Şimdi Ara

Ben bir köylü ile evleneceğim, neden mi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
4.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Klavye delikanlısı çocuğun tekisin yallah ya bilmediğin şeylerde konuşmasını çok iyi biliyorsun.

3 kere hapise girdi seninki yiyorsa gelip yapsana yaa boş insan seni

• Düşünülebilir 😄👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-238FE9738

Ya kardeşim ne boş insansın sen ya,

Klavye delikanlısı çocuğun tekisin yallah ya bilmediğin şeylerde konuşmasını çok iyi biliyorsun.

3 kere hapise girdi seninki yiyorsa gelip yapsana yaa boş insan seni

Çocuk mu? Kaybol len her gele. Çocuğum var benim ne zırvalıyorsun sen. Yolda görsen abi çekersin klavyeden yazarken bordo bereli kesiliyorsunuz. 3 kere hapise girmiş övündüğü şeye bak barzomusunuz siz?

• Köylü milletin efendisidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 yıl önce bizim evin önüne içki şişesi ile gelmişti, camımızı kırmıştı ve babam bıçakla arkasından gitmişti, 12 yıldır konuşmuyoruz.

Biz neden kendi hayatımızı tehlikeye atalım ? (Bir sebep söyle)

• quote:

Orijinalden alıntı: William0

Özgüvenim yok. Kendimi gerçekten her yönden geliştirdim yaşıtlarımın ötesinde ufkum ve bilgim olduğunu düşünüyorum felsefe, bilim, mühendislik, fizik bunlara bayılıyorum ama schopenhauer'in dediği gibi kadının içindeki irade için entelektüellik hiç bir ifade etmiyor onların ilgisini onu ve soyunu savunabilecek cesarette ve kararlıkta bir erkek çekiyor ben her ne kadarla zekamın modern zamanda bana getireceği handikaplarla (para, statü) bunu sağlayabilecek olsam da bu ilkel tabiata sahip kadın iradesini bunu özgüvenli kararlı bir erkek kadar sağlayamayacağım yanılgısına kapılıp beni eliyor. Durum bundan ibaret.

Statünü yükseltecek her türlü şeye sahip olmana rağmen sokaktaki bir zırcahil kadar özgüvenin olmamasını iddia etmen enteresan gerçekten. Bence bu kadar entelektüelsen bunları sürekli aklına getirip ben neymişim be deyip olumsuz düşünceleri, sürekli olumlu düşünerek zorla da olsa yok edince bir süre sonra zaten özgüveninin arttığını hissedeceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öyle köyle kızı pek kalmadı.Anam tarafında köyler hep zengin kızlarda hep aklı başında dünyadan haberleri var.

Rüyadan görürsün anlayacağın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

kardeş sen kadın değil robot istiyon. merak etme japonlar yapıyor alır bi tane rahatlarsın

Simp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.