Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MILWAUKEE BUCKS -- 17 Aralık 2021; 11:24:41 >

• Bu neydi şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. madde neymiş öyle ya :) şaka bir yana beni kötü etkiledi dükkanım 1 haftadan fazladır kapalı daha da uzun süre kapalı kalacak galiba
  • Silinsin

• Biriken enerjiyi bilim ve sanata kanalize edebilirsek bu virüsten sonra ülke olarak yürür gideriz evrende
  • 3 numaraya katılıyorum

Tam sevgilimden ayrıldığım dönemde iyi oldu benim sevgilim yoksa kimse sevgilisi ile mutlu mesut takılamayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E8182D922

3 numaraya katılıyorum

Tam sevgilimden ayrıldığım dönemde iyi oldu benim sevgilim yoksa kimse sevgilisi ile mutlu mesut takılamayacak
    hastalıklı bir düşünce olduğunu bilsem de ben de böyle düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olum helal lan sana çok zekisin devam böyle 2-3 sene sonra yine konu açarsın intihar edicem falan dersin hahahhhaha
  • Oksijen zehirlenmesi sonucu böyle oluyorsunuz arkadaşlar.

• duş alma detayı çok önemli
  • Silinsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EB0316186

Olum helal lan sana çok zekisin devam böyle 2-3 sene sonra yine konu açarsın intihar edicem falan dersin hahahhhaha
    Niye öyle konu acacakmisim?

Çok yalnızim vs diye mi?

İntihar mintihar düşüncelerini biz coktan geçtik aslanım. İntihar bir çözüm değildir.

Ayrıca benlik bir durum yok insanların çoğu hayatında en az 1 kez intiharı düşünmüştür zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MILWAUKEE BUCKS -- 29 Mart 2020; 12:37:0 >
  • valla ben sevmedim. üst katımda oturan komşunun çocukları iyice azdı her gün evde tak tuk çocuk sesi. neyse ki taşınıyorlarmış onu beklyorum.
  • Sen ölmeyi bayılmakla karıştırıyorsun belli. Ciddiyetini idrak edemediğin konular hakkında yorum yapmamanı öneririm.
  • Ezik birisin sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birader iyi hoşta karantina olmasa tam ilkbahar dönemleri kız bulabilecektik bende yoğun kızsızlık çekiyorum kız arıyorum ama corona yüzünden bulma şansımızıda kaybettik ayrıca kimse sevgilisine değil şuan demişsinde türkiyenin yarısı evli şuan 23 yaşında güzel kızlar bile aşık olup evleniyolar şuan sex dönüyor çoğu yerde bu bile kötü hissetmeye yeter güzel bi kız bulup evlenebilirdik çoktan

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Biriken enerjiyi bilim ve sanata kanalize edebilirsek bu virüsten sonra ülke olarak yürür gideriz evrende
    Avatarındaki fotonun büyük hali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Ezik birisin sanırım
    Evet böyle yazınca dışarıdan öyle göründüğünün farkındayım fakat olay öyle değil.

Çalıştığım için çevremdeki kişiler hep aynı kişiler (yani kısıtlı) ve zamanım kısıtlı. Sosyal hayatım yok gibi birşeydi. Şimdi hiç yok ama herkesin de yok en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Birader iyi hoşta karantina olmasa tam ilkbahar dönemleri kız bulabilecektik bende yoğun kızsızlık çekiyorum kız arıyorum ama corona yüzünden bulma şansımızıda kaybettik ayrıca kimse sevgilisine değil şuan demişsinde türkiyenin yarısı evli şuan 23 yaşında güzel kızlar bile aşık olup evleniyolar şuan sex dönüyor çoğu yerde bu bile kötü hissetmeye yeter güzel bi kız bulup evlenebilirdik çoktan
    Evlilikte gözüm yok
  • Oy korona korona

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.