Şimdi Ara

Belediye Başkanının İlk İcraatı 'Saray' İbaresini Kaldırmak Oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
9.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha bugün yilda 1 gece kullanilacak Ahlat sarayi temeli atildi. Gelmis tabela hesabı yapılıyor. Demokratik ulkede saray olmaz. Belediye sarayi ifadesini kaldirmasi yerinde olmuş. Bazi adliyelerde de yaziyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 13 Nisan 2019; 2:49:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hckr

Bu mesaj silindi.
    Uçucu madde kullanımını acilen bırakmalısın. Demek bez afişi yaptırırken yolsuzluk yapmış olabilir. Sen cemaat artığı yağladığın partili belediye başkanlarıyla karıştırdın galiba.

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    Uçucu madde etkisi altında olan biri varsa o da sensin. Particilik sizin algınızı darmadağın etmiş. Kendi partiliniz osursa güzel koktu diyeceksiniz. Daha en başta yazdığımdan bir şey anlayamayıp "T.C." meselesi üzerinden cevap yazan birisin, neyden bahsediyorsun? Şimdi de kumaşa takılmış sanki sadece kumaş yazmışım. Yazdıklarımı bir oku, anlamaya çalış sonra gel. Bir kere diğer partiler ile diğer belediye başkanlarıyla niye karşılaştırma gereği duyuyorsun? Onlar israf ediyorsa diğerlerinin de israf etme hakkı mı var? İsraf var mı yok mu? Daha başlar başlamaz tek kalemde 5000₺'lik 10000₺'lik israf önemsiz mi? Senin şu anda yağladığın bir bakanın deyimiyle "ÇEREZ PARASI" mı oluyor bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 13 Nisan 2019; 1:31:40 >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Bilecik Belediye'sinde ilk günde bir tabela için yapılan israfı, şovu eleştirmem Ahlat'ta inşa edilen sarayı, uçan sarayı, uçmayan sarayları, bürokratların makam araçlarını, ve diğer tüm israfları desteklediğim, alkışladığım anlamına gelmiyor. Konu bir belediye başkanının yaptığı bir şov. Ne yazayım Bilecik başkanı israf etmekle iyi yapmış çünkü Ahlat Sarayı daha büyük bir israf mı diyeyim? Kafaya bak!

Her şeyi geçtim ben zaten saray ifadesinin kaldırılmasına falan laf etmedim. Yaptıkları şovdan bahsediyorum, hem de bu şov için yaptıkları israftan. Bugün Ak Saray'ın adı Ak Ev olsa çok mu bir şey değişir, içerisi israf dolu olduktan sonra?

Bir de kendini ait gördüğün grubun mesajlarını papağan gibi tekrarlamak yerine biraz düşünmeye çalış. Herkesin bir beyni var. Kendi başınıza kullanmayı öğrenin şunu. Bana cevap veriyorsan lütfen kaçak yazma, cevapla butonuna bas.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 13 Nisan 2019; 2:0:30 >

• quote:

Bilecik Belediye'sinde ilk günde bir tabela için yapılan israfı, şovu eleştirmem Ahlat'ta inşa edilen sarayı, uçan sarayı, uçmayan sarayları, bürokratların makam araçlarını, ve diğer tüm israfları desteklediğim, alkışladığım anlamına gelmiyor. Konu bir belediye başkanının yaptığı bir şov. Ne yazayım Bilecik başkanı israf etmekle iyi yapmış çünkü Ahlat Sarayı daha büyük bir israf mı diyeyim? Kafaya bak!

Her şeyi geçtim ben zaten saray ifadesinin kaldırılmasına falan laf etmedim. Yaptıkları şovdan bahsediyorum, hem de bu şov için yaptıkları israftan. Bugün Ak Saray'ın adı Ak Ev olsa çok mu bir şey değişir, içerisi israf dolu olduktan sonra?

Bir de kendini ait gördüğün grubun mesajlarını papağan gibi tekrarlamak yerine biraz düşünmeye çalış. Herkesin bir beyni var. Kendi başınıza kullanmayı öğrenin şunu. Bana cevap veriyorsan lütfen kaçak yazma, cevapla butonuna bas.
    Zamanında değiştirilip belediye sarayı yazıldığında israf olmuyor. Değiştirilen tabelayı eski haline getirdikleri zaman mı israf oluyor?. Öncesinde değiştirilmeseydi, şimdi düzeltilen tabela yüzünden israf yapmış olmazdık. Yaptığın şey bir şeyi körü körüne eleştirmek. Kendine ''daha önce neden değiştirildi?'' sorusunu sor. O bir kelime çok şeyi değiştirir.
    Gerçi sende kendince haklısın, bence belediyenin bahçesine bir tane dinozor koyulmalıydı.

• hckr kullanıcısına yanıt
    Ben sadece kendi dusuncelerimi yazarim. Kendimi belli bir gruba ait görmüyorum. Kidem tazminati konusunda muhalifim diyenlerin tam tersi dogrultuda fikirlerimi yazdim. Birçok da elestiri aldim. İsterseniz bakabilirsiniz.

• Bırakın şu partizan kafayı artık. Ben öyle bir şey mi yazmışım. Önceki belediye başkanı israf yaptıysa yenisi de mi yapmak zorunda? Eski harfleri kullansaydı yazmışım. Okudun mu yazdığımı? Hayır. Kendi kendine fikir çıkartıyorsun. Diğerinin yaptığı israfı mi desteklemişim yazdığımda? Hayır.

