Şimdi Ara

Belediye kömür, makarna dağıtacağına Deodorant dağıtsın (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
3.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nivea nin silver olani cok guzel etkili surekli onu kullanirim tavsiye ederim herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Giacchino

haftada 1-2 yine iyi hocam ayda bir alanlar var.

Bence bu işin doğrusu 2 günde 1.

Çünkü çok fazla yıkanmak vücudun doğal dengesini bozabilir.

Alıntıları Göster
    Bak sensen dengesi bozuluyormuş xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazın her gün bazende 2 günde bir dujumu alırım, roll-onumu sürer, bargello parfümümü sıkar öyle çıkarım dışarı. Şuan baktım rexona black&white diye bir roll on kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.
  • Seba med markasının alüminyum içermeyen zararsız roll-on'ları var tavsiye ederim. Yanına da güzel bir deodorant alırsınız mis gibi işte. 20-30 lira tutar en fazla. Aylarca götürür. Ama yok bazıları 2 paket sigara parasını veremiyor

• Bu konunun uzerine reklamlarda orhan gencebayin otobusde rexona reklamini gormek garip oldu
    Izlemeyenler baksin degisik bir reklam olmus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam günümüzde sabunla, duş jeliyle tam temizlik saglanmıyor.

Yediklerimiz dogal değil hormonlu, kimyasallı şeyler. Terimiz bile bir değişik. O yüzden bunları kullanmak zorundayız.

Alıntıları Göster
    Kokuyu yapan bakteri. Hormonla ne alakası var? Sağlıklı beslenmek kişinin kendi elinde. %100 sağlıklı beslenemezsin tamam ama yukarı çekmek kişiye bağlı.

• Kendi koltuk altı kokumdan rahatsız olan biri olarak yatmadan önce bile biraz deodorant kullanırım ki terlersem kokmayayım diye.

En azından evden çıkmadan önce herkesin deodorant kullanması şart. Ben yaz-kış kullanırım hiç aksatmam.
  • quote:

ne siyaseti birader?

belediye ihtiyaç sahiplerine kömür makarna dağıtıyor mu?

-Evet

bende diyorumki deodorant dağıtılmalı ama her insanın kapısına. 30 milyon ev var diyelim Türkiyede. Hepsine senede 10 tane dağıtsa 300 milyon deo yapar. tanesi 3 liradan 900 milyon TL.

Çok para değil 200 milyon dolar. Diyanetin bütçesinin 10 da 1 i

Alıntıları Göster
    belediyenin ihtiyaç sahiplerine kömür makarna dağattığı seneler 10 20 sene öncesiydi ,şikayet ettiğim durum bu muhabbetin çok bayması ki zaten bunun yerine deodorant dağıtsın diyerekten hükümete oy veren insanlara hakaret etmiş oluyorsun ,hal böyleyken onlardan senin farkın ne o zaman ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebeshasoniki

belediyenin ihtiyaç sahiplerine kömür makarna dağattığı seneler 10 20 sene öncesiydi ,şikayet ettiğim durum bu muhabbetin çok bayması ki zaten bunun yerine deodorant dağıtsın diyerekten hükümete oy veren insanlara hakaret etmiş oluyorsun ,hal böyleyken onlardan senin farkın ne o zaman ?

Alıntıları Göster
    Belediye hâlâ yardıma devam ediyor daha geçen ay koli koli götürüyorlardı.

Belediye sadece hükümete oy verenlere yardım etmiyor ayrıca. Başvuran herkese ediyorlar.

Belediye nasıl kamyon kamyon top, oyuncak, havlu vs. dağıtıyorsa bunu da dağıtabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okidokiyo

Pardon da ne alakası var? Her şeyin içine dini karistirmasaniz ölürsünüz zaten. Ben çok dindar bir çevrede büyüdüm ve çok küçük yaslardan beri roll-on, deodorant, koltuk altı pedi gibi ter engelleyici materyalleri biliyorum ve kullaniyorum. Ve çevremdeki cogu kisi de kullaniyor. Asıl felaket ter ve ağız kokan güruh sözde entelektüel geçinen eli suya sabuna dokunmayan sol cenah. Anadoludan göç eden halk genel olarak bakımsız olabilir ama şehirde yaşayan dindar insanlar ülkenin ekseriyetinden çok daha bakımlı.
    ne alakasi oldugunu yazmisim zaten hocam.

sizin dediklerinizin de, benimki kadar olmasa da dogruluk payi var.

• quote:

Belediye hâlâ yardıma devam ediyor daha geçen ay koli koli götürüyorlardı.

Belediye sadece hükümete oy verenlere yardım etmiyor ayrıca. Başvuran herkese ediyorlar.

Belediye nasıl kamyon kamyon top, oyuncak, havlu vs. dağıtıyorsa bunu da dağıtabilir.

Alıntıları Göster
    bahsettiğin belediye hangisi ,kaynak nedir , bilmiyorum ama burada bu konuda yapılan eleştiri akp'nin belediylerine ve seçmenlerine yönelik
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Mu birleşik

• quote:

Orijinalden alıntı: cebeshasoniki

bahsettiğin belediye hangisi ,kaynak nedir , bilmiyorum ama burada bu konuda yapılan eleştiri akp'nin belediylerine ve seçmenlerine yönelik

Alıntıları Göster
    Konunun neresinde Akp yazıyor lan?

Adamı hasta etme.

• Kilolu birinin yapabileceği bir şey yok. Evden duş alıp çıksa bile bu sıcakta durağa gidene kadar kan ter içinde kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Kilolu birinin yapabileceği bir şey yok. Evden duş alıp çıksa bile bu sıcakta durağa gidene kadar kan ter içinde kalıyor.
    roll-on deodorant sprey?

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Hojam deodorantlarda alkol ve türevi şeyler olduğundan kullanılması dinen sakıncalıdır

Ayrıca ozon tabakasına zarar verdiğinden biz inananlar deodorant kullanmayız

Hacdan gelen esansları kullansak olurmu?

Selam ve dua ile
    ahahahahahah yok ya ciddi misin ? hayır olamazsın ? ben bu konu dışı bölümüne bayılıyorum hep 20liralık gülüp geçiyorum
  • Senin makarnalari bize ver bizde satıp deo alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Bir iki marka değiştirdi işte, değiştirmeyenlerin bilinçsiz müşteri kitlesi çok gerek duymuyorlar.

%100 kanıtlanmamış olması zararlı olmadığını göstermez. Glikoz şurubunun da %100 kanser yaptığı kanıtlanmamıştır veya palm yağının.

Şampuan saçta en fazla 5 dakika duruyor deodorant 24 saat. Ayrıyetten ben kendim parfüm ve paraben içermeyen prozinc şampuan kullanıyorum.

Deodorant temiz olmayan pis insanların örtüsüdür bana göre. Kimse yoğun çalışıyoruz bilmem ne vs demesin. Islak havlu diye birşey var.

İyi Forumlar.

Alıntıları Göster
    Yeri gelir günde 2 kere duş aldığım dahi olur, ama her gün mutlaka 1 kere duşumu alırım. Roll-on veya deodorant kullanıyorum diye pis mi oluyorum, pisliğimim örtüyorum ?

Sokakta, okulda veya iş yerinde her saat başı koltuk altımızı mı silelim yani ?
  • Deotak rollon krem öneririm çok kaliteli. Sürüyorsun kol altına 3-4 gün gidiyor koku yapmıyor hem Türk malı.
  • özellikle sigara içenler daha pis kokuyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.