Şimdi Ara

Ben De Özledim (2013) | eflÂtun film | Star TV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.420
Cevap
50
Favori
107.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda izlenecek bir dizi geliyor umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: power 90

Tutmaz diyenler var hala :D

gülelim bence
  • Bunu demeye çok az kaldı sanırım

Bugün günlerden Ben de Özledim

• Leyla ile mecnunun ilk sayfasına yetişememiştim.Bunun yetişeyim bari.

Bence yeni dizi çok iyi oldu.Leyla ile Mecnun'da ana konu tıkanmıştı zaten.Şimdi 0'dan başlayarak yine efsane bölümler izleyeceğimizi düşünüyorum.
  • Ben de özledim Ezgi asaroğlunu
  • İşte bu güzel haber, kadro aynen devam da ediyorsa tadından yenmez
  • Umarım karakterler aynıdır.
    -İsmail Abiiiiii
    -Hooooopp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Ben de özledim Ezgi asaroğlunu

+1
  • Bugün aldığım en güzel haber...Tam kadro olmaları müthiş oldu bari pazartesiye koysalarda yine sendrom kalmasa bizde Yalnız dizinin facebook sayfası 4 ağustosta açılmış bana kalırsa bir hareketlenme vardı ama seyirciye belli etmediler burak aksak mutlaka birşeyler hazırlamıştır :)
  • ben dizi başa bir kanala geçer diye düşünmüştüm ama olsun kadro aynı olduktan sonra farketmez
  • Niye tutmayacak biliyormusunuz çünkü aradan hiç zaman geçmeden yapıyorlar beklentileri mümkün değil karşılayamaz.
    Her şey tadında güzel uzatmanın manası yok. 99. bölümde bitirmeleri lazımdı. Dizinin en eski izleyenlerinin artık zor çekiyordu diziyi.

Son olarak toplam ratingde 40. olan bir diziyi star hayatta prime timeda yayınlayamaz. Ya 13. bölüm final olur. Yada öğlen kuşağı veya 12den sonra yayınlanır. İşler güçlerin başına gelenleri biliyorsunuz. Rartingi 4 ü geçemezse sıkıntı.

Kİ leyla ile mecnun Trtde maks 2veya 3tür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RüzgarGibiGeçti- -- 13 Ocak 2014; 15:52:16 >
  • Süpeeeeeer
  • yani kusura bakmayın da ali atay da kimmiş cengiz bozkurt la a.mümtaz taylan dururken
  • quote:

Orijinalden alıntı: aggrekan

yani kusura bakmayın da ali atay da kimmiş cengiz bozkurt la a.mümtaz taylan dururken

ali atay mecnun kardeş abartmışssın biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

Niye tutmayacak biliyormusunuz çünkü aradan hiç zaman geçmeden yapıyorlar beklentileri mümkün değil karşılayamaz.
    Her şey tadında güzel uzatmanın manası yok. 99. bölümde bitirmeleri lazımdı. Dizinin en eski izleyenlerinin artık zor çekiyordu diziyi.

Son olarak toplam ratingde 40. olan bir diziyi satar hayyatta prime timeda yayınlayamaz. Ya 13. bölüm final olur. Yada öğlen kuşağı veya 12den sonra yayınlanır. İşler güçlerin başına gelenleri biliyorsunuz. Rartingi 4 ü geçemezse sıkıntı.

Star' da istediği zaman reytingleri iplemiyor. Behzat Ç. çoğu zaman ilk 10'a giremiyordu. Final bölümü reytinglerde 22. sıradaydı.

Bu arada Twitter'dan reyting sistemi de geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hırsızyavuz

quote:

Orijinalden alıntı: aggrekan

yani kusura bakmayın da ali atay da kimmiş cengiz bozkurt la a.mümtaz taylan dururken

ali atay mecnun kardeş abartmışssın biraz

hocam benim diziyi son sezon ortasında bırakma sebebim biraz da bu adam çok yapmacık geliyor .ilk izleyen arkadaşlar da aynı tepkiyi veriyor.hani sadece yapmacık olsa neyse bi hep aynı hareketler. sıkmıştı
  • ulan bu gun aldigim en guzel haber.tenkyu so maç star tv gozume girmeye basladin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk iki sezonu izledim sonra izlemedim ama güzel diziydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

Niye tutmayacak biliyormusunuz çünkü aradan hiç zaman geçmeden yapıyorlar beklentileri mümkün değil karşılayamaz.

Son olarak toplam ratingde 40. olan bir diziyi satar hayyatta prime timeda yayınlayamaz. Ya 13. bölüm final olur. Yada öğlen kuşağı veya 12den sonra yayınlanır. İşler güçlerin başına gelenleri biliyorsunuz. Rartingi 4 ü geçemezse sıkıntı.

Star' da istediği zaman reytingleri iplemiyor. Behzat Ç. çoğu zaman ilk 10'a giremiyordu. Final bölümü reytinglerde 22. sıradaydı.

Bu arada Twitter'dan reyting sistemi de geliyor.

40 olanı yayınlayamaz . Behzat ç Yayınladığı zaman en kötü 20 olur. Zaten çok geç yayınlıyorlar.

Leyala ile Mecnun Hatırladığım kadarıyla en fazla 27. olmuştu.

Dediğim gibi ya 12den sonra yada öğlen kuşağı 45 dakikalık dizi olur diye düüşünyorum. Şampiyonlar ligi arkası koyarlar belkide. AmA 1 sezondan uzun süreceğini sanmıyorum

• hadi bakalım,hayırlısı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.