Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BEN HALA GÜLÜYORUM ALLAHINI SEVEN BAKSIN-Müşteri Hizmetleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
41
Cevap
0
Favori
1.838
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> BEN HALA GÜLÜYORUM ALLAHINI SEVEN BAKSIN-Müşteri Hizmetleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    378 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

quote:

Orjinalden alıntı: enginer804

işte bir cehalet örneği seviyesizce terbiyesizce bir konuşma yazıklar olsun böylemi girecez A.B ye yazıklar olsun... hani medeniyet nerde..daha telefonda konuşmasını bilmeyen kime nasıl hitap edileceğini bilmeyen bir hanzo

olayın aSlını bilmeden ahkam kesmeyin.erzurumda okul dolayısıyla kalan birisi olarak bu adamı görürsem elini öpecem valla aYrıyeten gerçekten ödülü haketmiş müşteri hizmetlerindeki kızda

Amcayı bulursanız benim yerimede elini öpün... Kıza da bişey demiyorum o da iyi idare etmiş saolsun ama nilgün hanımmı ne haltsa o amcanın yüzüne teli kapatmış ona cem beye de yerinde olmadığı için Ayrıca olayda amcayı haksız yere koyanlara da hayretle bakıyorum amca sonuna kadar haklı Forever Müslüm Keseci
    |
    |

· Intel® Pentium® M İşlemci 760 2.00 GHz 2MB L2 cache,533 MHz FSB · Intel® 915 PM Chipset · Intel® PRO Wireless 2200 · Sonoma Teknolojisi · 512 MB DDR2 SO-DIMM · 128MB NVIDIA Geforce GO 6600 PCI Express · DVD+-RW DUAL · 15.4" Wide WXGA (1280x800) · 60 GB

• Çavuş
    88 Mesaj
    yazık insanlara böyle hariflerle uğraşıyolar
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.