Şimdi Ara

Bence AK parti kaybetmesin artık, kaybetmesinin bir gereği yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazıları konu açıyor acaba 2019da akp erdoğan kaybeder mi, kaybedecek mi diye konular açıyor, bence artık kaybetmesin şuan c segment araba 120.000₺ bandında ve maaş 1400₺

ve bu hiç bir zaman düzelmeyecek, makul fiyatlara düşmeyecek, bir 10 sene önce bende desteklerdim sizi kaybetsin diye ama artık bir anlamı kalmadı

öyle yada böyle asgari ücretli biri araba alamaz alma imkanını yok ettiler o yüzden bence hiç bir zaman kaybetmesin diyebileceğim tek şey Allah reis ve ak partinin yar ve yardımcısı olsun

hepimiz şükrederek ve yokluk içinde bu hayata veda edeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Asgari ücret fazla zaten daha çok vergi koyulmalı 1400 lira maaşla araba hayali kurabildigine göre uzunca süre zam yapılmaması ve böyle hayallere tedbir alınması gerekir.

• zaten herkes memnun gibi bu durumdan. ben her şeçimde öyle anlıyorum. eğer bi insan yaşadığı bu kötü durumu kabullenip razı olduysa ben niye uğraşıyım o adam için. bu kadar kötü şartlarda yaşayıp hala bunu devam ettiren bu kadar cahil cühela başka bi ülke yok heralde.
  • Alım gücümüz arttı herkes lüks arabalara biniyor, eskinin kara duman çıkaran otobüslerini ne zaman unuttunuz şimdi gıcır gıcır araçlara biniyoruz, elek gibi yollar cam gibi oldu, aldığın arabayı adam akıllı sürebiliyorsun gelmiş akp bırakmasın, tabi bırakmayacak, ne kadar hain var zaten akp'nin düşmesini bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 16 Ağustos 2017; 23:41:10 >
  • İyisiyle kötüsüyle akpartiye alıştık artık. Onlar da ülkeyi yönetmeye alıştılar, tecrübeli olmuşlardır diye düşünüyorum. Başkası iktidara gelse dümeni elinden kaçırır diye düşünüyorum. Ülkenin inişini çıkışını biliyorlardır. Çünkü belli bir akışı var ülkenin, akp alıştı artık 40 yıllık şoför misali. Bi anda iktidar değişirse ülke afallayabilir.

• Bana dert değil artık ülkeden beklentim kalmadı. Zaten yerine gelen hükümet bu kadar mülteciyi kovamaz, ekonomi düzelmez iş işten geçti artık. Daha insanca yaşanacak ülke bulmak lazım 17 yıllık arabaya 30 bin istenen ülkede deli gibi çalışıp mal sahibi olmaya çalışmak delilik.
  • 2019'a kadar C segment arabalar 200.000TL'yi görür.

2019 Eylül'de İphone 10 operatör taksitleriyle 10.000TL'yi aşar.

Benzin 6TL'yi çok rahat aşacak zaten yakın zamanda.

Kırmızı et 100TL'yi aşar şuan bile 70TL'yi geçti.

Makarna bile şuan 1.5/2TL bandında, 3TL'yi görür ve geçer.

Böyle başa böyle tarak. Umarım AKP seçimleri sürekli kazanır, acıdan zevk alan bir toplumuz yapacak bir şey yok.
  • Neden kimse kurların bu kadar yükseldiğini sorgulamıyor :Dson 15 yılda dolar ne kadar artmış bi bakın :D artık zaten kaybetmesin akp 6'yıda görürüz rekor sayıyorum zaten geriye dönüş yok istikrar şahane :D

4.1'den aldım euro yurt dışına çıkarken

3,51503,5163 EUR 4,14514,1464 GBP 4,53774,5415

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 17 Ağustos 2017; 5:52:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardstyler

Neden kimse kurların bu kadar yükseldiğini sorgulamıyor :Dson 15 yılda dolar ne kadar artmış bi bakın :D artık zaten kaybetmesin akp 6'yıda görürüz rekor sayıyorum zaten geriye dönüş yok istikrar şahane :D

Kurları Türkiyenin gelişmesini çekemeyen dış güçler yükseltti ya unuttun mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

quote:

Orijinalden alıntı: Hardstyler

Neden kimse kurların bu kadar yükseldiğini sorgulamıyor :Dson 15 yılda dolar ne kadar artmış bi bakın :D artık zaten kaybetmesin akp 6'yıda görürüz rekor sayıyorum zaten geriye dönüş yok istikrar şahane :D

Kurları Türkiyenin gelişmesini çekemeyen dış güçler yükseltti ya unuttun mu.

