Şimdi Ara

belhandaya 8m€ vermek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sneijder denen bidona iki sezondur 10M veriyoruz, takımdan şutlandıktan sonra ona verilecek parayı Belhanda alsın benim açımdan sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Sneijder denen bidona iki sezondur 10M veriyoruz, takımdan şutlandıktan sonra ona verilecek parayı Belhanda alsın benim açımdan sıkıntı yok.

Sneijder bencede Galatasaray'da ki misyonunu tamamladı ama ölüsü bile asist kralı oldu bu yüzden kalsın diyen sneijdersporlu arkadaşlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

umarım belhanda yerine konoplanyakı alırız. wesleyde takımda kalır böylece.

up...

sanırım wesley'i harcayacaklar. ama kalsa konoplyanka sneijder belhanda gomis estiririz yeminle..
  • Aptallik baska aciklamasi yok

Bu paraya tolga selcuk ikilisinin yerine adam alman varken gittik mevcut takimda en kaliteli yer icin adam aldik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belhanda maksimum 3-4 milyon ederinde bi oyuncu. Bu fiyata taş gibi yeni melo bulurduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FourthJuly

Belhanda maksimum 3-4 milyon ederinde bi oyuncu. Bu fiyata taş gibi yeni melo bulurduk.

Yeni melomuz maicon zaten. Dünkü maçta bile liderlik yaptı takıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Orijinalden alıntı: FourthJuly

Belhanda maksimum 3-4 milyon ederinde bi oyuncu. Bu fiyata taş gibi yeni melo bulurduk.

Yeni melomuz maicon zaten. Dünkü maçta bile liderlik yaptı takıma.

Yok hocam orta saha için diyorum. Bu sene selçuk, tolga ve de jong üçlüsüne kaldıysak bittik demektir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.