Şimdi Ara

Ben Herons Forumdan Uzaklaşıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2007 den beridir bu forumu kullanırım ara sıra senede 1 gelirim bakar giderim 7 8 aydır hiç girmedim donanımhabere gerek duymadım.
    2 3 gündür buradayım.
    Açtığım konu baya ses getirdi

Forumdaki ahlaklı ve edepli kullanıcıları tenzih ederek sözlerime başlıyorum
    3 günlük izlenimlerim bu forumun zaman israfı ve klasik çene yarıştırma forumundan 1 adım ileri gitmediğidir.(hiç değişmedi)
    İnsanların birbirine saygısının olmadığı ve uzlaşma kültürünün olmadığı,
    Yorumlarınıza hakaret ile cevap verildiği, dinin ve değerlerin aşağılandığı,bilgi alış veriş niyetinin çok az olduğu bir platform. tıpkı ülkemizin aynası gibi.
    İnsanların birbirlerini devamlı cahillikle suçladığı bir platform...

Kütüphanesinde roman hariç 200den fazla kaynak kitabı olan 25 yaşında sıradan bir insanım önümüzdeki ay almanyaya göç edeceğim.
    bu forumda zaman kaybettiğim için kendimden utanıyorum 3 günde hiç bir bilgi öğrenemediğim gibi biraz daha kullansam zeka geriliği yaşayabilirdim.
    Hayatlarında okumaktan aciz ve internetteki bilgi çöplüğü ile kirlenmiş,hiç bir bilgisi ve kültürel değeri olmayan,
    Ne ahlaken ne de insanlık değerleri bakımından hiç bir nasibi olmayan, nerede ve kim tarafından yetiştirildiği belli olmayan bir takım insanların, kendini dışarda ifade edemeyip donanımhaber twitter gibi bir kaç sitede platformda lokal ve çete oluşturması ve diğer ahlaklı kullanıcıları hakaretleriyle taciz ve tahkir etmesi bu forumun bilgi alış veriş forumu kimliğinden dışarı çıkardığı aşikar ve alenidir.
    Kıraathane sohbetlerine devam edebilirsiniz ben yokum.
    Bu adamlara çanak tuttuğunuz için kaybedeceksiniz.

1 yurt dışı konusu açtım
    Özel hayatımdan şahsıma ve aileme doğacak çocuğuma kadar hakaret edildi bu kullanıcıları kınıyorum.

Hayatın sillesini birgün yediğinizde bu konuyu hatırlayın
    Hayattaki amacınız milleti aşağılamak olmasın.
    Biraz ahlak ve vicdanlı bireyler olmasını öğrenin.

Benim için forum donanım çökmüştür.zaten aktif kullanıcı sayısına bakarsanız anlarsınız önceki yıllarda bile bu kadar zayıf değildi.

Ülkenin en büyük kamburu bu kimliği belli olmayıp işi gücü milletin hassas değerleriyle alay etmek olan bu amaçsız insanlar ülkenin batmasında en büyük rolü oynuyor çünkü savundukları hiç bir değer yok.
    Bu kambur gitmedikçe ülke 1 adım ileri gitmeyecektir.
    Ve ülkeye külli yük ve zarar getirmeye devam edecektir.

Sadece uzaklaşıyorum bu forumdan aylar sonra 1 konu açmaya gelirim belki polemik yapmadan.
    Son açtığım konuların linki burada

https://forum.donanimhaber.com/turkiye-de-ahl-ki-kriz-var--137624437

https://forum.donanimhaber.com/almanya-oturum-talebim-kabul-edildi--137610097-21#137646801

iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herons -- 25 Mart 2019; 22:19:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kına yaksın herkes, "uza, ikile, kes, kaybol,lan,ulan" diye konuşan, ebeveynlerinin yarım yetiştirdiği ergen sürüsü haline gelmiş forumdan uzaklaşman senin lehine olacaktır.
    Moderasyon desen çiftlik, bundan 3 sene önce şikayetin ile adam gibi ilgilenirler, adaletli karar verirlerdi, en azından bir çaba vardı.
    İncisözlükten hallice, günden güne içi boşalan bir platform yaratmayı başardınız, tebrikler. Adam gibi moderasyonu olan alternatif bir site işin kaymağını yer şu anda.
    Ben herzaman diyorum burada kişilerin büyük çoğunluğu gerçek dünyadan kopuk antisosyal, bir çoğu inanç ve dolayısıylada ahlak yoksunu tiplerden oluşuyor,
    İşin komik tarafıysa bu kişiler kendilerini aydın ve ileri görüşlü olarak nitelendiriyor,

