Şimdi Ara

Ben Nasıl Sosyal olucam? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
2.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olurmu arkdasm arkadassiz iyi diyorsun birde kafana uyan arkdasin varmi sinifinda lise demisin bilmiyorumda ? 2-3 arkdasin olsun saglam olsun sosyal olacam diye gidip hic haz etmedgn kişilerlede takılma
  • Dostum art niyet aramıyorum fakat sorularıma cevap verebilirsen seni yönlendirebilirim kararımca.

Yaşın kaç ?

Sigara tüketiyormusun

Spor aktivitler var mı ?

Genelde girişkenmisindir mesela bir muhabbet olduğunda arkadaşlar arası aranacak elemanlardanmısın yoksa kendi halineki konuşmayan tiplerdenmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: felaj

quote:

Orijinalden alıntı: VenomouS35

Bence Asosyal olmak daha güzel hiç kasma böyle devam et

aslında ben sorun etmiyordum önceleri ama insan evde durunca kilo alıyor sonra dersanede arkadaş edinemediğimden canım sıkılıyor

oha dershaneye gidiyosun ve arkadaş edinemiyosun yapma bunu.hiç yoktan dershanedekilerle playstationa git

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayd -- 23 Mart 2010; 23:25:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Dostum art niyet aramıyorum fakat sorularıma cevap verebilirsen seni yönlendirebilirim kararımca.

Yaşın kaç ?

Sigara tüketiyormusun

Spor aktivitler var mı ?

Genelde girişkenmisindir mesela bir muhabbet olduğunda arkadaşlar arası aranacak elemanlardanmısın yoksa kendi halineki konuşmayan tiplerdenmisin ?

14 yaşındayım sigara tabiki tüketmiyorum spor aktivitem yok ve 14 yaşındayım diye şimdi bir kaç kişi dalga geçer dalga geççekseniz konuya hiç girmeyin daha iyi
  • Şimdi şöyle Sosyalleş susam sosyalleş diyorsun sosyal oluyorsun. Yok yok diyeceğine yapmaya çalışsan?
  • kardeşim sana kitap tavsiyesi veremeyeceğim bunu kitabın arka kısmını okuyup sosyal konularda öğrenmek istediğin kitabı kendin seçmelisin.

D&R mağazasında kitaplar bölümünde ''Kişisel Gelişim'' reyonu var. orada bir sürü kitap var.
  • quote:

quote:

Dostum art niyet aramıyorum fakat sorularıma cevap verebilirsen seni yönlendirebilirim kararımca.

Yaşın kaç ?

Sigara tüketiyormusun

Spor aktivitler var mı ?

14 yaşındayım sigara tabiki tüketmiyorum spor aktivitem yok ve 14 yaşındayım diye şimdi bir kaç kişi dalga geçer dalga geççekseniz konuya hiç girmeyin daha iyi

O yaşlarda olur öyle.Liseye gel elbet ki kafana göre birilerini bulursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlleRama

kardeşim sana kitap tavsiyesi veremeyeceğim bunu kitabın arka kısmını okuyup sosyal konularda öğrenmek istediğin kitabı kendin seçmelisin.

D&R mağazasında kitaplar bölümünde ''Kişisel Gelişim'' reyonu var. orada bir sürü kitap var.

tamam gittiğimde mutlaka bakıcam
  • quote:

quote:

quote:

Yaşın kaç ?

Sigara tüketiyormusun

Spor aktivitler var mı ?

O yaşlarda olur öyle.Liseye gel elbet ki kafana göre birilerini bulursun.

olur öyle diyor herkeste benim kadar cekingen daha 5 kişi falan gördüm dersanedeki halimi diyorum

• Gercekten 14 yasindysan yaşıtı arkadas çevremde cok populerim dir pm atarsn man I'ni orsam gorusebiliriz hangi il konya ise canlida gorusebiliriz
  • bence bu konu için bir msn grubu aç

msngroup tan
  • konya değil gerçekten 14 yaşındayım yalan sölicek halim yok
  • msn grubu nasıl acılcak bilsem acardım belki ama ister inan ister inanma insanın cevresi olmayınca bu işlerden anlamıyor çünkü zaten açsamda konuşcak adam olmuyor cevresi olmadığı için
  • yarın okul var o yüzden ben şimdi yatıyorum yarın akşam 7 gibi uplıcam konuyu herkese iyi geceler
  • tamam yat hadi
  • yukarı
  • naber?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OttoVonBismarck

naber?

ne olsun geçinip gidiyoz senden naber(ne adamlar var)
  • o mesajda aslında birçok şey anlatmak istedim ama anlayana..
  • ne istedikdin acıklasaydın bari resmen dalga geçiyorsun ne anlatması
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.