi süre nefesini öyle tutamassın yani kart ısınır ısınır ısınır ve...

ama korse die bişi var ince gösteren
    yani ram heat sink ve vga silencer
  • güzel benzetme be
  • harbi güzel benzetme
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.