Şimdi Ara

Ben Büyük Bir Hatamı Yaptım? (Sigortayla İlgili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz cumartesi geçiş üstünlüğü benim olan kavşakta bana araç çarptı. Tutanakta karşı tarafa 57/1c bana ise 52/1a ihlali vermişler. Hastaneden çıktıktan sonra mağdur olarak ifadem alındı. Asıl sorun; karşı tarafın sigorta şirketinde online sorgulamada herşey gözüküyor. Hatta eksper raporu bekleniyor diyor. Ancak benim sigorta şirketimde kayıt bulunamadı uyarısı alıyorum. İnternetten araştırınca 5 gün içinde sigorta şirketine kazayla ilgili bilgileri yollamazsan hiç bir hak talep edemessin gibi bir cümleyle karşılaştım. Halbuki ben kazadan bir gün sonra sigorta şirketini arayınca sadece aracınızı servise çekin işlemler başlar denmişti. Şimdi kazanın üstünden 7 gün geçti. Aracım servise 3 gün önce çektirdim. Ancak benim sigorta şirketimden sorgulayınca hala kayıt bulunamadı diyor. Herşey normal mi yoksa ben bu sureçte bir şeyi eksik mi yaptım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 29 Ekim 2016; 10:45:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En büyük hatanız Türkçe'nin ırzına geçmek olmuş.
  • Wonky kullanıcısına yanıt
    Gece, tüm masrafların bana kitleneceği korkusuyla elim titreyerek yazmıştım, kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 29 Ekim 2016; 11:45:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wonky

En büyük hatanız Türkçe'nin ırzına geçmek olmuş.

Adam derdini anlatmış, senin yorumuna bak. Ne kadar boş, ne kadar gereksiz adam varsa hepsi bu forumda
  • modifix06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Geçmiş olsun öncelikle aracı bıraktırdığınız servisi arayıp sordunuz mu hasar dosyasını açtınız mı diye?
  • damneed D kullanıcısına yanıt
    Evet sordum hocam açmışlar dosyayı, servisteki çalışan karşı taraf kendi aracını sizin sigortanızdan yaptırmadıgı için sizin sigortanızda gözükmez dedi. Sanırım sıkıntı yok. Karşı taraf kaskoluydu ve o suçlu büyük oranda o yüzden böyle oldu sanırım. Biraz içim rahatladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wonky kullanıcısına yanıt
    Türkçe'nin ırzına geçildiğini söyleyen kişinin nicki "Wonky", daha fazla söze gerek yok...

• Antiseptiq A kullanıcısına yanıt
    Dinime küfreden... kendinize bakın. ben kişinin mesajını anlayamadım dolayısıyla bu mesaji yazdim. Derdiniz nedir ki? Tutup nick ile yargıyılıyorsun.

• quote:

Dinime küfreden... kendinize bakın. ben kişinin mesajını anlayamadım dolayısıyla bu mesaji yazdim. Derdiniz nedir ki? Tutup nick ile yargıyılıyorsun.

Gölge etme başka ihsan istemez
  • quote:

"Dinime küfreden müslüman olsa" yı ben sizin için kullanıyorum, adam derdini açıklamış, siz Türkçeyi katletti diyorsun, ben de nicki Türkçe olmayan biri mi bu eleştiriyi yapıyor diye soruyorum, iyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antiseptiq

quote:

"Dinime küfreden müslüman olsa" yı ben sizin için kullanıyorum, adam derdini açıklamış, siz Türkçeyi katletti diyorsun, ben de nicki Türkçe olmayan biri mi bu eleştiriyi yapıyor diye soruyorum, iyi akşamlar.

ingilizce nick kullanmakla türkçeyi düzgün kullanmayanları eleştirkmek ile nasıl bir bağlantı kurdunuz çok merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.