Valla 2023 te şunları bi yapalım avrupayı feth ederiz :D xD ottoman is back :D arkaya ver mehteri avrupanın korkusu bundan bence *_*

Bence AK parti kaybetmesin artık, kaybetmesinin bir gereği yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 17 Ağustos 2017; 17:20:24 >

• :) ilahi hocam bide nick değişmişsiniz daha rahat trolleyebilmek için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

:) ilahi hocam bide nick değişmişsiniz daha rahat trolleyebilmek için :)

Nerden tanıyorsun beni

eski nickimi geri alacam yine

• Bu ülkeyi bir dahi yokluktan kurdu.Akp gitsin bak sadece üni mezunlarından oluşan bir parti gelsin başa.Herşey değişir.Sadece okumuş adamlar gelsin cahiller değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

Alım gücümüz arttı herkes lüks arabalara biniyor, eskinin kara duman çıkaran otobüslerini ne zaman unuttunuz şimdi gıcır gıcır araçlara biniyoruz, elek gibi yollar cam gibi oldu, aldığın arabayı adam akıllı sürebiliyorsun gelmiş akp bırakmasın, tabi bırakmayacak, ne kadar hain var zaten akp'nin düşmesini bekliyor.

En ucuz araba 150 bin olsun tez zamanda. Daha da sevecegiz akpartiyi

• Asgari ücret 1400 lira degil , 650 liradır.

https://forum.donanimhaber.com/turkiye-de-asgari-ucret-650-tl--122714729

• quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

Bu ülkeyi bir dahi yokluktan kurdu.Akp gitsin bak sadece üni mezunlarından oluşan bir parti gelsin başa.Herşey değişir.Sadece okumuş adamlar gelsin cahiller değil

Okumakla cahillik arasinda ters oranti oldugunu nereden cikardin?

Okumus olup, sosyal hayata katilamayan yiginla insan var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumu

quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

Bu ülkeyi bir dahi yokluktan kurdu.Akp gitsin bak sadece üni mezunlarından oluşan bir parti gelsin başa.Herşey değişir.Sadece okumuş adamlar gelsin cahiller değil

Okumakla cahillik arasinda ters oranti oldugunu nereden cikardin?

Okumus olup, sosyal hayata katilamayan yiginla insan var.

Senin partinde oda yok

• Bnece yanlış, kaybetsin ve gelen kim olursa olsun, aynı akp gibi davransın kemerleri iyice sıktırsın, millet bağırsada umursamasın, ama dürüst olsun. TRT yi özelleştirsin, iktidarın gereksiz açılmış olan dernek ve vakıf ve eğitim kurumlarına el koysun, tüm gelirlerini alsınlar, diyanetin harcamalarını kıssın ve denetlesin. Daha bir sürü şey.

Bunlarda yapması gerekenler: Ekonomiyi kurtarmak için ülkeyi kurtarmak düze çıkarmak için sıkı politikalar uygulasın, yolsuzluk yapanları yargılasın gerekirse davaların savcısı olsun, terörün teröre destek verenlerin üstüne gitsin, yolsuluk haksızlık hukuksuzluk yapan geçmişteki yönetimdekileri bir bir bulsun tüm varlıklarına el koysun, rüşvet yiyenlerin aşırı haksız zenginleşenlerin teröre finans verenlerin iliğini kurutsun.

Biri gelsin ve bunları yaptıkları tüm uygulamalarıyla aynı şekilde çarpsın yargılasın.

• Durmak yok yola devam.

Bunlar iyi gunleriniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Bana dert değil artık ülkeden beklentim kalmadı. Zaten yerine gelen hükümet bu kadar mülteciyi kovamaz, ekonomi düzelmez iş işten geçti artık. Daha insanca yaşanacak ülke bulmak lazım 17 yıllık arabaya 30 bin istenen ülkede deli gibi çalışıp mal sahibi olmaya çalışmak delilik.

Tamam gitmek istemeni anlıyorum da gideceğin ülkede sen de mülteci konumuna düşeceksin, şimdi şikayet ettiğin suriyelilerden farkın olmayacak.

Seni çok özel kılan yeteneklerin varsa bilemem ama sıradan birisi isen mülecilere nasıl davranılıyorsa öyle davranılacaksın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.