Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BEN BU METİN YAYINLARI ALAN KAFAMI .............

23
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> BEN BU METİN YAYINLARI ALAN KAFAMI .............
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • robert yayınları 6lı efsane söyleyeyim fizikten,sosyalden kesin soru tutturacak
    |
    |
    It won't show, I constantly lose all

ODTÜ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
  • Yüzbaşı
    429 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GecenGunYineParisteyim

Bunun mat denemesini çözen var mı beyler bugün başladım son 3 gün çalışmayı düşünüyodum ders çalışma isteği falan kalmadı ilk ikisini çözdüm iptal oldum cidden sınava göre mi bu bizi mi yiyolar

32+ yapamıyorsan bulaşma derim. 25 30 arası netlerde gezen arkadaşlarım 19-18 net falan yapıyorlar
    quote:

Orijinalden alıntı: berkebey1905

quote:

Bunun mat denemesini çözen var mı beyler bugün başladım son 3 gün çalışmayı düşünüyodum ders çalışma isteği falan kalmadı ilk ikisini çözdüm iptal oldum cidden sınava göre mi bu bizi mi yiyolar

32+ yapamıyorsan bulaşma derim. 25 30 arası netlerde gezen arkadaşlarım 19-18 net falan yapıyorlar

3-4-5 te 32-37 değişiyordu bunda hem 75 dk sürdü hem 28 net geldi.Çözümleri anlaşılır olsa eyvallah deyip çözücem bişeyler öğrenmek için de adamlar bi işlem yapıp geçmişler çözümlerde.8 in 4 lüsü yazmış bırakmış.

• Yüzbaşı
    578 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkebey1905

quote:

3-4-5 te 32-37 değişiyordu bunda hem 75 dk sürdü hem 28 net geldi.Çözümleri anlaşılır olsa eyvallah deyip çözücem bişeyler öğrenmek için de adamlar bi işlem yapıp geçmişler çözümlerde.8 in 4 lüsü yazmış bırakmış.

Yine iyiymiş o. Oncullu sorularda doğru olana + yanlış olana - koyup gitmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Lastik Fiyatları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.