Şimdi Ara

BEL FITIĞI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
14
Favori
91.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yasin daha cok genc bende 22yasindayim nasil oldu bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wanted2222 W kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar başında cok oturduğumdan diye tahmin ediyorum. Sağ tarafımdakini ameliyatla almıştık 3 ay önce herşey kader bunada şükür

• 31 yaşındayım. İlk fitigimi 18 yasında en hareketli dönemimde oldum. 5 ay yarı sakat yaşadım. Haliyle tüm doktorlar ameliyat olacaksın dediler. Babam sürekli Akyazı da bir adam varmış fıtığı iyilestiriyormus diyordu. Annem ise sakat kalıtım korkusuyla buna izin vermiyordu. En sonunda bir bayan doktor " ayyyy kiyamam. Daha çok genç. Ameliyat son çare olsun alternatif tıbbi deneyin " deyince annem babamın önerisini kabul etti. Babam beni aldı ve bu adamın evine gittik. Adam uyuyordu. Uyandı ve kalktığı dosege beni yatırdı. İşlem çok sürmedi ve 1 saat sonra zıplayarak kalktim. Bu olaydan sonra 31 yaşıma kadar hiç sorunum olmadı. Fakat 15 gün önce yine bildiğim ve nefret ettiğim ağrıların başladı. Bu arada ilk tedaviden sonra her turlu sporu yaptim. Tik demedi. İlk fıtık sagdaydi. Bu sefer sola vurdu. Haliyle doktora gittim. 2 fitigim olduğunu birinin sola vurduğunu diğerinin ise ortada olduğunu, sol fıtığın parladığını söyledi. Devlet hastaneleri çok ilgilenmiyordu. Özele gittim ve gördüm ki fıtık konusu sektör haline gelmiş. Hal böyle olunca yine bana Akyazı yolu göründü. Fakat benim ilk tedavimi yapan adam olmuş. Allah tan torununa bu işi öğretmiş. Gittik yanına. Tabi sordum sen ne yapıyorsun diye. Adam önce masaj ve daha sonra şişe ile fitiklasmis bölgeyi kopariyor ve sirtinizda deri altına topluyor. Toplanan bu parçaları siz de elinizle hissediyorsunuz. Bu parçalar daha sonra ter ve idrar yoluyla vücuttan atılıyor. Tedavi sonunda yine zıplayarak kalktim. Mesleğin çok hareketli olduğu için yapılan tedaviden mutluyum. Akyazida bu gibi işlerle uğraşan çok adam var. Dikkatli olmanızı öneririm. Beni tedavi eden adamı tanımam etmem. Benim amacım heyecanını paylaşmak ve belki bu acıyı çekenlerin açılarına son vermek. Ozelden mesaj atın detaylı konuşalım. Söylediğim herşeye allah sahittir. Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusufun

