Şimdi Ara

Ben,beni yöneteni ben seçmek istiyorum !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ben,beni yöneteni ben seçmek istiyorum !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1558 Mesaj
    bu olay hiç aklınıza geldimi forumda bir sürü yönetici var ama kaçını tanıyorsunuz ? şahsen ben;
    1-goldpunch
    2-ömer
    3-rds
    4-lazloo
    5-sylargray
    6-phı

dışındaki adminleri tanımıyorum... Bu insanlar beni gerektiğinde ceza verme yetkisine sahip değilmi ama yukardanki adminlerden hiç bir ceza yediğimi hatırlamıyorum k.bakmasın ama neden admin olmuş olduğunu anlamadığım bile anlamadım sürekli trollük peşinde koşan aynı hesap yönetici yetkisi olmasa buranın trolü ilan edilicek ve blok listelerinin başında yer alcak kişiler yönetici olunca millet hemen gülüyo 1 mesajını anında 6-7 kişi alıntılıyor yani lafım sadece bir kişiye değil diğer adminler içinde geçerli tamam bu insanlar benim başımda beni burda yönetiyolar ama belki ben onları istemiyorum işin özeti ben,beni yönetini kendim seçmek istiyorum forumda belirli başlıklı kişiler var çok sevdiğim ve adminliği layığıyla yapabilceğini düşündüğüm kişiler var mesela pisagor,amedra,treth..... forum yöneticilerini biz seçmek istiyoruz örneğin belirli bir zaman aralığı içersinde seçimler tekrarlansın 1 ay yeterli bir süre (ondan sonra kişi isterse tekrar adaylığını koyup başkan olabilmeli) ve her forumda gözükücek sabit bir üst ana konu olsa ve başkan olmak istiyen kişiler hangi forumun başkanlığını istiyorsa o foruma adaylığını oraya eklense ardından vakit geldiğinde oylama açılsa kendi başkanlarımızı kendimiz seçsek varmı benim gibi düşünenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marge Simpson -- 19 Mayıs 2013; 20:42:05 >

|
    |

• Binbaşı
    1120 Mesaj
    Sevgilinden filan mı ayrıldın isyankar kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    OqpO

tamam.
    |
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    2186 Mesaj
    biri bu Neyin kafası resmini koyabilir mi?

|
    |
    |
    |
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: İrem'

biri bu Neyin kafası resmini koyabilir mi?

|
    |
    |

Müzik ikiye ayrılır; MUSE ve diğerleri.
  • Emekli Yönetici
    10883 Mesaj

|
    |
    H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
    Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.