Şimdi Ara

Belediye kömür, makarna dağıtacağına Deodorant dağıtsın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
3.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • temizlik ve bakım geleneği olmayan bir toplumuz.
    Deodoranta falan da gerek yok.
    Bir kalıp sabun 1 lira. Temizlik bedava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CF3D9488C

Meselenin para olduğunu hiç sanmıyorum. Leş gibi koktuğunu ve bunun diğer insanları rahatsız edeceğini düşünecek kafa yok.
    Aynen çok güzel yazmışsın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Deodorant kullanıp kullanmamak değil mesele. Temiz olmak önemli olan. Sağlık açısından ben deodorant kullanmıyorum ama asla kokmam. Düzenli banyo mu yaparım, gün içinde gerekirse alkolle temizlerim koltuk altını.

En kaliteli dediğin rexona Aluminum Chlorohydrate içeriyor. Direkt ter bezlerinden kana karışıyor, kimsenin dikkat etmediği birşey. Kanser olma riskinizi arttırmayın boşuna.

Nivea'nın bazı modellerinde ve Axe marka içermiyor.
    Axe nasıl alüminyum içermiyor? Ben araştırdım ama öyle bir bilgi bulamadım alüminyum içermese adamlar reklamlarda vs dile getirir zaten. Önceden axe kullanıyordum bu alüminyum olayını öğrendikten sonra Amway'in alüminyum içermeyen deodorantını aldım o da maksiumum 2-3 saat sonra etkisini kaybediyor şimdi nivea roll on kullanıyorum alüminyum var ama başka çare yok

• quote:

Bir iki marka değiştirdi işte, değiştirmeyenlerin bilinçsiz müşteri kitlesi çok gerek duymuyorlar.

%100 kanıtlanmamış olması zararlı olmadığını göstermez. Glikoz şurubunun da %100 kanser yaptığı kanıtlanmamıştır veya palm yağının.

Şampuan saçta en fazla 5 dakika duruyor deodorant 24 saat. Ayrıyetten ben kendim parfüm ve paraben içermeyen prozinc şampuan kullanıyorum.

Deodorant temiz olmayan pis insanların örtüsüdür bana göre. Kimse yoğun çalışıyoruz bilmem ne vs demesin. Islak havlu diye birşey var.

İyi Forumlar.

Alıntıları Göster
    Kardeş ıslak havluyla silince kaç saat temiz kalacak orası, her saat başı ıslak havluyla mı silelim, bu sıcakta gittiğimiz her yere havlu mu taşıyalım?

• Ben koltuk altlarına bir ufak rakı açıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

Ben koltuk altlarına bir ufak rakı açıyorum.
    hocam eğer çok kokuyorsa ben emiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet düşüncesiz abi.Ben Roll-on u 3-4 ayda bir bitirebiliyorum deaodorant ve parfüm de öyle.Maksimum 3 ayda bir 50 lira para verirsin fakir olmazsın o parayla ama düşünce yok ki.Dişlerini bile fırçalamıyorlar haftalarca onu mu sallayacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Axe nasıl alüminyum içermiyor? Ben araştırdım ama öyle bir bilgi bulamadım alüminyum içermese adamlar reklamlarda vs dile getirir zaten. Önceden axe kullanıyordum bu alüminyum olayını öğrendikten sonra Amway'in alüminyum içermeyen deodorantını aldım o da maksiumum 2-3 saat sonra etkisini kaybediyor şimdi nivea roll on kullanıyorum alüminyum var ama başka çare yok

Alıntıları Göster
    İçeriğinde yazmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2AE10949E

Millet düşüncesiz abi.Ben Roll-on u 3-4 ayda bir bitirebiliyorum deaodorant ve parfüm de öyle.Maksimum 3 ayda bir 50 lira para verirsin fakir olmazsın o parayla ama düşünce yok ki.Dişlerini bile fırçalamıyorlar haftalarca onu mu sallayacaklar
    Aynen hocam koltuk altı kokusunu sallayın, insanın en önemli yerlerinden biri ağzı. Günde 2 kere diş fırçalamayı bilmiyorlar. Adamlar 5 senede bir diş fırçalıyor. Çok zorda kalırlarsa balgamla ağızlarını çalkalıyorlar.

