Şimdi Ara

Belediye Başkanının İlk İcraatı 'Saray' İbaresini Kaldırmak Oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
9.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haliniz işte böyle, hezimet halindesiniz. Söyleseniz bir türlü, söylemeseniz olmuyor. Durun bakalım, biraz daha yoklarsak herhalde tam bir çözülme yaşarsınız. Sussak sessiz işkence devam ediyor tabii içten içe. Bizimkisi, olanı kağıda dökmek, kayda almak...
    Pişmanlık uyandırmak için bakalım daha ne kadar alçalabiliyormuşsunuz: en iyi taşlamanızı görelim!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Bu konuda kaç defa yazdım AKPli, MHPli, BBPli,... vs değilim. Bilecik'i, Ankara'yı, İstanbul'u, diğer illeri kaybetmelerinden de gayet memnunum. CHP'nin yanlış yaptığı bir şeyi eleştiren AKPli oluyor sizin kafanızda ama libertaryanım.

Yani içimizden biri AKPli ise o sensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 13 Nisan 2019; 18:53:31 >
  • hckr kullanıcısına yanıt
    Ben Akp'li değilim demedim ki zaten?

• Olması gerekene dönmüş.

Ben de dedin demedim zaten. İçimizde biri AKPli ise o sensin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hckr

Bu mesaj silindi.
    Sen TC ibaresinden rahatsız oluyorsun itiraf et kıvırma dansöz gibi.
  • Rahatsız olduğum falan yok. Senden daha Türk'üm emin ol.
    Yok, sen anlamadın. Belki ben senin bu kıvırmalarına bir dur diyorsam, o zaman durum ne?
    Anti-troll müfrezesi acil müdahale intikamcı özel harekatten birinci çevik kuvvet karşın girişim ekibiyle karşı karşıya olduğunu hatırlatırım. Şimdi, ne diyorduk: Akp'li misin?

İkimizden biri AKPli ise o sensin.
  • quote:

"Çerez parası" mı yani?

Bu arada memur olman beni şaşırtmadı.
    Ya ben yanlış anladım ya sen yanlış anlattın, tabelanın saraydan belediye ye çevirilmesini israf olarak görüyorsun doğru mu anlıyorum @hckr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercinoyman -- 13 Nisan 2019; 19:51:9 >
    O zaman olay intikal ilk girişim ekibinin bir üyesi olarak sana hatırlatırım ki, bir Akp'li asla başka seçenek bırakamaz; her zaman ya siyahtır, ya beyaz. Muhalefetini hep dümen suyunda sürükler, lafı istediği yöne çeker: Akp'li misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 13 Nisan 2019; 19:44:18 >
  • Demek ki ilk vurgunu ""tek taşla 2 kuş vurmak"" çift yapmış. Hem maddi hem manevi vurgun ;(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    En kalin font

Yazdıklarım bunlar. Ben AKPli değilim. Seçenek senin üzerinde. Sen AKPli misin?

quote:

AKPli, MHPli, BBPli,... vs değilim.

quote:

Yani içimizden biri AKPli ise o sensin.

Bundan sonra sana yazmayacağım çünkü Mete Can kardeş daha önce psikiyatrik destek almışsındır, hasta gibisin. Belli ki durumunda pek bir düzelme olmamış. Kendine dikkat et. Üzme kendini AKP bu seçimi kaybetti diye. Sağlığından önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 13 Nisan 2019; 20:8:28 >
    Size göre israf olduğu icin o ifadeyi kullandim.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Bu adam neyin kafasını yaşıyor akp lide zeka aramak samanlıkta iğne aramak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Çankırı nasıl AKP'nin elinden çıktı hala şaşkınım

Alıntıları Göster
    Aslında cevap basit: Cumhur İttifakı AKP'den bıkan AKP seçmenini MHP'ye kaydırdı. MHP belediye başkanı sayısını bu sayede arttırdı.
  • Koks34 kullanıcısına yanıt
    Birincisi, AKPli değilim.

İkincisi, zeka konusuna gelecek olursak matematiğe kafam basmıyor diye ağlayan biri bana zeka şovu yapamaz.

Belediye Başkanının İlk İcraatı "Saray" İbaresini Kaldırmak Oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 13 Nisan 2019; 20:49:48 >
  • quote:

Birincisi, AKPli değilim.

İkincisi, zeka konusuna gelecek olursak matematiğe kafam basmıyor diye ağlayan biri bana zeka şovu yapamaz.

ben sözelciyim edebiyat mezunuyum. matematik formüllerin'den anlamıyorum ne var şimdi bunda gösterdiği örneğe bak hadi benim ki ders konusuda seninkisi ne sizin zekanıza dalga geçmeyelim diyorum da siz zorluyorsunuz be kardeşim resmen kendi kendinize benim zeka mental zeka bu yüzden böyleyiz diyorsunuz yazdıklarınız da ve akp seçmenine baktığım da aynısınız birde akp li değilim demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 13 Nisan 2019; 21:8:47 >

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Matematiğe kafan basmıyor diye ağlamışsın, hangi zekadan bahsediyorsun o halde beni eleştirirken sözel zekamdan mı? "Analitik beyin ister" diye de bir cümlen var. Sözel yeteneklerin var demek ama KPSS'de bir yanlışın bir doğruyu götürdüğünü iddia etmişsin. Daha okuduğunu anlayamıyorsun bir de sözelciyim diyorsun. Sözelci olsan kaç yazar? Onda bile son sıralardasındır. Bu arada kurabildiğin cümlelere bakınca pek bir sözel yetenek de göremiyorum.

Matematik formüllerinden anlamıyorum demiş bir de. Matematik sadece formül demek değil.

Merak ettim, bazı bot önleyici sistemler var 2*4=? gibi sorular soruyor. Onlarda zorlanıyor musun? Zorlanırsan böyle bir durumda bana özel mesaj gönder, yardımcı olayım.

Yazdığım gibi, AKPli değilim.

Belediye Başkanının İlk İcraatı "Saray" İbaresini Kaldırmak Oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 13 Nisan 2019; 21:28:12 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.