Şimdi Ara

Ben bu borcu ne zaman ödeyeceğim????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ekstreden sonra harcama yaptım ama, güncel borç gözüküyor. Ne zaman ödeyim birdahaki ay mı?

• İp
  • Diğer ayın 7 sine kadar vaktiniz var o süreden sonra kartınız gecikmeye girer diğer ayın 7 sini geçmeyin ödeme için.

• En geç 7 NİSAN 2021 de esktrede görünen borcun tamamını kapatmak / ödemek zorundasın.

Ben bu borcu ne zaman ödeyeceğim????
  • Teşekkür ederim
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim allah razı olsun
  • kıng365 kullanıcısına yanıt

Kalan hesap özeti borcunuz 0 TL. Yani bu ay ödemeniz gereken bir borç yok. Güncel Borç, ekstre kesildikten sonra yaptığınız harcamaları gösterir. Burada yazan borç bir sonraki ekstrenize dahil olacak tutardır. Yani 28 Nisan'da kesilecek ekstrede ödeyeceksiniz onu.

• Cirrus- kullanıcısına yanıt
    Ben bu ay sanıp ödedim hocam bir problem olur mu? Tüh ya
  • Hayır herhangi bir problem olmaz. Nisan sonunda kesilecek ekstrenize borç yansimayacak. Yani 0 TL kesilecek. Tabi ekstre kesilene kadar harcama yapmayacağınızi varsayıyorum.

Eger kredi puaniniz düşükse erken ödeme yapmaktan kaçının. Çünkü ilgili kartın ödeme performansı satırında o ayı boş geçer. Zararı yok ama faydası da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 1 Nisan 2021; 4:13:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok teşekkür ederim elinize sağlık.

1274 puanım vardı. Akbank kredi kartımın limitini yükseltti. Yapı kredi aynı ve Vakıfbank ta 100 TL limitli kart verdi. Puanım 1039 a düşmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıng365

Çok teşekkür ederim elinize sağlık.

1274 puanım vardı. Akbank kredi kartımın limitini yükseltti. Yapı kredi aynı ve Vakıfbank ta 100 TL limitli kart verdi. Puanım 1039 a düşmüş.

Başvurunuza istinaden onaylanan kredi, kredi kartı ve limit artış talepleri riskinizi artırdığı için puanınız düşer. Yeni açılan her kredili ürün yaklaşık 4 ay boyunca notunuza negatif etki eder. Süre tamamlanınca normale döner.

Ödemede gecikmeye düşmemeniz gerektiğini zaten biliyorsunuz. Bunun dışında özellikle kredi kartı ve kmh'ta yüksek limit kullanımından kaçının. Sistem limitin %90'ından fazlasını kullandığınızda yüksek risk olarak algılıyor. Yani 10000 liralık bir kredi kartınız varsa, 1000 lira kullanılabilir limit her daim kalacak şekilde kullanmanız gerekiyor.

Olumsuz sonuçlanan başvurular varolan puanınızı düşürmez, ancak yükseliş trendiniz durur. (eskiden düşürürdü) O yüzden puanınızın yükselmesini istiyorsanız başvuru işini en az 3 ay ertelemenizi tavsiye ederim.

Sağol hocam. Çok canım sıkıldı, hep düzenli ödeme yapıyorum 1274 den direk 1039 a düşmesi canımı sıktı. Şimdi kim bilir kaç ayda yükselir. Ben 1450 - 1500 e çıkayım derken
    Limit artış talebinde bulunun hocam ne cevap gelicek bakalım
  • Yapı kredi yükseltmiyor. Ak bank kendi yükseltti, Vakıfbank tan bir limit artışı isteyeceğim bakalım verecekler mi ?
    Akbank bol keseden herkese veriyor.
    Ama benım kartımı onaylamiyolar ya vicdansızlar
  • Vakıfbank limiti yükseltmedi. Bankamız incelemesinde falan filan diyerek.
    Hocam LKS ( limit Yönetim sistemi) orada herşey gözüküyor.
    Beyan ettiğiniz gelirinizin ilk yil 2katını 2 yil 4 katını aşamaz.
    Yani siz bide bloke teminatlı kart kullandınız. Bekleyin derim düzenli ödemeleriniz ile limit yükselecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.