Otobüste dolmuşta ağızlarını açınca sanki rögar kapağı açılıyor. Adamların ağzı bildiğin bok kokuyor.

• quote:

İçeriğinde yazmıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam günümüzde sabunla, duş jeliyle tam temizlik saglanmıyor.

Yediklerimiz dogal değil hormonlu, kimyasallı şeyler. Terimiz bile bir değişik. O yüzden bunları kullanmak zorundayız.

• deodoranttan ziyade , duş düzeni yok millette haftada 1 2 defa duşa girenler var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un Kurabiyesi

deodoranttan ziyade , duş düzeni yok millette haftada 1 2 defa duşa girenler var
    haftada 1-2 yine iyi hocam ayda bir alanlar var.

Bence bu işin doğrusu 2 günde 1.

Çünkü çok fazla yıkanmak vücudun doğal dengesini bozabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Giacchino

Aynen hocam koltuk altı kokusunu sallayın, insanın en önemli yerlerinden biri ağzı. Günde 2 kere diş fırçalamayı bilmiyorlar. Adamlar 5 senede bir diş fırçalıyor. Çok zorda kalırlarsa balgamla ağızlarını çalkalıyorlar.

Otobüste dolmuşta ağızlarını açınca sanki rögar kapağı açılıyor. Adamların ağzı bildiğin bok kokuyor.

Alıntıları Göster
    Benim en hassas olduğum noktadır.Sanırım bizim ülkede insanlar seks yapmıyor.Evli insanlar bile bu durumdan hiç şikayetçi değil.İnsan ilişkilerinde birebie olarak çok etkiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cebeshasoniki

Bu mesaj silindi.
    ne siyaseti birader?

belediye ihtiyaç sahiplerine kömür makarna dağıtıyor mu?

-Evet

bende diyorumki deodorant dağıtılmalı ama her insanın kapısına. 30 milyon ev var diyelim Türkiyede. Hepsine senede 10 tane dağıtsa 300 milyon deo yapar. tanesi 3 liradan 900 milyon TL.

Çok para değil 200 milyon dolar. Diyanetin bütçesinin 10 da 1 i

• arkadaşlar anlattı

3. aylığa kadar bebeklikte tuza yatırılınca ömrü boyu pis kokmazmış

• Kafam Kasınıyor kullanıcısına yanıt
    Pardon da ne alakası var? Her şeyin içine dini karistirmasaniz ölürsünüz zaten. Ben çok dindar bir çevrede büyüdüm ve çok küçük yaslardan beri roll-on, deodorant, koltuk altı pedi gibi ter engelleyici materyalleri biliyorum ve kullaniyorum. Ve çevremdeki cogu kisi de kullaniyor. Asıl felaket ter ve ağız kokan güruh sözde entelektüel geçinen eli suya sabuna dokunmayan sol cenah. Anadoludan göç eden halk genel olarak bakımsız olabilir ama şehirde yaşayan dindar insanlar ülkenin ekseriyetinden çok daha bakımlı.

• Bu sıcaklarda dışarı çıkan insan her gün duş almalı yoksa 2. güne ne kadar dikkat edersen et kokarsın.
  • Okumayın zebani roll-on kılığına girmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Metrobüs duraklarında ve üst geçitlerde sigara yasaklanmalı esas. Herif önüne geçiyor bütün dumanını arkada yürüyen soluyor. Bu beni son zamanlarda inanılmaz rahatsız etmeye başladı.
    Aynı dertten yakınıyorum bende hocam , kaldırımlarda otobüs duraklarında , heryer de içiyorlar . Her gün koşuya çıkıyorum tartan pistte izmir kordonda , adam tartan pistte sigara içerek yürüyor , uyarınca da artisleniyor.
  • Ter vücudun atmasi gereken bir şey olduğunu dusunuyorum

Akımda tıkanıklık olur diye korkuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.