Şimdi Ara

ben suriyeli bir öğrenciyim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
6.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suriyelilerin hiç bir açıklaması OLAMAZ. Kabul etmiyorum.Kimse de kabul ettiremez. Arkadaşlar yapmayın allah aşkına... Bu ülkeyi kurtarmak için 10 yaşındaki çocuklar hayatını kaybetmiş diyorum... 10... Hem de bu şekilde bir iki kişi değil.Binlerce çocuk...Dedelerimiz kaçmış mı bu ülkeden? Ha? Bu imkan verilmiş mi onlara?Degil sadece erkeklerimiz,kadınlarımız bile cepheye mermi taşırken hayatını kaybetmiş.Bu ülke ona buna sığınarak kazanılmadı.Amerika gelip bizim ülkemizi kurtarmadı.Biz kanımızla kazandik bu ülkeyi.Hem de oluk oluk kanla.Hiç kimse bana 20 yaşındaki erkek suriyelinin bu ülkede neden olduğunu açıklayamaz.İzin vermem.Dedelerimiz mezarlarında(milyonlarcasının mezarı yok) ters dönerler.Yapmayın.Bugün kendi vatanini satan adam,yarın bize neler yapmaz? Kusura bakmayın...Ben acımam.Yarin bu ülkede savaş çıkarsa kimse de bize acımayacak.Türk'ün Türk'ten başka dostu OLAMAZ.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yoo ıraklı arkadsım var bunlara kolay bı sınav yapılıyor barajı gecse yetıyor ıstedıgı unıye girebiliyor yabancılar için ozel kontenjan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanos_1

Suriyelilerin hiç bir açıklaması OLAMAZ. Kabul etmiyorum.Kimse de kabul ettiremez. Arkadaşlar yapmayın allah aşkına... Bu ülkeyi kurtarmak için 10 yaşındaki çocuklar hayatını kaybetmiş diyorum... 10... Hem de bu şekilde bir iki kişi değil.Binlerce çocuk...Dedelerimiz kaçmış mı bu ülkeden? Ha? Bu imkan verilmiş mi onlara?Degil sadece erkeklerimiz,kadınlarımız bile cepheye mermi taşırken hayatını kaybetmiş.Bu ülke ona buna sığınarak kazanılmadı.Amerika gelip bizim ülkemizi kurtarmadı.Biz kanımızla kazandik bu ülkeyi.Hem de oluk oluk kanla.Hiç kimse bana 20 yaşındaki erkek suriyelinin bu ülkede neden olduğunu açıklayamaz.İzin vermem.Dedelerimiz mezarlarında(milyonlarcasının mezarı yok) ters dönerler.Yapmayın.Bugün kendi vatanini satan adam,yarın bize neler yapmaz? Kusura bakmayın...Ben acımam.Yarin bu ülkede savaş çıkarsa kimse de bize acımayacak.Türk'ün Türk'ten başka dostu OLAMAZ.

+ sonsuz.vatansızlara neyi anlatacaksın ki?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehadar -- 8 Kasım 2021; 20:59:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Esad sizin seçilmiş lideriniz değil mi? Siz de onun yanında dursaydınız. Kakaladılar bu rezilleri Türkiye'ye ülkesini kurtardı Esad.

Seçilmiş mi
  • At yalanı sevelim inananı
  • ben suriyeli bir öğrenciyim

• Türkçe öğrenen Suriyeli troller eksikti. Onlarda geldi kadro tamamlandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Seveyim inananı

• quote:

Orijinalden alıntı: İnsanın biri

Suriyelilere karşı fazla bir kin besleniyor.(Sinan Oğan'ın açıklamaları) ununtmayın onlar canı istedikleri için gelmediler, savaştan kaçıp geldiler.Tabi böyle şehirlere doldurulması yanlış bu insanların. Bazıları diyor ki neden ülkelerinde savaşıp ölmüyorlarmış. Kim öleceğini bile bile suriyeye gider? Açıkçası onların yerinde ben olsaydım, ülkeme ölmek için geri gelmezdim.