Zaten buranın çivisi son birkaç yıldır iyice çıktı sözde teknoloji forumu ama ne yazıkki resmen siyasi bir foruma dönüşmüş durumda,

Kabahat birazda sendeki bunun gibi ciddi bir konuyla ilgili bu tiplerle derdini paylaşıyorsun, uzaklaşıp gerçek dünyada sorunlarına çare araman isbatli bir karar olmuş,
    Yolun açık olsun ...
    Gerçekten aklım almıyor.. Biri aydınlatsın..

Akraba evliliğini onaylayan ve bu yazılara artı veren tüm şahıslara sesleniyorum. Hepiniz cahilsiniz arkadaşım, cahilsiniz. Akraba evliliği tıp literatüründe AÇIKÇA YAZAR, %99 RİSKTİR, YASAKLANMASI GEREKİR DENİR... cahil insanlar bu tarz evliliklere başvurarak çocuk sahibi olurlar. Çocuklarıda sakat doğar sonra haber bültenlerine konu olurlar, çocuğum sakat oldu işte akraba evliliği yaptık sevdik birbirimizi ne yapalım felan da filan acitasyonlarına girerler.. Bunlarıda destekleyen şakşakçıları vardır bu konuda olduğu gibi.

Sevgiyi dışarıda arayın allah aşkına!! akrabalarınızda değil..!!!
    Yahu ulke islamdan uzaklasti demissin, ahlaksizligi ve adaletsizligi buna baglamisin ama akraba evliligi yapip uzerine Almanya'ya gidiyorsun. Bu ne is?
    Almanya'da kilise vergisi var, musluman olarak bunu verecek misin?
    Neredeyse adim basi Biergarten var, dinince haram olan ickiyi icmeye gidecek misin?
    Olur da calisirsan sana maas verecek olanlar kafir diye bahsettiginiz yahudiler ve hristiyanlar hatta ateistler olacak, musluman olarak gayrimuslimlerle, kafirlerle calisabilecek misin?
    Hic bir sey yapmiyorum desen vergi vereceksin ve bu vergiler senin dusman olarak gordugun kafirlere gidecek. Suriyelilerin Turkiye'de yaptigi gibi vergiden muaf olma durumun yok.
    Restoranta gittiginde domuz eti yiyeceksin. Eti siparis etmesen bile pisirilen yer ayni. Keza kasaplarda satilan etlerde ayni. Sadece 'Halal' diye yazanlar ve sertifikasi olanlar helal kesim, o AB helal kesimi hayvanlara iskence edildigi icin yasaklamaya calisiyor.
    Forumdaki diger islamistlere de soyledim sana da soyluyorum. Illa islam ile yonetilmek istiyorsaniz Arabistan'a gidin. Bir cok yurtdisinda yasayan, 'memleketime donmek istiyorum ama imkanlar el vermiyor' diye aglayanlara senelerdir ayni teklifi yaptim. Oturum kartini / calisma iznini / vatandasligini iptal et, konsolosluga gidip iptal ettigine dair dilekceni ver, ucak paran, tum tasinma masrafin ve Turkiye'de evin yoksa bir aylik otel paran benden dedim. Bir tane bile kabul eden olmadi. Madem islam herseyin cozumu islam ulkelerine gideceksin, Avrupa'ya degil.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 25 Mart 2019; 7:3:14 >
  • İkile koçum.
  • Sen geçenlerde de uzaklaşıyorum forumdan diye konu açmamışmıydın iplenmeyince ikinciye açmışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

Sen geçenlerde de uzaklaşıyorum forumdan diye konu açmamışmıydın iplenmeyince ikinciye açmışsın
    Açmadım. Bu cevap benim için yeterli.başkasıyla karıştırmışsın. 3 gündür giriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: herons

Açmadım. Bu cevap benim için yeterli.başkasıyla karıştırmışsın. 3 gündür giriyorum.

