Şimdi Ara

ben üniversiteyi daha eğlenceli hayal etmiştim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
9
Favori
13.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizilerdeki üniversite hayatına aldanıp basbas bagirdiniz yüzyüze eğitim diye ders umrunuzda değildi halbuki, al sana okul doya doya oku iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Cebelebettin -- 19 Ekim 2021; 13:44:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de miami sahilinde koşan ya da patenle kayan bikinili sarışın kızlar miti var. Çok kaptırmayın çocuklar. Ilkokulla üninin süresi aynı bitirin geçin.

• Neyi kıskanıyon olm

Sen bilkentteydin de mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Korona olmasa hacettepe kampüsü çok iyi. Fakat koronadan korktuğum için çok sosyalleşme derdinde değilim. Herkesin arkadaşı var benim yok diye korkmayın bi sonraki döneme veya seneye zaten bir sürü arkadaş edinebilirsiniz. Bunalıma vs girecek bir durum değil kesinlikle. Topluluklar da baya çeşitli aslında.Anime-manga mı ne öyle bi topluluk bile vardı. Birkaç kız animedeki kızlar gibi kostüm falan giymişti ahsjsjdj. Benim gözlemim bu. insanlarla tanışmak için ilk adımı atma konusunda biraz utanmamak lazım. Sohbetine çok güvenmiyorsan da git ilgin olan bir topluluğa adını yazdır en azından konuşacak zeminin olur.
    Burada yol sormaya dahi çekinen arkadaşlar ünide bu utangaçlığı kıramazsanız ileride hrrhangi bir durumda hakkınız yendiğinde çok zorunuza gider biraz atmaya çalışın şu çekingenliği. Parasızım tipsizim diye düşünüp kendinizi geride tutmayın sırf bundan dolayı basit bir soru sorulduğunda yüzünüze bakmayan insan zaten insan değildir. Ama gözlemim şu üni ortamına girdiğinizde insanlar yardımsever saygılı. Herhangi birini durdurup soru sorduğunuzda veya bir şey danıştığınızda gayet ilgililer.

• İlk haftalar normaldir aslında alışma süreci bende yaşıyorum. Sınıfımda daha adını bilmediğim birçok kişi var .
    Aralarda hava almaya bahçeye indiğimde bazen yan yada karşı bankta oturan kişilere hangi bölüm diyerek muhabbet açabilirsin. Sadece ilgilenilen konuları öğrenmen yeter. Buda olmuyorsa üniversitenin ilgi duyduğun kulüplerine göz atmani tavsiye ederim. Pısırık kalma lakin çok gevşekte olma ağırlığını her daim koru bu iyidir. Birde tanıştığın kişilerin isimlerini unutmamaya çalış

Edit= Bunu bir abiden duymuştum altın değerinde bir tavsiye olduğunu söylemişti. Söylediği şey ise üniversite de kimseye borç verme demesi idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SchmuTzReqaLx -- 19 Ekim 2021; 7:55:8 >

• müh. okuyosan at kendini eğitim fakültesine fen edebiyat fakültesine

• Saçma sapan amerikan dizileri ve sosyal medya ile o boş beyninizi iyice boşalttınız.

Ne zannediyorsun sen üniversiteyi ?

Okumaya gidiyorsun mankurt ! O boş beynini doldurup farkındalığı yüksek bir birey olmaya gidiyorsun.

Okumaktan başka her haltı yiyip bedavadan diploma alma yeri değil üniversiteler !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atade28 -- 19 Ekim 2021; 8:10:50 >
  • Kendi bölümünden değilde daha çok farklı bölümlerle olan arkadaşlıklar daha sağlam oluyor bence, genel olarak zaten üninin başları eğlenceli ama sonrasında mezun olma çabası gelecek kaygısı derken tadı kaçabiliyor

• air raid siren A kullanıcısına yanıt

kahveciye git corç.

• The Cebelebettin kullanıcısına yanıt

Sen ne anlatıyon yav 😂

• Bu güzeldi.

• Normaldir ben de üniversite zamanında ilk dönem böyle idim gerçi sınıf pasif idi. Başka bölümlerden arkadaş edinmeye çalış yararı olacaktır sana.

• millet okumaya gidiyor, lunapark mı sandın

• 10 yıl kadar geç kaldınız . Üniversiteler eskiden hayal ettiğiniz gibiydi şimdi lisenin devamı malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa6397 kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam

• Dizilerdeki üniversite hayatını gerçek zannedip bir an önce okullarin açılması için basbas bağırdılar şimdide hayal kırıklığına ugramislar onu diyorum.. biraz daha basitlestireyim mi yoksa anladın mı ?

• The Cebelebettin kullanıcısına yanıt

O kadar sorun içinde sen bir tek bunu mu sorun olarak görüyorsun ?

• reodentreomantik R kullanıcısına yanıt

Arkadaş bu konudan dert yanmış bende buna yorum yaptım bilseydim ülkenin eğitim konusundaki sorunları üzerine makale yazardım kusura bakma:)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.