Şimdi Ara

'Belediye Tüketim Vergisi' Hayırlı Olsun Türkiye ! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
4
Favori
23.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
353 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cazoria

125 TL lik fatura için 240 TL ödemek nedir ya? Zaten KDV ödüyoruz fatura için. Sürekli "bu sefer hangi vergiyi dayasam?" diye çalışıyor hükümet.

2018 yılı yeni vergi türleri vatana millete hayırlı olsun.

VSSÇV (Vatandaşı soyma ve soğana çevirme vergisi)
    KEV (Kullanılmayan elektrik vergisi)
    ABDEV (Ampül başına düşen elektrik vergisi)

Şöyle düşün 125 tl enerji bedeli ancak onuun içindede vergi var.
  • Asgari ucret 1603 TL oldu millet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • al işte 200 lira asgariye zam. Buradan sağdan soldan her şeye zama zam. Ne anladım ben o işten.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Vergiyi bilmem de ben bunu izledim şok oldum. O günkü insanlar iyi sabırlıymış. O değilde bu dağıtım bedeli gerçekten çok oluyor. Aha bu bağlantıyı izle 2000 öncesi neler oluyormuş gör.https://youtu.be/OfhQERc12p0

• Kardeş sen nerde oturuyon nickin tanıdık geldide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslan46 -- 29 Aralık 2017; 21:22:39 >
  • biri arkadasa eylence vergisi diye biseyin varligindan bahsedebilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Yıllar geçtikçe değişen tek şey çektiğim kredinin miktarı allah başımızdan eksik etmesin.Isletme çalıştıran herkes aynı durumda kredi ve borç ile döndürülüyor yıllardır. Dibi görmeden durmak yok yola devam.

Siz yine iyi ayakta kalabilmişsiniz 6 personel çalıştırırken personelleri çıkarıp kendim çalışmaya başladım sonrasında dayanamayıp iş yerinide kapattım şuan da saçma bir işte çalışıp kendimi döndürmeye çalışıyorum bu tüketim vergileri sadece ömrümüzü tüketiyor başka birşey değil belli bir yerden sonra çekilen krediler de kâr etmiyor
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Çalan bizden çalıyor, onları besleyen sizsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Kişileri karıştırdığım falan yok. İkinize de yazdım.

Size kimse yazmayın demiyor, yazın yazın ama “Alıntı” yerine “Cevapla” butonunu kullanın diyoruz. Bu sayede blokladığımız TROLL’lerin mesajlarınızı sizin yüzünüzden görmek zorunda kalmayacağız. Anlatabildim mi?

Hocam forum babanızın çiftliği değil,çok görmek istemiyorsan forum'a girmezsin olur biter.
  • Yuvarlayarak da 0.1 kuruş mu gecirmisler

• Muz Cumhuriyeti. NET
  • ekmek 1.5 TL olur oda hayırlı olsun şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurisma -- 30 Aralık 2017; 1:7:28 >
  • alparslan46 A kullanıcısına yanıt
    Bkz. sinema bileti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Çalan bizden çalıyor, onları besleyen sizsiniz.

Biz bu kafa ile yaşamaya devam edersek 100 sene sonra bile ahmet mehmet çaldı berkecan doğukan çaldı diyor oluruz ne zaman bu kafayı bırakacağız diye çok merak ediyorum kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş artık bırakalım burada kaçınız o adamların yanında yaşıyor kaçınız gözleriyle gördü kaçınız delillere sahipte çaldı vurdu kaçtı diye yaşayabiliyor aklım almıyor.. Dediğim gibi yıllar önce başa gelmiş olan sağcı olsun solcu olsun kim gelirse gelsin aynı kirler her zaman yine atılmıştır ortaya içiniz rahat ediyorsa buyurun onların günahlarına ortak olmaya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Ya tamam vergi kötü bişey değil. Hatta gereklide. Alınan paralar teknolojiye eğitime sanayiye bir yatırım.

Ama bu kahrolası or... coc....larının bilmem kaçıncı köprüsüne bilmem kaçıncı yoluna bilmem kaçıncı havalimanına gidiyor. Ulan eğitim hersene kalitesini yitiyor. Tonca üni var 500 bin kontenjan boş . İşsizlikten bahsetmicem . Üretim zaten sıfır. Ha bire meyve sebze ihracatı.

Neyse canım sıkıldı

hocu, foruma yazcam diye, kedicikleri boş bırakma, kaparlarrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Ya tamam vergi kötü bişey değil. Hatta gereklide. Alınan paralar teknolojiye eğitime sanayiye bir yatırım.

Ama bu kahrolası or... coc....larının bilmem kaçıncı köprüsüne bilmem kaçıncı yoluna bilmem kaçıncı havalimanına gidiyor. Ulan eğitim hersene kalitesini yitiyor. Tonca üni var 500 bin kontenjan boş . İşsizlikten bahsetmicem . Üretim zaten sıfır. Ha bire meyve sebze ihracatı.

Neyse canım sıkıldı

hocu, foruma yazcam diye, kedicikleri boş bırakma, kaparlarrrrr

aynen kanka :)) Adnana oy versek en azından etrafta güzel karılar olurdu mutlu olurduk

• Yarın bi yoklayalım bakalım bizim faturalara da döşemişler mi.

• 125 lira lık harca 250 lira öde. yazık ya walla yazık.
  • Yakında osuruk vergiside alırlar, belkide alıyor bilmiyorum.

• böyle bir iktidar yüzünden bu ülke de yaşamaktan utanıyorum. kulağımızın arkasını bile becerdiler artık ama herkes memnun hayatın dan hala, her şey halkın elindeyken hala daha sessiz kalmaya devam edelim. bravo bize afferin bizlere.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.