Şimdi Ara

'Ben nasıl biriyim' sorusu ?(sevgilim tarafından soruldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garip bir iki haftadır bu günde bu soruyu sordu. Neler oluyor sizce beyler bayanlar taktik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up be!
  • Kasma kardeşim, herkes gibisin aslında ama birlikteyken ikimiz de mükemmeliz güzelim de geç.

Bu cümleden sonra rengi belli olur zaten.

Yaşlar kaç?
  • 20 yaşındayız ben değiştiğini düşünüyorum o hala aynıyım diyor sanırım hata Edip çok değer verdigimi yansıttım

• Ben aynıyım deyip seni kendinden ayrı tartıyorsa sana karşı bir üstünlük sağladığını düşünüyor. Çıkar masaya vur
  • İpler kopuyor sanırım beyler iyice uzaklaştırdı kendinden yazmıyorum bende bakalım nolcak
  • Hocam kaçırma kızı. Bir kız kolay bulınmuyor
  • Kacirma diyorsun da kardeşim olmuyorsa da zorlamaya gerek yok . Çok değişti ilk zamanlardaki sevdiğim kız yok artık ...
  • Kız seni seviyorsa olur, sevmiyorsa olmaz bu kadar basit. Kasma kendini fazla.
  • Konuştuk ayrılmanın daha hayırlı olacağına karar verdik hepinize teşekkürler
  • Senden sıkılmış ayrılmaya niyetli başkasını bulmuş da olabilir. Ayrılık iyi olmuş. Önündeki maçlara bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha adam dün konu açıp bugün bitirdi

• Yaklaşık 20 gün önce de ayrılmıştık sonra mesaj atıp herseyin daha güzel olacağını söyledi :) Kabul ettik iki gündür hiçbirsey yazmıyordum böyle olacağı belliydi kendimi övmek gibi olacak belki ama gercekten beni haketcek bir insan değil saygılar hepinize...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.