31 yaşındayım. İlk fitigimi 18 yasında en hareketli dönemimde oldum. 5 ay yarı sakat yaşadım. Haliyle tüm doktorlar ameliyat olacaksın dediler. Babam sürekli Akyazı da bir adam varmış fıtığı iyilestiriyormus diyordu. Annem ise sakat kalıtım korkusuyla buna izin vermiyordu. En sonunda bir bayan doktor " ayyyy kiyamam. Daha çok genç. Ameliyat son çare olsun alternatif tıbbi deneyin " deyince annem babamın önerisini kabul etti. Babam beni aldı ve bu adamın evine gittik. Adam uyuyordu. Uyandı ve kalktığı dosege beni yatırdı. İşlem çok sürmedi ve 1 saat sonra zıplayarak kalktim. Bu olaydan sonra 31 yaşıma kadar hiç sorunum olmadı. Fakat 15 gün önce yine bildiğim ve nefret ettiğim ağrıların başladı. Bu arada ilk tedaviden sonra her turlu sporu yaptim. Tik demedi. İlk fıtık sagdaydi. Bu sefer sola vurdu. Haliyle doktora gittim. 2 fitigim olduğunu birinin sola vurduğunu diğerinin ise ortada olduğunu, sol fıtığın parladığını söyledi. Devlet hastaneleri çok ilgilenmiyordu. Özele gittim ve gördüm ki fıtık konusu sektör haline gelmiş. Hal böyle olunca yine bana Akyazı yolu göründü. Fakat benim ilk tedavimi yapan adam olmuş. Allah tan torununa bu işi öğretmiş. Gittik yanına. Tabi sordum sen ne yapıyorsun diye. Adam önce masaj ve daha sonra şişe ile fitiklasmis bölgeyi kopariyor ve sirtinizda deri altına topluyor. Toplanan bu parçaları siz de elinizle hissediyorsunuz. Bu parçalar daha sonra ter ve idrar yoluyla vücuttan atılıyor. Tedavi sonunda yine zıplayarak kalktim. Mesleğin çok hareketli olduğu için yapılan tedaviden mutluyum. Akyazida bu gibi işlerle uğraşan çok adam var. Dikkatli olmanızı öneririm. Beni tedavi eden adamı tanımam etmem. Benim amacım heyecanını paylaşmak ve belki bu acıyı çekenlerin açılarına son vermek. Ozelden mesaj atın detaylı konuşalım. Söylediğim herşeye allah sahittir. Selamlar...

piyasa çakallarla dolu banada balıkesirde var dediler öve öve bitiremediler 420 km gittim yaşlı bir türkmen bayandı yat dedi parmağın bir noktaya değdirdi. 3 mm ilerletti tamam oldu kalk dedi ben de bir şey anlamadım deyince 10x10cm boyutunda yakıyı yapıştırıp 10 gün içinde bişeyciğin kalmaz diye paketleyip yolladı anlıyacağınız tın.

bu tip hizmet alanlar detayını paylaşsa iyi olur kanımca
    bir hikayem daha var yakınımda bir yerde daha var dediler gittim tavandan aşşağı astığı ufo nun altındaki döşeğe beni yatırdı sırtıma yağ sürüp elinde topları olan plastik malzeme ile sırtıma ağır masaj yaptı şimdi sol tarafımda ağrıyo anlıyacağınız bu işler çooook zor

• quote:

Orijinalden alıntı: wanted2222

Uzgunum tedaviyi yapan doktor korsenin patentini aldigi icin fotografini paylasamam ama korsenin esprisi su hic cikmadan 6ay boyunca beldeki disklerin hareketsiz kalmasini saglayarak disklerin sinir kanalina tasan kikirdak dokusunun kendisini onarmasini sagliyo ilaclarda vitamin tarzi ilaclar bunu destekliyo kolunuz kirildiginda alciya alindigini dusunun mantik ayni

bunu dediğin an ben şüpelenirim ki senin bu işten çıkarın var paylaş ozaman korseyin fotosunu nemiş patentmiş bırak bu işleri

paylaş kullandıgın ilaçları

senin bu işten çıkarın yokssa bana ne derseniz deyin

konuşmalarından kabak gibi belli oluyor dostum kimden saklıyorsun korseyi veya ilaçları doktordanmı parasını vermişsin dimi işbiter ozaman tüm şirketler yaptıgı ürünlerin tanıtımını fotosunu videosunu koymasın

ne mantık dedigim gibi senin bi çıkarın var dostum

• Benim herhangi bir cikarim yok sadece bu illetin bana cektirdiklerini biliyorum en azindan burdan birisi bile kurtulursa kardir diye paylastim burdan bi arkadasta ozelden ulasti oda ayni doktorda daha yeni tedaviye baslamis inanip inanmamak size kalmis

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

quote:

Uzgunum tedaviyi yapan doktor korsenin patentini aldigi icin fotografini paylasamam ama korsenin esprisi su hic cikmadan 6ay boyunca beldeki disklerin hareketsiz kalmasini saglayarak disklerin sinir kanalina tasan kikirdak dokusunun kendisini onarmasini sagliyo ilaclarda vitamin tarzi ilaclar bunu destekliyo kolunuz kirildiginda alciya alindigini dusunun mantik ayni

bunu dediğin an ben şüpelenirim ki senin bu işten çıkarın var paylaş ozaman korseyin fotosunu nemiş patentmiş bırak bu işleri

konuşmalarından kabak gibi belli oluyor dostum kimden saklıyorsun korseyi veya ilaçları doktordanmı parasını vermişsin dimi işbiter ozaman tüm şirketler yaptıgı ürünlerin tanıtımını fotosunu videosunu koymasın

Ayrica burda kimseyi sahtekarlikla itham edemezsin inanmayabilirsin ama üslubuna dikkat et inanmiyosan dogru duzgun bi sekilde ifade et

• quote:

quote:

quote:

Ayrica burda kimseyi sahtekarlikla itham edemezsin inanmayabilirsin ama üslubuna dikkat et inanmiyosan dogru duzgun bi sekilde ifade et

size en ufak hakaret etmedim sadece konuşmalarınız çok saçma geldi ve belirtim

ne bu şimdi bel korsesi resmini veremem

faydalı olmasını istiyorsan insanlşarın yardımcı olmak istiyorsan bütün yaşadıklarını en ince detaya kadar anlatırsın

resim koyarsın ne olacak resim koymakla seni mahkemeyemi verecek doktor

• quote:

quote:

quote:

quote:

size en ufak hakaret etmedim sadece konuşmalarınız çok saçma geldi ve belirtim

ne bu şimdi bel korsesi resmini veremem

faydalı olmasını istiyorsan insanlşarın yardımcı olmak istiyorsan bütün yaşadıklarını en ince detaya kadar anlatırsın

resim koyarsın ne olacak resim koymakla seni mahkemeyemi verecek doktor

Birak bu isleri senin bu isten cikarin var gibi sokak agziyla burda ithamda bulunuyorsunuz direk beni hedef aliyo kelimeleriniz kullandigim ilaclari paylasiyim ozelden istiyosaniz korseyi takmadiktan sonra sadece ilaclari icmenin bi mantigi yok ben en ince ayrintisina kadar cevap verdim bilgi almak isteyenlere ayrica doktora sordum madem boyle bi tedaviniz var patentini aldinizmi diye doktor aldim dedi burda reklam yapar gibi korsenin fotosunu paylassam tabiki mahkemeye verebilir korse ne kadar benim olsada fikir doktorun.Benim yasim cok genc bu illetle cok erken tanistim amacim sadece ulasabildigim kadar insana ulasip tecrubemi paylasmak.Piyasada bu kadar yalan yanlis bilgisi olan bi hastalik sonucta sizede hak veriyorum ama yinede bu tavri hakedecek bisey yaptigima inanmiyorum.Bende hastayim herhangi bir satici yada doktor degilim.

• wanted2222 W kullanıcısına yanıt
    Cok mantıksız geldi bana dedikleriniz

• evoo.9 kullanıcısına yanıt
    Ister mantikli alin ister almayin soyleyeceklerim bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

Cok mantıksız geldi bana dedikleriniz

aynen kardeşim banada mantıksız geldi

patentmiş ozaman patantliyse daha iyi sahtesi çıkarsa mahkemeye verir görmeyecegiz diye bişey yok dilmi

patenli birsürü ürünün reklamı yapılıyor

herkezi yersin meni yiyemessin dşyorum o arkadaşa
  • Kuzenim 3 kere ameliyat oldu 4.de beline diskmi yaymi oyle birdey takildi.