Yanlışı yapan Suriyeliler değil Türkiye devleti. Sınırları, AB'den aldığı para için insanlık dışı bir muameleyle kapatırsa ve her sürtüşmede Suriyeli mültecilere parazit muamelesi yapıp "sınırları açarız haa" diye tehdit ederse suç Suriyeliler'de değildir. Daha geçen gün içişleri bakanı iğrenç bir açıklama yaptı mülteciler hakkında yine. Yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Re-Atum

iyi arap yoktur..

ölü arap vardır.

arabın iyisi,

ölü olanıdır.

Yalancı pislik !

bunları yazanın trol olduğuna kalıbımı basarım !

bulanık beyinliler....

Keşke sen ölsen de gereksiz sayısından bir hane düşsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: STR Priest

quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Esad sizin seçilmiş lideriniz değil mi? Siz de onun yanında dursaydınız. Kakaladılar bu rezilleri Türkiye'ye ülkesini kurtardı Esad.

Seçilmiş mi

Esad seçilmiş liderdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çocuğuna yaşlısına bakmak insanlık görevi ama yollarda dayı dayı gezen eli silah tutan tiplere bakmak sadece kerizlik.

Bu arada gördüğüm kadarıyla bunlarda düzeni kavrayıp maduriyet kasmaya başlamış bile.
  • Ulan Katardan gelen biri var sınıfımda, Diş Hekimlğine girmiş, sınavdan kaç sıralama yaptın diyorum, sınava girmedim ki diyor
  • Has*s*k*t*r ordan diyorum. Asker de polis de sonuct suriye vatandasi bu yaziyi yazanda suriye vatandasi. Her vatandas savunsaydi ya ulkesini polisler polisligi biraksaydi da savunsaydi bunlar bahane olamaz. Bizim polisimiz tabii halkini koruyacak bizim milletimizin kani bozuk değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehadar

Midem bulandı yorumları okurken. Çanakkale muharebesiyle suriyedeki iç savaşı karşılaştıranlar, 3 tane densizin işlediği suçu bürün surililere yıkanlar... İnsanlığınızı ne zaman kaybettiniz, o çanakkalede şehid olan dedelerinizin müslüman müslümanın kardeşidir nidalarını ne zaman unuttunuz? Yapmayın hanımlar beyler, ırka meziyet bulmak, savaşta anasını babasını kaybetmiş insanlara hatta çocuklara neden kaçtınız diye sormak Türk milletine yakışır bir davranış değildir lütfen kendimize gelelim insana insan olduğu için değer verelim.

Değer vermiyorum kardeşim. Sen çok değer veriyorsan al evine besle 5-10 tanesini. Ama dikkat et kafanı kesip üzerine beton dökmesinler.

• bir git işine!

• ANNAT ANNAT SEN SEVERSİN YALANI

• quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

quote:

Midem bulandı yorumları okurken. Çanakkale muharebesiyle suriyedeki iç savaşı karşılaştıranlar, 3 tane densizin işlediği suçu bürün surililere yıkanlar... İnsanlığınızı ne zaman kaybettiniz, o çanakkalede şehid olan dedelerinizin müslüman müslümanın kardeşidir nidalarını ne zaman unuttunuz? Yapmayın hanımlar beyler, ırka meziyet bulmak, savaşta anasını babasını kaybetmiş insanlara hatta çocuklara neden kaçtınız diye sormak Türk milletine yakışır bir davranış değildir lütfen kendimize gelelim insana insan olduğu için değer verelim.

Değer vermiyorum kardeşim. Sen çok değer veriyorsan al evine besle 5-10 tanesini. Ama dikkat et kafanı kesip üzerine beton dökmesinler.

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehadar -- 8 Kasım 2021; 20:58:8 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

quote:

Umarım bir gün medeni bir insan fikriyatına kavuşabilecek bir yol bulursunuz.

Yav he he

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.