Şimdi Ara

Ben bir türk yaşlısıyım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aratınca bu çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_yilmaz2018 -- 14 Nisan 2019; 9:29:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle bir bakınca aslında turk insanının çile çekmeye programlandığı çok bariz

birkaç kuçuk azınlık eğleniyorken diğerleri sadece onların başarılarıyla mutlu oluyorlar

mesela onlar geziyor bunlar tvde izliyor

onlar maç yapıp paraları cukkalarken diğerleri mal gibi birbiriyle kavga ediyor

onlar sarayda yaşıyor bu garibanlar şakşak yapıyor

örnekler çoğaltılabilir

turk insanının zihinsel bir devrime ihtiyacı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe Duplantier

Sizin etrafinizda ne tür yaslilar var bilmiyorum ama yaslilarin geneli genclerin genelinden doğru düşünür Hayati Turk yaslisi bilecek gavurun gotveren **** yaslisi mi bilecek Bu vatanin zor gunlerini onlar gordu simdi icine soktugum su liberal beyninizi alin ve ise yaramaz varliginizla liberal devletlere sizi kucaklarina almalari icin yalvarin
    Ahahah kör gözlü sığ görüşe bak. Senin kadar karacahil faşo birini daha görmedim burda. Önce üsluplu tartışmayı öğren sonra konulara yaz.

Blok + şikayet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 14 Nisan 2019; 12:43:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dibine kadar haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 14 Nisan 2019; 12:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Ahahah kör gözlü sığ görüşe bak. Senin kadar karacahil faşo birini daha görmedim burda. Önce üsluplu tartışmayı öğren sonra konulara yaz.

Blok + şikayet.

Alıntıları Göster
    Bakın bu nick artı avatar artı yorum uyumu hatta gülüş bile haykırıyor
  • Aklıma Şükrü Erbaşın “Köylüleri Niçin Öldürmeliyiz”Şiiri geldi.

• böcekler sizi, siz yaşlanınca umarım bıletler ucretlı olur da ağlar durursunuz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.