Şimdi Ara

ben bile araç alamıyorsam çoğunluk kesinlikle almamalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba dostlar canım sıkıldı forumda konu açayım dedim.. maksat muhabbet yani.

herneyse bendeniz bir işletmeci olarak her 100bin km de yada her 5-6 yılda bir araç alırdım vergiler bindirilse bile döviz fırlatılsa bile takmaz alırdım, lakin şuanki aracımın kmsi 100bini aştı 140 bin lere dayandı dedim bir araç bakayım kendime en başta audi vw dolaşıyorum çok pahalı buldum olağan karşıladım çünkü baktığım markalar nihayetinde pahalı daha sonra renault opel hyundai vs gezeyim dedim girmemle çıkmam arasında 2dk geçti diyeceğim o ki maddi düzeyimin hayli gerilemiş olduğunu farkettim üstelik işlerim de düşüş de yok.. yani aman arkadaşlar araba sayfası artık kapanmıştır türkiyede, gidin tarla arsa felan alın araç almaya kalkarsanız ciddi ciddi deli sanıp beyaz önlük felan giydirmek isteyebilirler size

• vergiden düşmüyo musun? tr de şirketler hep zarar ederken patronlar gider göstermek için bmw mercedes biner.

• Aynen dayıcım sen git arsa felan al boşver arabayı.

• yılın 10-11 ayı yasaklarla bezendi. geceleri yayan yürümek dahi yasaklandı. yeni yasalar kişi olarak gırtlağımıza sarıldı. bu yeni şartlar altında arabayı eskisi gibi kolay alabilseydiniz sevinebilecek miydiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizin derdiniz büyükmüş

Allah başka dert vermesin diyelim

hiç arabası olmayanlar ne yapacak..(

• Tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bile araç alamıyorsam çoğunluk kesinlikle almamalı nedir ya,

Düşünsenize akciğer kanseri biri var ve;

Ben bile nefes alamıyorsam çoğunluk kesinlikle almamalı.

pek bi fark göremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanSeyhanW

Ben bile araç alamıyorsam çoğunluk kesinlikle almamalı nedir ya,

Düşünsenize akciğer kanseri biri var ve;

Ben bile nefes alamıyorsam çoğunluk kesinlikle almamalı.

pek bi fark göremiyorum

Yok aynısı değil, alakası yok hatta.

Paşam kendini zengin ve toplumun üzerinde görüyor, ben bile alamıyorsam "siz fakirler kimsiniz araba aliyorsunuz" diyor.

Net olarak bunu soyluyor.

• Hocam sen kendinimi övdün, yoksa otomobil piyasasınamı sövdün tam anlamadık ama   

• Bir işletmeci olarak piyasanın farkına varmaniz 10-11 ayinizi aldıysa bencede bosverin araba almayı. 20 yaşını geçip askerliğinizi yapınca bekleriz buraya..

• Ticaretle uğraşan borcu, harcı dışında TL'de pek kalmaz. Zaten TL'de değilseniz sorun yok demektir..

• Konu başlığına gel. Hakikaten içeri girin beni gömün tarzında bir konu. Trollerden gına geldi.

• Ben bile .

• Ben bile araba alamiyom sız kimsiniz fakirler
    Gidin dolmuşa binin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen alamadığın için değil de bu kadar para buna verilmez diye almamışsın gibi görünüyor hocam.

fiyatlar birden arttığı için piyasa sakinleşir doğal olarak. geçen yıl satışların düşmesi de ondan, pandeminin de etkisi vardır ama biraz.

yoksa sende audi de bmw de alacak para vardır. sen bile yani  

• Ben de ozel jet alamiyorum. Memeleketimin semalari hava trafigine kapatilsin.

• Ne diyo la bu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.