Şimdi Ara

BEN BU KADAR APTAL, ZEVKSİZ Bİ OYUN GÖRMEDİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • top kapması ayrı mesele çalım atmak zor paslar geçmiyor ulan bu oyun resmen sinir stres sahibi olmak için yaratılmış bu kadar mı zor olur yapacağınız oyunu sizin ben.

keyif alalım diye oturuyoz dert sahibi oluyoz en kral kanat oyuncuları bile bekleri geçemiyor en kral pasörler ara pas atamıyor bu ne saçmalıktır abi

resmen 0 pozisyonsuz sürekli ortada geçen her maçın iğrenç geçtiği iğrenç bi oyun yapmışlar

daha da fifa falan almam ergenleri kandırırlar anca ultimate teamle vs ondada momentum varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 25 Şubat 2017; 20:3:42 >

• herşey l2'de bitiyor, klavyeden oynamayın, xbox tipi gamepad ile oynayın, ikili mücadelelerde l2'yi kullanın ama sürekli basmayın, top kontrol edene kadar l2'ye basın çekin. onun haricinde yeteneğinize kalmış.
  • Oynamayı öğren. Boş yapma.
  • Oyuncu kaymaları ayrı berbat .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumadan yoruma bakın. FİFAYA GÖMMÜŞ.
  • Oynamayı beceremiyorum demiyor da oyun kötü diyor Arcade oyuncusuysan hiç bulaşma arkadaşım. Git çocuk oyunu oyna.
  • Pes'te bile oluyor öyle şeyler. Oynamayı öğrenince de çok kolay diye sıkılırsın.
  • Konusmak bazan fayda etmiyor.

Xbox i aldim.

Yillardan beri PC de birlikte PES oynadigimiz,Fifa nin yuzune bile bakmamis olan kuzenim geldi.

Once bir mac PES2017 oynadik.

Hemen ardindan Fifa17 yi actim ve bir mac attik.

2002 den (Japon4 ten) beri PES oynayan adam bi daha Pes e elimi surmem dedi.

Ha sen Fifa dan iyisini biliyosan,soyle deneyelim :)

• BEN BU KADAR APTAL, ZEVKSİZ Bİ OYUN GÖRMEDİM

• quote:

Orijinalden alıntı: darThranduil

herşey l2'de bitiyor, klavyeden oynamayın, xbox tipi gamepad ile oynayın, ikili mücadelelerde l2'yi kullanın ama sürekli basmayın, top kontrol edene kadar l2'ye basın çekin. onun haricinde yeteneğinize kalmış.

Ona bile gerek yok.Nerede ne yapacağını bildikten sonra sorun yok bence herşey kişinin yeteneğine oyun görüşüne bağlı bir durum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.