Şimdi Ara

Ben hastamıyım Neyim Bir bakarmısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olabilecek en kötü düzeyde moralim bozuldu. Ne oldu diye sormyın hatırlamak bile istemiyorum. Sadece merak ettiğim şey su

Farkettimki yaklaşık 1 saattir titriyorum ellerim ayaklarım duramıyorumt üm vücudum titriyo sakinolamıyorum heyecanlanıyorum üşüyorum. Ne bu neyin göstergesi ya kafayı yicem

• psikolojik bi durum 1 kac saate normale donersin en kotu uykuya dalıp sabah yeni bi gun oldugunda kendine gelmiş olursun
  • stres
  • palkinson mu parkinson mu öyle birşey vardı. bunaklarda oluyor genelde. kaç yaşındasın hacı
  • Moralını düzelticek şeyleryap . mesela sevdigin şeyleri . aynı şeyler banada oluyo ama kızınça karşımdaki kişeye dalmamak için sinirden titreme ve heycan geliyo ... sinirliysen sakinlemeye calış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheExtra -- 11 Kasım 2008; 22:36:21 >
  • 17. bu 1 saattir oluyo ama bugün arttı. bundan önceleride öyle oluyodu bi kaç gündür böyle. Okulda sıramda oturamıyorum derslerden kaçıyorum. Oturamıyorum 40 dk bi yerde. Napıcam bilemiyorum sırf yatıyorum bugün 5 saat uyudum şimdi yine yatıcam merak ettim sizlere soriyim dedim.
  • sakin ol panik atak olursun sonra her olayda aynı şeyi yaşarsın en ufak bişeye acayip sinirlenirsin kalbin sıkışıyomuş gibi olur heyecan yaparsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: calypsoo

sakin ol panik atak olursun sonra her olayda aynı şeyi yaşarsın en ufak bişeye acayip sinirlenirsin kalbin sıkışıyomuş gibi olur heyecan yaparsın

Nasıl yapıcam? uyusam iyi gelir mi? yoksa bunun nefes egzersizi gibi tedavi şekilleri varmı şuan en iyi ne gelir bana?
  • quote:

Orjinalden alıntı: OdyS1

quote:

Orjinalden alıntı: calypsoo

sakin ol panik atak olursun sonra her olayda aynı şeyi yaşarsın en ufak bişeye acayip sinirlenirsin kalbin sıkışıyomuş gibi olur heyecan yaparsın

Nasıl yapıcam? uyusam iyi gelir mi? yoksa bunun nefes egzersizi gibi tedavi şekilleri varmı şuan en iyi ne gelir bana?

Panik atak olmuş bile.Aynen benim gibi...
  • panik atak gibi duruyor ama bilmiyorum belki de yaşadığın daha farklı bir şeydir. panik atakta genelde nefes darlığı da ortaya çıkıyor.
    bu durumu ilk kez mi yaşıyorsun?
  • Çözümü ilaç uyku falan değil rahatla ya sinirlenme kawga etme tartışma sonra büyürde büyür bana oldu zor kurtuldum
  • ilaç kullanmalısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kamiloglu

panik atak gibi duruyor ama bilmiyorum belki de yaşadığın daha farklı bir şeydir. panik atakta genelde nefes darlığı da ortaya çıkıyor.

Evet ilkkez bu kadar sinirliyim bir çok duyguyu bi anda yaşıyorum. Beynim patlıcak gibi oluyo hala titriyorum. üstümde o kadar şey giymeme rağmen üşüyorum. Sinirden başım ağrıyo.

Bi ara nefes alamamıştım sıktım dişlerimi durdum bi 10 sn fln geçti sonra. Başkada olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OdyS1 -- 11 Kasım 2008; 23:05:26 >
  • yarın psikiyatriste görün. moralini kaybetme ayrıca, eğer pa ise doktor ilaç yazacaktır. ilaç tedavisi ile tamamen iyileşenler var diye duymuştum.
  • Bir doktora görün en iyisi..
  • quote:

quote:

panik atak gibi duruyor ama bilmiyorum belki de yaşadığın daha farklı bir şeydir. panik atakta genelde nefes darlığı da ortaya çıkıyor.

Evet ilkkez bu kadar sinirliyim bir çok duyguyu bi anda yaşıyorum. Beynim patlıcak gibi oluyo hala titriyorum. üstümde o kadar şey giymeme rağmen üşüyorum. Sinirden başım ağrıyo.

Bi ara nefes alamamıştım sıktım dişlerimi durdum bi 10 sn fln geçti sonra. Başkada olmadı

Dostum, bir benzeri agabeyimin basina gelmisti.Bir kac gun boyle ayni senin dedigin gibiydi.En son annem babam aldilar bir kac doktora goturduler.Depresyonmus.Hemen her insanin basina gelebilirmis bazi donemlerde.Ozellikle universite sonrasi bir boslugun icine dusmek insani bu duruma itebilir farketmeden demis.Ama farkli bir durumda olabilir seninkisi.O yuzden bir doktora gorunmende fayda var.Ama sen endiselenme yinede

• sinir boşalması başıma geldi . sorununu unutana kadar zaman zaman yaşayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 11 Kasım 2008; 23:20:35 >
  • Yaş kaçtı hocam ? olur böyle şeyler dert etme bende okul dersler filan kendimi çok kastım çalışmamakda direttim sürekli ailemle kavga ediyorduk zamanla bende aniden sinirlenme titreme daralma gibi şeyler oldu araya bir yaz tatili girdi okuldan uzaklaştım karı kız derken bir baktım eski halime dönmüşüm
  • quote:

quote:

bence de bunlar panik atak belirtisi yaşadım ben de ama tabii doğrusunu doktor bilir.
  • bence pandik atak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.