Şimdi Ara

ben kötü biri miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 3 saat 7 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • meola147of (2 mesaj) Entel Maganda (1 mesaj) hynque (1 mesaj) feveranbey (1 mesaj) sedatistan (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) (1 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • moralim aşırı bozulunca konu dışındaki bazı yıkıkların yorumlarını, konularını okuyorum keyfim aşırı yerine geliyor. sizce ben kötü biri miyim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

|
    |
  • İnsanlar kendilerinden aşağı durumda olanlara bakıp mutlu olurlar. Kötü olup olmadığına sen karar ver

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • diabolical

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • değilsin hocam kendini bambaşka biri gibi göstermediğin sürece boş ezik leş biri olmazsın burada alfa olduğunu iddia eden herkes çöptür

• keyiflenme değilde benim gibi başkalarıda yani kader arkadaşlarım varmış diyorum

• insan psikolojisi bu. herkestede vardır. yok diyenlerde yalancı zaten.

• meola147of kullanıcısına yanıt

Hocam ne taktınız o alfa bu beta. yeni yeni duyduğum terimler yemin ederim.

Şunu söyleyebilirim kimse alfa yada beta değildir. Bugün bana beta dersin, yarın yanımdaki kıza laf atan o alfaların içinden geçerim.

Sonuç olarak öyle kesin bir çizgi yok insanlar değişkendir. Bu resmen sen oğlaksın sen başaksın söylesin demek gibi oluyor.

Yok kızlar alfalardan hoşlanır betaları kullanır.

Peşinden koştuğumda oldu, peşimden koşanda...

Şu alfa beta gama olayını forumda çok görür oldum artık bir açıklık getirelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatistan

Hocam ne taktınız o alfa bu beta. yeni yeni duyduğum terimler yemin ederim.

Şunu söyleyebilirim kimse alfa yada beta değildir. Bugün bana beta dersin, yarın yanımdaki kıza laf atan o alfaların içinden geçerim.

Sonuç olarak öyle kesin bir çizgi yok insanlar değişkendir. Bu resmen sen oğlaksın sen başaksın söylesin demek gibi oluyor.

Yok kızlar alfalardan hoşlanır betaları kullanır.

Peşinden koştuğumda oldu, peşimden koşanda...

Şu alfa beta gama olayını forumda çok görür oldum artık bir açıklık getirelim.

Ben de o alfa beta diye gezinenlere aşırı kızıyorum alfa beta muhabbeti yapmayan çoğu kişi alfayım diyen kişileri ezer geçer her anlamda aşırı bıktım bu muhabbetten forumda çok sık kullanıyorlar

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.