Şimdi Ara

Belgesel izlemek isteyen içeri.. (pagani)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
6
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canı sıkılan bişeyler izlemek isteyenler için;

geçen izlerken kaydetmiştim en sevdiğim nat geo belgesellerinden. en takdire şayan arabalardan. izleyince insan daha iyi anlıyo. ayrıca aktif aerodinamik üzerine bi çok taslak hazırlamıştım geçen sene. ilk kez bi arabada gördüm. neyse sizi videoyla baş başa bırakayım..

• bulunsun mutlaka izlemeliyim eve gidince.
  • Adamsın reis.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

Adamsın reis.Teşekkürler

eyvallah.. arabalarla biraz ilgilenen birinin izlemesi lazım.
  • kalsın izleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Quid -- 18 Ocak 2013; 19:49:48 >
  • dursun
  • Dur misiri alip geliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyundai'de çalışıyorum o robotların çalışmasını görseniz bir saat oturup kaynak yapmalarını izlersiniz.Haraketleri müthiş, her biri 10 kişilik iş yapıyor desem yeridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K IRMIZI

wtf?

quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Hyundai'de çalışıyorum o robotların çalışmasını görseniz bir saat oturup kaynak yapmalarını izlersiniz.Haraketleri müthiş, her biri 10 kişilik iş yapıyor desem yeridir.

"hyundai de çalışıyorum sorusu olan" diye konu aç :D

hacı robotlara pek bi hayranlığım yok. benim hayranlığım kalite. horacio pagani gibi adamlara saygım ve hayranlığım. özellikle onun için koydum bu belgeseli.
    herşeyiyle tek tek ilgilenmesi. tamamen olmak istediğim biyerde adam. (kıskançlığım yok değil)

bu arada bi eleştirimde var araba hakkında. o nası bi iç tasarım arkadaş!! tamam bazı ayrıntılar yine harika ama.. iç tasarım olmamış bence bu kadar mükemmeliyetçi bi arabaya yakışmamış.

bide.. robotların yaptığı işe diyecek bişeyim yok dünyaya devir atlattı onlar ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WiLdNesS -- 18 Ocak 2013; 20:15:48 >
  • Ben isine bu kadar asik,bagli bi adam gormedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabanın nasıl yapıldığını anlatmış
  • Paganlarla ilgili bir şey sanıp girdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.