Şimdi Ara

Belgesel izlerken, vahşi hayvan ceylanı yakalayınca ne hissediyorsunuz?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
25
Cevap
1
Favori
482
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Belgesel izlerken, vahşi hayvan ceylanı yakalayınca ne hissediyorsunuz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1566 Mesaj
    Kim 1 milyon ister yarışması şu an ATV'de halen devam ediyor. Beş dakika önce yeşil elbiseli bir kadın vardı. Dedi ki (televizyonda belgesel izlerken) vahşi hayvan diğerini avlayıp yerken canı çekiyormuş. "Canım çekiyor" dedi açıkça. Ellerini de pençe gibi yaptı o an. Halbuki benim içim burkulur ve hiç diğer türlü düşünmemişim.

Siz ne hissediyorsunuz böyle bir durumda? Canınız mı çekiyor?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Açık yüreklilikle anlatayım, ceylana odaklanarak seyrettiğimde ceylana çok acıyorum, başarılı olup kurtulması için içimden onu destekliyorum. Ama başarısız olup yakalandığında da vay be aslana bak diyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Guest-2F365E0B4

keşke ben de ceylan yesem diyorum

Orijinalden alıntı: Guest-E8B73BE9A

Alıntıları Göster
    ne var kardeşim her tosun otcul olmak zorunda mı

• quote:

ne var kardeşim her tosun otcul olmak zorunda mı

Alıntıları Göster
    hayır bazıları etçil oluyor:

Lovemachine

niye ceylan ceylan da aslan vahşi hayvan? ceylan da vahşi değil mi? HE!?
    |
    |

hayır bazıları etçil oluyor:

Alıntıları Göster
    ismimle dalga geçme artık hocam, ismimi değiştiricem bu gidişle
    Birşey hissetmiyorum. Burda esas sorulması gereken soru bir insan neden aslanın avladığı ceylana acır ancak kedinin avladığı fareye acımaz. Biri küçük ölçekli diğeri büyük ölçekli ancak ikisi de doğanın işleyiş mekanızmasıyla aynı. Ölen kişi bile güzelse/yakışıklıysa medyada yer buluyor çirkinse kısa geçiliyor. Şüphesizki high IQ lar için burda ibret alınası tespitler vardır.

ismimle dalga geçme artık hocam, ismimi değiştiricem bu gidişle

Alıntıları Göster
    tossssunnnnnnn

tossssunnnnnnn

Alıntıları Göster
    tosuncuk öpsün seni
    |
    |

• Yüzbaşı
    608 Mesaj
    guclu olana agız dolusu kufur edıyorum ınsallah en yakınına aynısını yaparlar gozunun onunde dıyorum. kuduruyorum evde.
    |
    |
    Kendi mi olsun? Hayatta kalmak icin yapiyor. Biz sentetik giyiyor demesinler diye hayvanlarin derilerini kesip giyiyoruz, verimli olsun diye 30 tane tavugu 4 m2 lik kumeslere tikip hayatlari boyunca hareket edemeyecekleri yerlere hapsediyoruz, sirf tadi guzel diye bazen doyduktan sonra da yiyip sisiyoruz, aslan ise birkac gunde bir avlanip avladigi seyi arkadaslariyla yiyor.

Tvyi ac bir asker mayina basip patlamis oluyor, futbol taraftarlari birbirini bicakliyor, adamin teki genc kiza tecavuz edip olduruyor, aileler bebeklerini acliktan olmeye birakiyor, butun bunlari devamli gormeye alisigiz, ama sadece belgeselde gordugumuz bir canlinin hayatta kalma mucadelesi mi sorun?

Dusunulmesi gereken kucuk cocuklarin bile gormeye alismis oldugu, kafamizda normallesmis milyonlarca canilik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1186 Mesaj
    Aslanın tavuk döner yiyecek hali yok ya Aslan karnı açsa yer doyar işine bakar. İnsan gibi b*kunu çıkarmaz israf etmez bilinçsizce sağa sola saldırmaz hayatta kalmak için avlanır dalgasına bakar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1418 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    KanGörünce Bayılan Vampir

Gerdek gecemi hayal ediyorum ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Umarım tüm dünyada etobur canlılar yok olur diye düşünüyorum. Şu kedi türü kadar gıcık olduğum hayvan türü daha yok hem korkak hem vahşi. Kruger de keşke tüm kedileri timsahlar yeyip parçalasa. Ceylanı geyiği yemek kolay maça yiyorsa başabaş krokodile saldırsın.

Ayrıca etoburlar yok olsa korkmayın hiç bir şey olmaz doğa ona göre şekillenir. Geriye böcekler kalıyor onlar içinde yapacak şey yok.

|
    |
    “You must be shapeless, formless, like water. When you pour water in a cup, it becomes the cup. When you pour water in a bottle, it becomes the bottle. When you pour water in a teapot, it becomes the teapot. Water can drip and it can crash. Become like water my friend.”
  • Yarbay
    3605 Mesaj
    belgesel izlerken vahşi arslanın dişisiyle günde 70 defa aşk yapmasıı esnasında bir garip olurum ben

|
    |

Orijinalden alıntı: John WICK

Birşey hissetmiyorum. Burda esas sorulması gereken soru bir insan neden aslanın avladığı ceylana acır ancak kedinin avladığı fareye acımaz. Biri küçük ölçekli diğeri büyük ölçekli ancak ikisi de doğanın işleyiş mekanızmasıyla aynı. Ölen kişi bile güzelse/yakışıklıysa medyada yer buluyor çirkinse kısa geçiliyor. Şüphesizki high IQ lar için burda ibret alınası tespitler vardır.
    Fare dahil acırım Hatta bazen böceği halledecekken bile düşünüyorum gerekli mi diye

|
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,483
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.