Adamlar sırayla geliyor ama diğeri de saray yapıyor diyordu. Sen en azından başka bir belediye başkanının israfini yazmışsın. Lakin yine aynı şey geçerli başkası büyük bir dinozor koydu diye Bilecik Belediyesine de dinozorun bedelinden küçük her şeyi israf edebilme hakkı mi doğuyor?

Yine ayni şeyleri grupça papağan gibi tekrar ediyorsunuz: "Bu israfa gözünü kapatmalisin, zira başkasının yaptığı daha büyük israflar var."

Evet 5-10 bin liralık israf devam eden 5 yılda Bilecik Belediyesi'nin hizla yapacağı israflar karşısında hiç bir şey. Ama saray ifadesini kaldırıp harfleri Arial Black ve altın görünümlü seçip daha masraflı bir tabela yapmak belediye başkanının yaptığı gösterinin samimiyetini ortaya koyuyor. Saray kafası devam ediyor. İsraf devam ediyor. İsraf ettiği para kendi parası olsa umrumda olmaz. Ama sizde bunu ayırt edecek bir düşünce kalmamış. Siz de devletin malı deniz kafasındasınız. Onlar da "çerez parası" diyor siz de "çerez parası" diyorsunuz.

Tekrar yazayım: Ak Saray'ın adı Ak Ev olsa ne değişir içi israf dolu olduktan sonra? Ayrıca bunun için de bir tören düzenlense...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 13 Nisan 2019; 6:0:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı hareket Çankırı Belediye Başkanı seçilen MHP'li İsmail Hakkı Esen'den de gelmiş.

Belediye Başkanının İlk İcraatı "Saray" İbaresini Kaldırmak Oldu
  • asıl soru şu evet doğrudur saraylar yapıldı.

saray yapılırken yandaşlar doyuruldu diyorsunuz veya neden saray yapıldı diyorsunuz.

ÖNCEDEN BU SARAYA HARCANAN PARALAR VEYA YANDAŞA VERİLEN PARALAR NERELERE GİDİYORDU.
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    quote:

Bak bak bak günlük 20 liraya trollük yapan tip "partin ne yapsa savunuyorsun" diyor.

Partizan kafaya bak. CHPlinin yaptığı israfı söylediğim için mi AKPli oluyorum. AKPli sensin. Çerez parası söylemini destekleyen de sensin. Beynin uyuşmuş senin. Biraz dinlen.

quote:

Savurganlık demişken senin gibi tipler katrilyonluk sarayı, 10dan fazla uçağı, sadece 1 kişinin hizmetine sunulmuş 100 küsür araçlık konvoyu(daha bakanların diğer kamu görevlilerine verilenlerin saymıyorum) gıkı çıkmaz.

Bak bakalım, bu konuda ve açılan diğer konularda ne yazmışım. Yalan söyleyip duruyorsun. Utan biraz.

quote:

Dur İstanbulla beraber mamanız kesilsin o zaman göreceğim akgezenleri.

Paralı troll varsa o da sensin. Bir de Bilecik'ten İstanbul'a bağladı. Galiba 300 kg kütleli bir trollsün. Önüne geleni AKPli olmakla itham ediyorsun. Biraz Türkçe öğren. İlk önce ne yazdığımı anlamaya çalış. Yok anlayamıyorsan sana özel ders vereyim.

Sen çok yalaka bir tipsin. "Çalıyor ama çalışıyor" kafası da var sende. Bilecik Belediyesi'nde yağdanlıkla dolaşma işi mi verdiler sana? Bu şovu savunma kafası nereden geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 13 Nisan 2019; 12:45:23 >

• quote:

Bu mesaj silindi.
    T.C. ibaresi rahatsız ediyorsa, rahatsız olmaya devam et.
  • Adeta paralel evren, memleketimin neredeyse her köşesine bahar gelmiş. 🌼

• TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    Hala basmıyor. Ben de onu diyorum. Benim yazdığım mesaj T.C. ibaresi ile alakalı değil saray ifadesinin kaldırılıp şov yapılması ile alakalı. Eski tabeladaki harfler kullanılıp iki harf eklemeyle T.C. BİLECİK BELEDİYESİ yazilabilirdi. Ama gidip en pahalı fonttan en pahalı altın görünümlü harfler seçilerek bu yazı yazılmış. Ama anlayamıyorsun hala.

Belki anlarsan diğerlerinin israfı daha büyük diyeceksin evet daha büyük katılıyorum. Onlari da eleştiriyorum zaten. Ama iktidardakilerin daha büyük israflar yapmaları muhalefettekilerin de israf edince alkışlanmasi gerektiği anlamina gelmiyor. AKPli değilim. Türk'üm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 13 Nisan 2019; 14:44:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Aynı hareket Çankırı Belediye Başkanı seçilen MHP'li İsmail Hakkı Esen'den de gelmiş.

Çankırı nasıl AKP'nin elinden çıktı hala şaşkınım
  • hckr kullanıcısına yanıt
    Kaça yapıldığı ile ilgili bir bilgi yok. Belediye kendi işçisine yaptırabilir. (bizim ülkede imkansız gibi olsa da) İsraf yaptılar savunması için bu işe harcanan parayı öğrenmen gerekli.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Troll ucretleri ne kadar ? Cidden dendigi gibi 3100 lira mi?
  • Adalet Sarayıda tuhaf bir olgu değil mi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.