Şimdi Ara

Bence iyi ki Erdoğan kazandı. Not: inceciyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar beni bilen bilir. Ben Ankara mitingine katılmış ardından da istanbula gidip inceyi desteklemiş olarak söylüyorum bunu.

Bakın İNCE eğer başkan olsaydı. Bu krizi önleyebilirdi ve bazı kesimler, ince avrupa ile ittifak kuruyor şeklinde düşünürlerdi. Ama hadi diyelim ki krizi önleyemedi ve almış başını gidiyor. Bu sefer İnce’yi krizi hallemedi bir Akp kadar olamadı beceriksiz diyip aşağıya atacaklardı ve yeniden Akp alacaktı.

İnce’nin 50 günde 107 miting yapıp %30 barajını aşması yadsınamaz gerçektir. İnce Chp’nin kalesidir nokta!

İnce’nin hem seçilmediğine üzülüyorum hem de bu durum başına gelseydi yine üzülürdüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erdoğan da ekonomiyi düzeltse diyecekler reis avrupayı abdyi dize getirdi.

Bahane mi biter bunlarda.

• Bizde uzulduk sahsen bugun hic yemek yiyemedim ciddiyim istahim yok zaten daha beter oldu

Bu konuda haklisiniz bakalim gorecegiz neler olacak

Oncelikle herseyin hayirlisinin olmasini istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Erdoğan da ekonomiyi düzeltse diyecekler reis avrupayı abdyi dize getirdi.

Hocam yapmayın 3-4 senede dolar ne hale geldi bundan sonra düzeleceği yerde daha da kötüye gidiyor.

• Aynı şekilde düşünüyorum hatta konusunu da açtım sabah. Seçimden önce bir yanım ince kazansın diyordu, diğer yanım da çıkacak krizde suçun ona kalmasından korkuyordu. Ülke şu an kurulu bi bomba, defuse etmek ya da yanlış kabloyu kesmek rte'nin elinde. Tabi defuse etmek aşırı zor şu anda.

• Katılıyorum ince şans eseri ikinci turda başkan olsa bile meclisteki çoğunluğu almadığı için planlarını gerçekleştirmekte zorlanirdi. Şimdi temennim ekonomik krizi titreye titreye yaşayalım da bu asgari ücret alıp vaat vermeyen adama oy veren kitle hak ettiğini bulsun. Bundan sonra kimseye acımak yok kendi adıma.

• Yav ekonomi patlayacak zaten benim korktugum adim adim sunni irana donusmemiz memleketin icine ettiler

• Bırakın şu kahroluşu !...
    Hadi biraz gülümseyin !

Bence iyi ki Erdoğan kazandı. Not: inceciyim
  • İyi de şu an bir kriz yaşasak "dış güçlerin oyunu bunlar" derler ve işin içinden sıyrılırlar.Sen hiç siyasal islamcı ahlakı diye bir şey duymadın mı?
  • quote:

Yeter ki ekonomi düzelsin. Ne dedikleri çok önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avarel abi

Katılıyorum ince şans eseri ikinci turda başkan olsa bile meclisteki çoğunluğu almadığı için planlarını gerçekleştirmekte zorlanirdi. Şimdi temennim ekonomik krizi titreye titreye yaşayalım da bu asgari ücret alıp vaat vermeyen adama oy veren kitle hak ettiğini bulsun. Bundan sonra kimseye acımak yok kendi adıma.
    Kesinlikle hocam. Meclisteki çoğunluğu alamadığı için vaatlerin çoğunu gerçekleştiremeyecekti. Bu da İnce için kötü bir sona doğru gidecekti. Bu durumda da akpli kardeşlerim de çırak ülkeyi yönetemiyor diyip seçimde indireceklerdi.

Not: evet akpli kardeşlerim dedim sizin gibi ayrıştırıcı insan değilim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

İyi de şu an bir kriz yaşasak "dış güçlerin oyunu bunlar" derler ve işin içinden sıyrılırlar.Sen hiç siyasal islamcı ahlakı diye bir şey duymadın mı?
    Zaten şuanda da diyorlar. Dolar euro biraz daha yükseldiğinde diyeceklerini sanmıyorum. 7 haziran seçimlerinde gördük.

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Düzeltecekler demedim zaten.
    Başkası ekonomiyi düzeltseydi dış güçlere teslim oldu diyeceklerdi, ama erdoğan düzeltse(mümkün değil) avrupayı dize getirdi felan diyeceklerdi.
  • Erdoğan kazanmasına rağmen neden sevinemiyor hala anlamadınız mi bu adam krizin yolda olduğunu biliyor hatta eminin kaybedeyim diye dua da etmiştir ama aslında yüzde 40 kitle ilk defa bu kadar çok ise yaradı bu adamı secmekle izleyip göreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 25 Haziran 2018; 18:25:10 >
  • quote:

Ekonomi düzelirse desinler. Haklarıdır.
  • Dün her yerde eli silahlı magandalar dolaştı sürekli ateş ettiler. Dışarı çıktım adam elinde silah beni açıkça tehtit etti! Belki de dün iç savaş çıkacaktı. İnce de bunu önlemek için vazgeçmiş olabilir

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Kendi batırdığı ekonomiyi kendi düzeltip yine kahraman olabilir diyorsun yani. Bu memlekette olur evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Dün her yerde eli silahlı magandalar dolaştı sürekli ateş ettiler. Dışarı çıktım adam elinde silah beni açıkça tehtit etti! Belki de dün iç savaş çıkacaktı. İnce de bunu önlemek için vazgeçmiş olabilir
    Ne diyerek tehdit etti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avarel abi

Katılıyorum ince şans eseri ikinci turda başkan olsa bile meclisteki çoğunluğu almadığı için planlarını gerçekleştirmekte zorlanirdi. Şimdi temennim ekonomik krizi titreye titreye yaşayalım da bu asgari ücret alıp vaat vermeyen adama oy veren kitle hak ettiğini bulsun. Bundan sonra kimseye acımak yok kendi adıma.
    Hocam İnce eğer ikinci tura kalacak oyu alsaydı ve hatta başkan olabilseydi mecliste nasıl azınlık kalacaktı ? Cumhur ittifakını geçmeyecek miydi sayı olarak. Bence bu sadece mantığa bürümek.
  • rte bile partisiyle iktidarı yakalayamadı, mhpye muhtaç oldu. Millet ittifakı çoğunluğu saglasa bile iyi parti, saadet, hdp, MHP ile anlaşma sağlaması zor olurdu diye düşünüyorum. Ben bu nedenle başkanlık sistemini sakat görüyorum. Erdoğan, başkanlık sistemini salt çoğunluğu sağlayacağım ve istediğimi yapacağım diye düşünerek getirmiştir bu olmadığı için bir nevi koalisyon olmuştur. Buradan bile başkanlık sisteminin iş görmez bir sistem olduğu görülüyor bence.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.