Alıntıları Göster
    Bu aralar forumdan kaçan kaçana demek ki halbuki ne kadar bilgili yardımsever kız erkek sayısı eşit insanlar var forumda yazık olmuş gitmeniz

• quote:

Bu aralar forumdan kaçan kaçana demek ki halbuki ne kadar bilgili yardımsever kız erkek sayısı eşit insanlar var forumda yazık olmuş gitmeniz

Alıntıları Göster
    Forumdaki seviyeyi gören kaçıyor demek ki yapacak birşey yok.hayat devam ediyor.

• sen kimsin 2007 diyor birde

Katılım zamanı: 1 Aralık 2016
    2. el mesaj sayısı:
    1 Gerçek toplam mesaj sayısı: 637
  • quote:

Alıntıları Göster
    Forumda kız mı varr. Kız varsa lütfen bana yardım etsin , hiç sevgilim yokk tipsizim.

Lütfen yanlış anlamayın sevgili olalım demiyorum. Eksiklerim neler nerde yanlış yapıyorum onu öğrenmek için dostane tavsiyelerine ihtiyacım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Forumda kız mı varr. Kız varsa lütfen bana yardım etsin , hiç sevgilim yokk tipsizim.

Lütfen yanlış anlamayın sevgili olalım demiyorum. Eksiklerim neler nerde yanlış yapıyorum onu öğrenmek için dostane tavsiyelerine ihtiyacım var.

Alıntıları Göster
    Var tabi senin bulgur kazanı gibi kafanı çok merak ediyorlarmış ss koymanı istiyorlqr ona göre sana özenden yazacaklarmış

• Kime anlatıyosun ki reis sen. Mesajına yüzde yüz katılıyorum. Sürekli birbirinin üstüne basıp yükselmeye çalışan bilmediği kelimeleri hemen google dan aratıp bilgiçlik taslayanlarla dolu. Eskisini bilemem ben şurda 3 senelik üyeyim ama bu forumu sahiplenmiş fakat biryandan da en büyük zararı veren 500e yakın üye var. Ve sen bu 500 üyenin takıldığı başlık altında veda mesajı atıyorsun. Hiç gerek yok. Forumu bırakmaya da gerek yok. Belki ara sıra gelir bir mesaj atarsın bu zamana kadar kimse için hiçbir hesap kapatmadım kapatmam da. Sana da tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam açtığın konular senin sayende ses getirmedi bugün yeni bir üye de o konuları açsa öyle ses getirirdi. Mesaj çeken konular kısaca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanlara yaranamazsin dostum. hakkında ve hakkımızda hayırlısı olsun.sen mutlu ol yeter ailene dostlarına gerekli değeri ver buraları düşünme.artik hiçbir şey eskisi gibi değil bu ülkede. gençler zamanla anlayacak oda belki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Donanım Haber Forum köklü bir platformdur. Bende 15 yıldan fazladır üyeyim foruma, çok farklı dönemler geçti. Şu an ağırlıklı olarak konu dışında takıldığın için bu boş güruh seni yanıltıyor olabilir. Forumun geneline bakarsan yine bugün Türkiye'de alternatifsiz olduğunu anlayabilirsin.
  • Konularını okudum böyle konuları konu dışı özel'de açarsan daha seviyeli cevaplar alırsın zira konu dışı donanımhaberin çöplüğüdür.
    Hakaret, aşağılama, kıskançlık genel olarak ülke insanının realitesidir bunu yeni öğrenmiş olman tuhaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTİ BUG -- 26 Mart 2019; 7:2:43 >
  • Kına yaksın herkes, "uza, ikile, kes, kaybol,lan,ulan" diye konuşan, ebeveynlerinin yarım yetiştirdiği ergen sürüsü haline gelmiş forumdan uzaklaşman senin lehine olacaktır.
    Moderasyon desen çiftlik, bundan 3 sene önce şikayetin ile adam gibi ilgilenirler, adaletli karar verirlerdi, en azından bir çaba vardı.
    İncisözlükten hallice, günden güne içi boşalan bir platform yaratmayı başardınız, tebrikler. Adam gibi moderasyonu olan alternatif bir site işin kaymağını yer şu anda.

• Sen sadece forum mu bu hale geldi sanıyorsun ?
    Dostum bu ülkenin her ortamı her kıraathanesi her cafesi her sokağı her okulu bu halde.

• Alt tarafı internet sitesi bu kadar duygusal olacak ne var anlamadım. Milyonlarca internet sitesi var, bu site hoşuna gitmediyse girmezsin bu kadar basit aslında.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.