Şimdi Ara

bence o/c

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence o/c yağlı bi göbeğiniz vardır(o/c siz ) o/c de bu göbeği içeri çekersiniz ama göbek aynı göbek kart aynı kart

• çok yanlış
    sonuçlar hiçde öyle olmadığının kanıtı
  • Bence sen yanılıosun hemde cok
  • ben mi?
  • dostum göbek içerdeyken mutlu değilmisin evet kart kart o/c li ama göbek aynı göbek kart aynı kart yani o/c yi kaldır cırt+uzun bi süre nefesini öyle tutamassın yani kart ısınır ısınır ısınır ve...
  • dur yanlış anlamışım galiba
    haklısın (ewet yanlış anlamışım)

kart aynı ama ya mod yapanlar?
  • benim kartım önce buce willis idi. biraz fitnısa yolladım ve bana arnold schwarzenegger olarak geri döndü. göbek meselesi yok yani
  • ısındığı doğru ama bu aşılmayacak bir sorun değilki,demekki kalıcı performans artışıda mümkün.
  • bios modda da beynini yıkıyolar :
    ACI YOK RAMBO! ACI YOK!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ikista

bios modda da beynini yıkıyolar :
    ACI YOK RAMBO! ACI YOK!

.
    değerli s333 arkadaşımız overclock yapanlar keriz mi yani.millet faydası var ki yapıyor.gözümemi inanam senin bu kuyuya taş atmana mı.lütfen bir şey demeden evvel 40 kere düşünün.eğer hala alakasız şeyler söylüyorsanız da intihar etmeyin.
  • ilhami bana değilmi bütün bu lafların o/c kuyu falan komik ol bkalımben ne dyorum sen ne ben o/c ye karşı değilim ki bu kadar diş çıkarıyosun
  • peki bu konuyu niye açtın ?
    Amacın?
  • quote:

değerli s333 arkadaşımız overclock yapanlar keriz mi yani.millet faydası var ki yapıyor.gözümemi inanam senin bu kuyuya taş atmana mı.lütfen bir şey demeden evvel 40 kere düşünün

bende ilk o/c karşıtı sanmıştım
    arkadaş biraz geyik yapmak istemiş galiba
  • o/c yapmak güzel ama kendimizi kandırmayalım?
  • bak kardeş böle topicler artık son zamanlarda hafta da bir iki sefer açılmaya başladı .
    bunu ben o/c özürlülerin yaptığını düşünüyorum.

ve o/c nin performansı artırıp arttırmadığını sistemi test eden programlar ile anlayabilirsin, tabi o/c yapabilirsen.(3DMark01,3DMark03,pcmark vs.)

ve şöle söliyim; bence de göbeği içine çekmek değil göbeği eritmek için 30km hızla koşmak yerine 60km hızıyla koşmaktır.
  • Rabesantrata Hocm sabah sabah ne işin var.Ben herhalde tekimdir diye üşünmüştüm..:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabesantrata

bak kardeş böle topicler artık son zamanlarda hafta da bir iki sefer açılmaya başladı .
    bunu ben o/c özürlülerin yaptığını düşünüyorum.

ve o/c nin performansı artırıp arttırmadığını sistemi test eden programlar ile anlayabilirsin, tabi o/c yapabilirsen.(3DMark01,3DMark03,pcmark vs.)

ve şöle söliyim; bence de göbeği içine çekmek değil göbeği eritmek için 30km hızla koşmak yerine 60km hızıyla koşmaktır.

sağol dostum ya
  • önemli değil bilgi paylaşmak içindir.
  • bu gibi başlıklar açmak reklam yapmak için iyi bir teknik .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkuazim -- 6 Ekim 2004, 10:40:58 >
  • kardesim boyle konular acıp durmayın o/c nin sacma yada ise yaramadıgını dusunen varsa o/c yapmaz olur biter
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.