Şimdi Ara

Belhanda ile ilgili son kez konuşup kapatma formu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar buraya yorum yapacalım ve kapatalım şu konuyu.

Öncelikle ben futbolda doyum noktası diye birşeye inanıyorum. Futbolcu iki üç sene şampiyon olunca artık ligi umursamıyor.

Şimdi tolga ile sneijder i kıyaslıyorum. Hangisi iyi şu ana göre. Bence bariz tolga. Futbolcu olan sneijder çok iyi ise nice de oynasın yada galatasaray dan daha büyük kulübe gitsin bonservisi de yoktu.

Ben şunu diyorum sneijder iyi şut çeker ama pres yapmaz top çalmaz hakeme itiraz eder taraftarın gözüne girmeye çalışır.
    Bu sene galatasaray da olsa idi sağa sola top atmazdı fazla ben liderim tarzı koyar sonra gomis i fernando yu küstürür dü.

Belhanda çok iyi değil ama pres yapıyor al ver yapıyor yani takımda ahkam kesmiyor. Bir yerleri havada değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş sağa sola pas atmaz dediğin adam asist kralıydı. Ne yedin ne içtin de bu kafaya ulaştın?

Takım afedersin boka batmışken oynamaya çalışan adamdı sneijder. Belhanda kazığının ucunu pres yapıyor diye yuvarlatmaya çalışıyorsunuz sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sneijder i totonuzdan uydurduğunuz argümanlarla eleştirmeye kalkmayın,her seferinde kahkaha atıyorum
  • Bir gerçek var Sneijder şuanki takımda koşmaz top çalmazdı. Çünkü Sneijder çok koşan bir futbolcu değil ayağı iyi. Ara top atar asist yapar şut atar Sneijder bu. Tudor koşmayan adamı ilk 11 e almaz. Adamın tarzı bu koşup mücadele edeceksin formayı kapacaksın.

Belhanda tam olarak bunu yapıyor koşuyor mücadele ediyor ikili mücadeleleri kazanıyor. Ayrıca ayağıda iyi isabetli ortalar açabiliyor.

Belhanda ile Sneijder farklı tipte oyuncular. İkisini kıyasladığınız sürece ikisinede haksızlık olacaktır.

Şuan bizim takıma lazım olan oyuncu tipi Belhanda dır. Aksini iddia eden daha Tudor un ne yapmak istediğini bile çözememiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucas10 -- 16 Ekim 2017; 9:44:41 >
  • Kapasite var ama henüz bekleneni veremedi. Ne zaman verecek meçhul. Ama şu haliyle bile dobişko sneijder e bin basar.
  • Ulan ayıp be vicdansızlar admamun neler yaptığını ne tez unuttunuz.vefa kakmamış oysa soğuk bir aralık ayında sıcacık kahvedir sneijder.

• Geçen maçta 50 kere topla ceza sahasında bulusmusuz.podolski takımda kalsaydi gomisle gol rekorları kirarlardı o zaman.f azla kosmazdi,pres yapmazdı ama topu ceza sahasına getirdim mı vururdu.

Snaijder de zamaninda geldi,takima iyi hizmet verdi,devri bitti.fizik gücü bitmiş futbolcunun devride bitmiştir.snaijder olsa takım bu şekilde pres yapamazdı.orta sahada bu kadar top kapamazdı dolayisiyla bu kadar pozisyonda giremezdi.

Belhanda snaijder tartışması değil benim demek istediğim.elbette belhanda da bazı sorunlar var.mac içinde görüyoruz zaten.snaijder gibi on numara oynayan adama ihtiyaç varmı takımda ,tudor o tarz bir adam tercih etseydi ne olurdu.tartışılan konu buysa bence çok çok ekstra bir adam olmadıkça pek gerek yok.takımda zaten feguli var.o tarz işlerin bir kısmını yapabiliyor.cok isteniyorsa solada feguli tarzı bir adam bakılabilir. Fizik olarak güçlü uc orta saha tercihim olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sinoyu çok sevsemde bu seneki takımda Selçuk gibi yedek kalırdı.
  • Sağa sola pas atmaz mı Yuh abi bunlar nasıl argümanlar ne yiyip içiyorsunuz siz!

Belhanda ile Sneijder'i karşılaştırmak saçmalık iken tutup Tolga ile Sneijder kıyaslaması yapılmış

Geçen sene Tolga ile Sneijder beraber oynarken Tolga nerelerdeydi?
  • Ne demek son kez konuşup konuyu kapatalım? O mantıkla selçuk ilk geldiğinde efsane oynuyordu, şimdi ise gönderilsin demiyor muyuz? aynı şekilde her oyuncu bir zaman iyi oynayacak bir zaman kötü oynayacak, övülecek, yerilecek.
  • hürriyet göçer > sneijder
    çünkü top kapar pres yapar, hakeme itiraz eder.
  • Belhanda kazık felan değil aklınızdan çıkarın bunu. 2. kez milli takımdan döndükten sonra maça çıkınca performasında düşüş oldu, Antalya maçına da milli takım dönüşüydü kötüydü, ertesi hafta bursa maçında harika maç çıkardı. Karabük maçında iyiydi, sonra yine milli takım dönüşü yine döküldü. Kazık felan değil bunu aklınızda çıkarın kalitesi, kumaşı var.
  • Sneijder’den cok keske Bruma kalsaydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belhanda konusu mu sneijder tolga konusu mu? Kim neyi kapatiyor anlamadim.

Sen daha ne konu actigini bilmiyorsun yazacak bir seyin yok. Belhanda dan sanane

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.