Şimdi Ara

BEL FITIĞI (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
14
Favori
91.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sagolasin dostum. Bu öyle bir illetki , şu an ameliyat oldum bacak ağrim felan gitti ama ben bir daha olursa diye alternatif tedaviler arastiriyorum, gözüm korkmuş. Hoscakalin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba arkadaslar ne yazikki bundan yasklasik 1sene 3 ay kadar once bu lanet hastalikla bende tanistim ama 6ay once akraba tavsiyesiyle bir doktor ile tanistim ve 6 ay suren bir tedavi sonucunda fitiklarima elveda dedim fazla sozu uzatmayacagim sizlere verecegim tavsiyem kesinlikle fitiginiz ne kadar buyukde olsa patlamisda olsa ameliyat olmayin 6ay onceki ve 6ay sonraki after before mr goruntumu sizlerle paylasacagim kesinlikle dogrudur eger ilgilenen olursa ozelden doktorun bilgilerinide paylasabilirim hayirli geceler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

BEL FITIĞI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstad nasıl veda dedin ya.Bende L4 ve L5 te iki adet büyük var ve doktor platin dedi.Ameliyat yapmiicam fizik tedaviye git dedi.Gittim ama hikaye.Egzersizleri yapmaya başladım birazcık rahatlıyorum ama nafile.Şimdide spora gidersen kas yaparsan toparlarsın diyorlar.Son çarem spor bakalım nolacak.
  • Kisaca anlatayim doktor 6ay boyunca takacagim ozel bi korse yaptirmami istedi korsenin ozelligi 6 ay boyunca hic cikarmadan takiyosun 6 ay hic cikarmadan taktim ve bazi ilaclar kullandim 6ay boyunca ve suan mr goruntumdede goruldugu gibi fitiklarim toparladi kendini bel yada boyun farketmez hicbir sekilde ameliyat olmayin fitik yuzunden hayatinizi karartmayin
  • wanted2222 W kullanıcısına yanıt
    şu korsenin fotoğorafını koyabilirmisin
    evet fotoğraf bekliyoruz bakalım.
    Bir de ilaçların ismini bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orada Olmayan Adam -- 13 Mart 2016; 22:38:06 >
  • berbat birşey hocam çeken bilir

geçmiş olsun

• Orada Olmayan Adam O kullanıcısına yanıt
    Uzgunum tedaviyi yapan doktor korsenin patentini aldigi icin fotografini paylasamam ama korsenin esprisi su hic cikmadan 6ay boyunca beldeki disklerin hareketsiz kalmasini saglayarak disklerin sinir kanalina tasan kikirdak dokusunun kendisini onarmasini sagliyo ilaclarda vitamin tarzi ilaclar bunu destekliyo kolunuz kirildiginda alciya alindigini dusunun mantik ayni

• tedavinin parasal olarak maliyetini söyleyebilirmisin. korse fiyatı. doktor muayene fiyatı ..
  • eahmet E kullanıcısına yanıt
    Kontrolleri muayenesi korsesi ilaclari dahil yaklasik 1800tl harcadim

•  BEL FITIĞI

üç aşşağı beş yukarı böyle bir şey olsa gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 14 Mart 2016; 15:03:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wanted2222

Kontrolleri muayenesi korsesi ilaclari dahil yaklasik 1800tl harcadim

6 ay boyunca nelerden mahrum oldun. anlatırmısın. yaz geliyor malum. tatile gideceğiz. denize gireceğiz.

nelerden yararlanamıyorsunuz. bütün gün masabaşı oturmam gerekiyor.

neler yaparız. neler yapamayız.
  • eahmet E kullanıcısına yanıt
    Denize falan giremezsiniz tabi kişa dogruda takabilirsiniz ben eylulde tanismistim hocayla kişa denk geldi fazla sorun olmadi ama yazinda tanissaydim sayet ben bu illetten bi an once kurtulmak icin yaz sicaginda pismeyide goze alirdim nelere dikkat ettigime gelirsek agir tasimak yok mumkun oldugu kadar egilip kalkmak yok namaz kiliyosaniz mesela sandalyede oturarak kilacaksiniz vs. Kendinize dikkat edip ilaclari kullanip doktorun dediklerini harfiyen uygulayacaksiniz masabasinda calismaya gelince 45dkda bi kalkip dolasmaniz yarariniza olacak doktor zaten bunlari tek tek anlatiyo merak etmeyin

benim fıtıgım sağ bacagımda güç kaybına yol açtı. 3 doktorda ameliyat dedi ameliyat oldum . ama ben 5 gün boyunca hiç uyuyamamıştım agrı kesici igneler fayda etmiyordu. şuan sol tarafımdada var. Sol diskim inceldiginden dolayı agrı yapıyor tedavisi yokmuş agrı merkezlerinde git dedi bana doktor
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    bu korseler sırt kaslarını tembelleştirdiginden kamburluğa yol açtıgı doğrumu ?
  • evoo.9 kullanıcısına yanıt
    Sizin durumunuz hakkinda bilgim yok disk incelmesi nasil oluyor?

• evoo.9 kullanıcısına yanıt
    wanted 22222 kullanmış onun cevap vermesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

bu korseler sırt kaslarını tembelleştirdiginden kamburluğa yol açtıgı doğrumu ?

Bel kaslariniz zayifliyo tabi ama korseyi hic cikarmadiginiz icin problem olmuyo tedavi suresince kaslarinizin vermesi gereken destegi korse veriyo agir kaldirmak yasak zaten dikkatli olmaniz gerekiyo benim tedavim yeni bitti ama korseyi direk cikarmiyosunuz sayet cikardiginiz gibi eski hayatiniza donemiyosunuz fitiklarim iyilesti ama Bel kaslarim zayif suan korse hala belimde kaslari yavas yavas guclendirerek asama asama cikacak korse bunun icinde yuzme onerdi doktor 2aya toparlarim galiba eski halime donerim insallah

Omurlar arasındaki diskim normale bakarak inceleşmiş. Doktor tedavisi yok dedi. ağrı merkezlerinde o bölgeye iğne ile bi madde enjekte edilince agrın kesilir dedi ömür boyu böyle yaşayacakmışım. İlk duyduğumda çok korktum fani dünyada sadece sınavda oldugumu hatırladıkça rahatlıyorum yaşımda 18

Hastanede bu bölgeyi göstermişti galiba :
    edit :
     BEL FITIĞI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoo.9 -- 15 Mart 2016; 21:50:43 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.