Şimdi Ara

Ben kötüyüm yoksa kablonet ayak üstü çoğaltmaya mı çalışıyor akn'li olan kullanıcıları :D

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sabah bir bayan arkadaş aradı 50 mbit 250 akn internet tahhütünüz bitmiş yenileyelim dedi,bende eskiden iss bayisi olduğumdan kızcağıza ayıp olmasın die dinledim :D, verilen teklif aynısı ama kotalı olarak darılmasın die kibarca açıkladım ben o limiti 3 günde aşıyorm şu anki iş kaynaklı sadece upload ne kadar yaptım sordum 1 Tb dedi kendiside cevap verdi yani sizin hesabınız ile 750 tl fazla ödüyecem dedim doğru mudr evet dedi,benim cevabım biraz profesyonelikten çıkarak bu teklifi kabul ederek kendi bindiğim dalı kesemem dedim ,işte ödeceğiniz para düşecek falan dedi birim tutar olarak falan filan sonunda garibanım bayramlık ağımı açtırdı en ağar dille kazandığım parayı size bayılacak kadar enayi değil evden it işi yapıyorum,şark kurnazlığını kesin en azın turknet gibi akn'siz hizmet vermeye başlayın diyince hatun telefonu kapadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monarchisoliders -- 25 Aralık 2017; 16:46:37 >

• İyi ypamıssınız hocam bu kota saçmalıklarından vazgeçmedikleri sürece kullanmayın türksatı
  • AirJET A kullanıcısına yanıt
    malasef kullamam lazım hunharca upload ve download yapıyorum su anda 10 mbps sadece türknet verebiliyor bölgede upload olarak.
  • monarchisoliders kullanıcısına yanıt
    turksat turknet 2'yi bile veremiyor.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Benim derdim akn ki hizmeti kotalıya çevirmeye çalışmaları aknsiz desin 300 tl veriyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.