Şimdi Ara

Ben bi aptalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
13
Favori
14.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 84
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 94
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 59 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 15 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 51
  • Favoriye Eklediklerim 14
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Laralala (94 mesaj) iraisemyhand (8 mesaj) rupy (7 mesaj) tekhucreliterbiyecisi (7 mesaj) easyy_ (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48 mesaj) Mobil (68 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (138 mesaj)
  • @
Giriş
    7 Mesaj
    Öncelikle tüm yorumları okumadim ama birkaç şey söylemek istiyorum. Bu sınav zeka ölçen bir sınav değil öyle olsaydı İlk senemde 120K yapıp 8K ya cekemezdim. Bu sınav kesinlikle emek isteyen bir sınav.Dogru çalışanın yapabileceği bir sınav.Bence siz çalışmayı sevmeyen birisiniz.Baska bölümleri de düşünün derim.Hayat kısa :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    136 Mesaj

Asıl bu arkadaş kendi safezone'undan çıkmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ravens123. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hocam hemen hemen aynı hikayemiz. Fen lisesine iyi dereceyle girdim. Ozaman da çalısmayı sevmezdim. Benim 3.girişim bu tıp istiyordum. İlk sene 80 k yaptım son sene çalıstım lisede yatıp... Sonraki sene ailevi bazı sıkıntılarım oldu 48k oldu son ay bıraktım. Bu sene ise o gelen bıkkınlık ve bazı absürt olaylarla 41k geldi. Eczacılık ya da mühendislik yazıp gideceğim. Seni çok iyi anlıyorum. Son 5 ay hep çalısmak isteyip çalısamadım.Hayat senin hayatın bunu unutma ve kötü insanların dediklerini önemseme bazı kalpler o kadar kötü ki...

Haklısınız. Çalışmayı sahiden sevmiyorum. Çalışmayı inanılmaz sevdiğim dönemler de olmuştu. Teknoloji bağımlılığı beni bu noktaya getirdi sanıyorum. Başka bölümleri de düşünüyorum dediğiniz gibi. Diş gibi. Bi yıl daha kalırsam dört yıl kaybedecek olmak beni inanılmaz üzüyor ama bi yandan ömrümce içimde kalmasından iyidir diyorum takıntılı biri olmamdan ötürü kalacağını bilerek. Tercih dönemi gelene kadar düşüneceğim ama yorum için teşekkür ederim çok

|
    |
    biriikisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Umarım sizi en çok mutlu edecek yolu seçersiniz hocam. Sıkıntılarınızdan arta kalanlar da varsa onlardan da kurtulursunuz. Benimle benzer deneyimlere sahip insanlar beni inanılmaz duygulandırıyor

|
    |
    Dark.Saga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Ben sizin yorumlarınızı okurken üzüldüm hocam lütfen kötü, ego kasmaya gelen kişileri ciddiye almayın. Umarım çok mutlu olursunuz hakediyorsunuz bunu

• Çık git çık git buradan, çok samimi söylüyorum. Ne istediğinden emin ol ama, o günlük hayatı yaşayabileceğinden emin ol, sonra git dışarda oku lütfen. Kendini bunun için zorlama, zorlayacaksan da bilinçli kal, şu anki ruh halini sana hatırlatacak ipuçları bırak etrafına, öyle dene. Bazen umutlu olmak da çok yorucu olabiliyor, deneyecek olursan sonuç alamasan bile en azından olasılığı kaldırır o kapıyı kapatırsın.

|
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben üzülmedim hocam garipsedim ve sinirlendim sadece. Çok naziksiniz aynı temenniler sizin için de geçerli

|
    |
    Dark.Saga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Hayat çok garip gerçekten.siz tıpı bu kadar takıntılı bir şekilde istemişsiniz aksilikler falan olmuş tıp olmamış aynı tıp fakültesi de benim hayatımı kaydırdı.bir şeyi saplantılı istememek lazım.zaten bu saplantıdan kurtulursanız kırıkla da özel tıpa yetecek puanı rahatlıkla alırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Dediğiniz gibi çok garip. Çok haklısınız hiçbir şeyi saplantı haline getirmemek lazım keşke elimde olsa. Umarım sizin de hayatınız en yakın zamanda istediğiniz gibi olur

|
    |
    bir beyaz orkide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Sana şunu demek istiyorum öncelikle aptal değilsin ikinci olarakta stres yapilmiş bir sınav anı cok boktan bu sene bende yaşadım. Kendini sınava göre aptalım vs. Cümleleriyle darlama ailenin prof. Olmasına cok takılmişlar bu takılacak bir şey değil. Kardeşimle sınava girdim bende geçen sene o tartışmaları bilirim ama aynı zamanda güçte almasını bildim 5 6 7 ne fark eder kızım sen ne istiyorsun onu sor kendine bundan seneler sonra kim neden nasıl niye bu kadr sene de demeyecek. Bak üniye gidip yapamayan geri bırakan ve tekrar deneyen arkadaşlarım var diyetisyenlik bitirdi bu sene sınava girdi derece yaptı kaç sene kaybetti. Hala içinde istek varsa hayalini hedefin yapma vakti. Hedefin için her şeyi yapma vakti. Kardeşinin dersleri cok iyiymiş beraber yardımlaştıgınızı düşünsene mis gibi ortam. Arkadaş aramana gerek bile kalmaz.

|
    |
  • Teğmen
    102 Mesaj

JSSBSHAHABABSAAGAVASG

|
    |
    otakus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teşekkür ederim ben de.bunun için doktora ya da psikoloğa gitseniz çok iyi olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Laralala kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minaroza -- 2 Eylül 2020; 19:55:54 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Laralala

Kardeşim kapat şu sekmeleri gözünü seveyim

|
    |
    karamba007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    162 Mesaj
    Yaşadıkların sana büyük tecrübe olmuş. Belki bugün çok kötü şeyler olarak geliyor ama ilerde faydasını göreceksin. Ben de kötü şeyler yaşadığımda baya çöküyorum ama sonra düşünüyorum ki bunları yaşamam da aslında bir tecrübe, belki de olması çok iyi oldu. Rahatla ve neyi istiyorsan ona karar ver, her şey olacağına varır.

|
    |
    AlanTuring0101

up
    |
    |
Bitcoin
Radyo Dinle
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.