• Düzenli olarak yüzmeye gidipte kurtulamayanı hiç duymadım ben
    Tavsiye ederim
    Allâh şifasını versin

• 19sng19 kullanıcısına yanıt
    Bana da iki adet platin takılması lazım dedi.Ama yaş 40 ameliyat etmem gençsin dedi. Fizik tedaviye git tekrar gel dedi.Fizik tedaviye 15 seans gittim çok işe yaramadi. Sonra oradaki doktor spora git dedi.Spor salonuna yazıldım. Bir aydır gidiyorum. Kaslarım güçlendikçe rahatladım. Bu arada Fizyoterapistin verdiği egzersizleri de yapıyorum çok iyi geliyor gerçekten. Tavsiyem ameliyat öncesi spor ve günlük egzersizleri yaparak kasları güçlendirmeniz.

• Bel fıtığı tedavisi hakkında birçok yazı okudum, çoğu bel fıtığı tedavisi değil bel fıtığı ağrılarını kısa süreli geçiren yöntemler yada anlık rahatlama sağlayan radyo dalgaları yayan cihazlardı.

Geçen günlerde kayseri dünyam hastanesinde manyetik rezonans yöntemini kullanan bir bel fıtığı tedavi cihazı ile karşılaştım, 5-6 seyans denedim ve ağrılarım geçince bıraktım. 4-5 ay oldu tedaviyi bitireli ama ne bir ağrı var ne de bir problem. paranızı boş beleş aletlere tedavilere kaptırmayın. bel fıtığı tedavisi için en uygun cihazları ve tedavi merkezlerini aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

bel fıtığı Mbst.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: muraterhan

Bel fıtığı tedavisi hakkında birçok yazı okudum, çoğu bel fıtığı tedavisi değil bel fıtığı ağrılarını kısa süreli geçiren yöntemler yada anlık rahatlama sağlayan radyo dalgaları yayan cihazlardı.

Geçen günlerde kayseri dünyam hastanesinde manyetik rezonans yöntemini kullanan bir bel fıtığı tedavi cihazı ile karşılaştım, 5-6 seyans denedim ve ağrılarım geçince bıraktım. 4-5 ay oldu tedaviyi bitireli ama ne bir ağrı var ne de bir problem. paranızı boş beleş aletlere tedavilere kaptırmayın. bel fıtığı tedavisi için en uygun cihazları ve tedavi merkezlerini aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

bel fıtığı Mbst.com.tr

sigorta ile antlaşması varmı

• Arkadaşlar bende de var bu illet sanırım. Ayaklarına ve baldırima vuruyor.

Yalnız ben yüzmeye yazılacam. Sadece yüzerek geçerli acaba. Yani şunu duymadım hiç bir yerde. Yüzuyorum devamlı ve fıtığın var.

Ağrı içinde Mr dan sonra ne diyecek doktor bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

Arkadaşlar bende de var bu illet sanırım. Ayaklarına ve baldırima vuruyor.

Yalnız ben yüzmeye yazılacam. Sadece yüzerek geçerli acaba. Yani şunu duymadım hiç bir yerde. Yüzuyorum devamlı ve fıtığın var.

Ağrı içinde Mr dan sonra ne diyecek doktor bakalım

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=117940899

Bu konuyu ben actim inceleyebilirsiniz

• Arkadaşlar bendede 3 fıtık var belki 15 hastane dolaştım.Hep Ameliyat dediler.Az bi rüzgara kapılsam hemen ağrılarım coşuyor.Şöyle bi youtubeye bakyim.Mikrodiskoktemi,hidro diskoktemi ve ozon ile tedavi yapılıyor.Mikro mikroskopaltinda 1 cm kesip şiş gibi çubukla fıtiğı aliyorlar.Hidroda Dışarı taşıp sinirlere değen fıtıkları tazyikli suyla kesip çıkarıyorlar,ozon tedavisini pek çözemedim tavsiye edenleri duydum lakin bu tedaviyi yapan deneyen şahsen yada çevresinde yaptiranlar varsa bilgilerini burdan paylaşmalarini isterim.Ben de bi kaçkez alternatif tıpla ilginenlere gittim ama 3-5 ay sonra yine aynı oldum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.