Şimdi Ara

BEN BU METİN YAYINLARI ALAN KAFAMI ............. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • robert yayınları 6lı efsane söyleyeyim fizikten,sosyalden kesin soru tutturacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: GecenGunYineParisteyim

Bunun mat denemesini çözen var mı beyler bugün başladım son 3 gün çalışmayı düşünüyodum ders çalışma isteği falan kalmadı ilk ikisini çözdüm iptal oldum cidden sınava göre mi bu bizi mi yiyolar

32+ yapamıyorsan bulaşma derim. 25 30 arası netlerde gezen arkadaşlarım 19-18 net falan yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkebey1905

quote:

Bunun mat denemesini çözen var mı beyler bugün başladım son 3 gün çalışmayı düşünüyodum ders çalışma isteği falan kalmadı ilk ikisini çözdüm iptal oldum cidden sınava göre mi bu bizi mi yiyolar

32+ yapamıyorsan bulaşma derim. 25 30 arası netlerde gezen arkadaşlarım 19-18 net falan yapıyorlar

3-4-5 te 32-37 değişiyordu bunda hem 75 dk sürdü hem 28 net geldi.Çözümleri anlaşılır olsa eyvallah deyip çözücem bişeyler öğrenmek için de adamlar bi işlem yapıp geçmişler çözümlerde.8 in 4 lüsü yazmış bırakmış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkebey1905

quote:

3-4-5 te 32-37 değişiyordu bunda hem 75 dk sürdü hem 28 net geldi.Çözümleri anlaşılır olsa eyvallah deyip çözücem bişeyler öğrenmek için de adamlar bi işlem yapıp geçmişler çözümlerde.8 in 4 lüsü yazmış bırakmış.

Yine iyiymiş o. Oncullu sorularda doğru olana + yanlış olana - koyup gitmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.