Şimdi Ara

Belgesel Paylaşım ve Öneri Bölümü (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
89
Favori
39.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu belgeselleri 4k bulabileceğim bir site var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trt belgeselde bear grils veriliyor saglam

• Cnnde zihin oyunları var oda güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vahşi amerika belgeselleri çok iyi türkçe olarak bulamazmıyız acaba malum yerden
  • İSTANBUL: 3 ŞEHRİN HİKAYESİ
    http://www.tvyo.com/tvyobelgesel/video/istanbul-3-sehrin-hikayesi-1bolum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Through the Wormhole belgeselini nereden bulabilirim hd olarak bilen var mı ilk 2 sezon var internette onlarda yarım yamalak.
  • Naziler, Sovyetler , 2.Dünya Savaşı ve 60'lardaki Soğuk savaş dönemiyle ilgili belgesel önerilerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

http://my.mail.ru/mail/ersinozkul/video

327 adet hd ağırlıklı belgesel yükledim ilgisini çeken arkadaşlarım bir gözata bilirler. 100 e yakın daha hd belgesel var alt yazılarında sorun yoksa onları da yükleyeceğim.

kardesim ben bu diteye girmeyi bir turlu beceremedim.nasil giricez siteye.

• Beyler mars ile ilgili belgesel önerecek var mı ?
  • Severek takip ettiğim iki belgesel serisi vardı "Monsters Inside Me" ve "Untold Stories of ER" ; ama şimdi Discovery Life Channel'a geçmiş ve o kanal D-smartta yok. Acaba nerede bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sena' -- 21 Ocak 2016; 23:06:35 >
  • bloombergteki belgeselleri nerden bulabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akdeniz adında Fransız yapımı bir belgesel.Tarih ağırlıklı , hafif coğrafya da var.Tavsiye ederim , lakin dublajına dikkat edin , benim izlediğimde sesler karışıyordu.
  • Altyazılı belgesel nerden izleyeceğiz arkadaşlar? Belgesel beğeniyorum bakıyorum hoop altyazılı hiçbir sitemizde adı bile geçmemiş. Torrentten indirip mi altyazı bulmak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Altyazılı belgesel nerden izleyeceğiz arkadaşlar? Belgesel beğeniyorum bakıyorum hoop altyazılı hiçbir sitemizde adı bile geçmemiş. Torrentten indirip mi altyazı bulmak lazım?

bs player kurun. torrentten indirip bs player ile başlatırsanız alt yazılar otomatik olarak karşınıza çıkar.
  • arkadaşlar online kaliteli belgesel sitesi önerecek olan var mı? maalesef her taraf dizi film sitesi kaynıyor ama kaliteli belgelsel sitesi bulamadım.
  • Yılların belgesel manyağı olarak önerebilceğim en iyi belgesel.BBC Human planet bide tuncel kurtizin muhteşem sesiyle izleyin.

• BBC Earth’te sonbaharda yayınlanacak The Hunt’ı BBC’nin simge isimlerinden, ünlü yayıncı ve doğa araştırmacısı Sir David Attenborough seslendirecek.

The Hunt, doğadaki avcılar ve avları arasındaki dinamik ilişkiye odaklanıyor. Her bölümü dünyanın en önemli habitatlarında çekilecek dizi boyunca avcıların geliştirdikleri stratejiler ve avlarının bunlara karşı ürettikleri taktikler detaylı biçimde incelenecek.

Geniş otlaklardan balta girmemiş ormanlara, arktik bölgelerden okyanuslara kadar birçok farklı ortamda avcı ve avlarının karşılaştıkları zorluklar bu dizide gözler önüne serilecek.

Fokları yakalamak için erime suyu havuzlarını kullanan kutup ayıları, zıplayarak deniz kuşlarını havada avlayan kutup tilkileri ve tropik denizlerde kambur balina yavrularının peşine düşen katil balinalar… The Hunt, şimdiye dek çok az kişinin şahit olma şansını yakaladığı nefes kesici sahneleri ve ayrıca Güney Amerika su samuru gibi nadiren görüntülenmiş, soyları tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan canlıları da ekranlara getirecek.

Yedinci bölümde ise dünyamızın içinde bulunduğu durum, büyük yırtıcıların ve onları korumak için mücadele eden bilim insanlarıyla çevrecilerin gözünden değerlendirilecek.

Baş yapımcılığını Alastair Fothergill, dizi yapımcılığını ise Silverback Films’ten Huw Cordey’in üstlendiği The Hunt’ın müziklerine, 2014’te Yerçekimi filmiyle Oscar kazanan ünlü besteci Steven Price imza atıyor.

Kaynak: milliyet
     Belgesel Paylaşım ve Öneri Bölümü
    Toplam 7 bölüm. Bu akşam başlıyorum. ilk 3 bölümün altyazısı mevcut.

• Arkadaşlar bear grylls inanilmaz kurtuluş belgesellerini toplu olarak izleyebilecegim yada indirebilecegim bir yer varmi ben bakiyirum bölumler eksik karisik v.s

• İnanilmaz kurtuluş belgesellerinin tamamını izleyebilecegim yada indirebilecegim yer arıyorum

• Ekonomi hakkında belgesel tavsiyesi lazım.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.