Şimdi Ara

BELÇİKADA İNTERNET BEDAVA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bizde internet hızı yavaşlatıla dursun adamlar interneti tüm ülkeye bedava yaptı.

Kaynak

http://www.mirror.co.uk/tech/brussels-attack-belgian-telecoms-firm-7609213

BELÇİKADA İNTERNET BEDAVA

• Balçikada 3 kere bomba patladıldı gamalisler niye belçika hökümetini isdifaya daved edmedi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado.11

Balçikada 3 kere bomba patladıldı gamalisler niye belçika hökümetini isdifaya daved edmedi ?

Belçikada kronik, süregelen bir terör sorunu yoktur. Sürekli bombalar patlamaz. Devletin hatalı politikaları yoktur.
    Güvenlik zaafiyeti varsa büyük ihtimalle sorumlu kişiler kendileri istifa ederler zaten, kimsenin çağrıs yapmasına da gerek yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Balçikada 3 kere bomba patladıldı gamalisler niye belçika hökümetini isdifaya daved edmedi ?

Belçikada kronik, süregelen bir terör sorunu yoktur. Sürekli bombalar patlamaz. Devletin hatalı politikaları yoktur.
    Güvenlik zaafiyeti varsa büyük ihtimalle sorumlu kişiler kendileri istifa ederler zaten, kimsenin çağrıs yapmasına da gerek yoktur.

Anladım deşekkürler
  • tabiikide bedava olacak.Hava alanında binlerce insan mahsur kaldı ve bu insanların çoğu yabancı ayrıca çoğunun büyük ihtimalle interneti yok keza 20 mb internet için bile 20 tl takıyorlar yurtdışında.Nasıl iletişim kuracaklar bu insanlar aile ve akrabalarıyla?

yurtdışına çıksaydınız anlardınız internetsiz kalmanın ne demek olduğunu ve viril viril free wifi noktası aramayı
  • İşte bunlar hep akape

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasamak5656

tabiikide bedava olacak.Hava alanında binlerce insan mahsur kaldı ve bu insanların çoğu yabancı ayrıca çoğunun büyük ihtimalle interneti yok keza 20 mb internet için bile 20 tl takıyorlar yurtdışında.Nasıl iletişim kuracaklar bu insanlar aile ve akrabalarıyla?

yurtdışına çıksaydınız anlardınız internetsiz kalmanın ne demek olduğunu ve viril viril free wifi noktası aramayı

Evet olması gereken de bu zaten.Pekiii neden benzer bir durumda geçtim bedava interneti , internet hızı neden yavaslatılır acıklayabiirmisiniz?
  • quote:

Bugün çıkıp adam istifa ediyorum dese utanacak mısın? Ki demezse demesin o ülkede bomba patlıyorsa başbakan olmasa bile birşeyler değişmelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Che. -- 22 Mart 2016; 20:31:05 >
  • seylem kullanıcısına yanıt
    benzer durum burda olmadı.Binlerce yabancı insan terör nedeniyle masur kalmadı hava alanında kalırsa o zaman bakarız ne olacağına

Ancak avrupada hiçbir havaalanına girişlerde xray taraması yoktur yolcularını rahatlıkla uğurlayabilirsin girip havaalanına.Türkiyede olduğu gibi iki tane xrayden geçmiyorsun.O yüzden ferah tut gönlünü

sadece uçulacak bölgeye geçerken xrayden geçiyorsun dış hatlar vs.

sosyal medya neden yavaşlatılır konusuna gelirsek yayın yasağı geldiği için yapılıyor.Zaten günümüzde tv den çok sosyal medya kullandığımız için yayın yasağı sadece tv ile kalınca bir anlam ifade etmiyor

ha bunlar komple saçmalık orası ayrı burada akp yi savunmuyorum ama olan şeyleri söylüyorum
  • Heryerde olması gereken bir hizmet.
    Adamları tebrik ediyorum
    Başarılarının devamını dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rotting Christ

quote:

Bugün çıkıp adam istifa ediyorum dese utanacak mısın? Ki demezse demesin o ülkede bomba patlıyorsa başbakan olmasa bile birşeyler değişmelidir.

Kralların yönettiği bir ülkede başbakanları istifa etse nolcak istifa etmese nolcak

Bush 11 eylül saldırısından sonra istifa etti mi?Etmedi çünkü ülke bush undu tek adamdı
    Hollande paris saldırısından sonra istifa etti mi?Etmedi çünkü tek adam yarı başkanlık sistemiyle ülkeyi yönetiyor

Tek adamların olduğu bir yönetim biçiminde tek adamlar asla istifa etmezler.Bugün davutoğlu istifa etse mutlu mu olacaksın?olsan ne yazar?O gider bakan olur yerine numan gelir o gelir bu gelir ama başta her zaman aynı adam kalır

Bugün bomba almanyada patlasa da merkel kalacak yarın rusyada patlasada putin kalacak hiç birşey değişmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasamak5656 -- 22 Mart 2016; 20:47:16 >
  • Burda nefes alıyon diye bile para alıyolar bknz. gss.
    Tek derdimiz internet olaydı keşke.
  • delgado.11 kullanıcısına yanıt
    Ağzınmı yamulduda öyle yazıyon

• quote:

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Anladım deşekkürler

Ateist insanın imam karşısında iman edişi kadar masum bir cevap verdin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasamak5656

quote:

Orijinalden alıntı: Rotting Christ

quote:

Kralların yönettiği bir ülkede başbakanları istifa etse nolcak istifa etmese nolcak

Bush 11 eylül saldırısından sonra istifa etti mi?Etmedi çünkü ülke bush undu tek adamdı
    Hollande paris saldırısından sonra istifa etti mi?Etmedi çünkü tek adam yarı başkanlık sistemiyle ülkeyi yönetiyor

Tek adamların olduğu bir yönetim biçiminde tek adamlar asla istifa etmezler.Bugün davutoğlu istifa etse mutlu mu olacaksın?olsan ne yazar?O gider bakan olur yerine numan gelir o gelir bu gelir ama başta her zaman aynı adam kalır

Bugün bomba almanyada patlasa da merkel kalacak yarın rusyada patlasada putin kalacak hiç birşey değişmeyecek

Ben bu olur ya da şu olur demiyorum olması gerekeni söylüyorum.Başbakan olmasa da güvenlik sorumlusu kimse istifa etmeli yukarıda da aynısını yazdım.

• quote:

Trollmüşsün sonradan anladım. Çok şüphelenmiştim ama gerçek olma ihtimalin de vardı, rencide etmek istememiştim. Neyse ciddi cevap vermiş bulunduk bir kere.
  • Belcikada kral sembolik. Hic bir siyasal gücü yok. Evet bugun Belcikada Wifi bedava idi. Sosyal medyadada ozel baglantilar yapmislar,insanlarin birbirleriye kolay iletisim kurmalari icin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.