Şimdi Ara

BEKO'nun adı nerden geliyor... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
2
Favori
15.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

arkasında israil var hatta onun arkasında da amerika olabilir tren yapıyolar bence

Lokomotif olan biziz ama.

işte bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menalfa

Maalesef büyük firmaların çoğunun arkasında yahudiler var, işin derinine indiğinizde karşınıza hep onlar çıkıyor, araştırın, mutlaka bir yahudi bulacaksınız. gerçekten bu doğru, şu anda seyrettiğiniz bir çok büyük kanalların arkasındada yahudiler var, bunu bir kitapta okumuştum ismini şu anda hatırlayamıyorum ama bu söylediklerim gerçek maalesef arkadaşlar, yahudiler bu konularda bizden çok üstünler...! Ve ister inanın ister inanmayın ABD yi Yahudiler yönetiyor.. Aha buraya yazıyorum.. kitabda bunu anlatıyordu zaten, ileride hep birlikte göreceğiz nasıl olsa

onların arkasında kim var?israil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: z for zambrotta

quote:

Orijinalden alıntı: Menalfa

Maalesef büyük firmaların çoğunun arkasında yahudiler var, işin derinine indiğinizde karşınıza hep onlar çıkıyor, araştırın, mutlaka bir yahudi bulacaksınız. gerçekten bu doğru, şu anda seyrettiğiniz bir çok büyük kanalların arkasındada yahudiler var, bunu bir kitapta okumuştum ismini şu anda hatırlayamıyorum ama bu söylediklerim gerçek maalesef arkadaşlar, yahudiler bu konularda bizden çok üstünler...! Ve ister inanın ister inanmayın ABD yi Yahudiler yönetiyor.. Aha buraya yazıyorum.. kitabda bunu anlatıyordu zaten, ileride hep birlikte göreceğiz nasıl olsa

onların arkasında kim var?israil.

solunda çin varmış

sağında rusya

kuzey doğuya bakan yerinde fransızlar ...

• ORtakların baş harfleri
    Bekir Erol Kamil Osman
  • Bal Evde Kal Orda

çok güzel oldu
  • Bunlar aslinda 3 arkadas, Bekir (Beko) , Ali Celik (Arcelik) ve Veysel (Vestel). Lakaplarini kullaniyorlar taninmamak icin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

arkasında israil var hatta onun arkasında da amerika olabilir tren yapıyolar bence

Lokomotif olan biziz ama.

• Bernard Nahum + Rahmi Koç = BEKO'dur.

Bu sitede yahudilerden bahsedilince yorumlar siliniyor galiba. Onun için detaya giremiyorum.

Öğrenmek isteyen Nahum ailesinin Türkiye'nin kuruluş sürecindeki rolünü araştırsın.

Medyada ve internetteki bütün engellemelere rağmen her vatan evladının öğrenmesi gerek bunları. Araştıın, öğrenin.
  • Allah rahmet eylesin Mustafa Koç un anısına konuyu hortalatalım..

BE-KO

bejerano ve koç soy isimlerinin baş harflerinden oluşur.

bejerano zamanında salça ve konserve alanında çalışan bir firmadır. Çok fesatlık arıyorsanız bejerano israil menşeili bir firmadır.

Koç ailesi hakkında yazılanlara bakıp hayret ediyorum. insan azıcık araştırır,muhakeme eder. yok yahudilermiş yok bilmem ne Allah sizin zekanızı kahretsin

Vehbi Koç 1901 Ankara doğumlu dur, babası Koçzade Hacı Mustafa Efendidir. eşi Sadberk Koç un soyu Hacı Bayram Veli ye dayanır.
    Osmanlı dönemi Yahudilerin gizlenme ihtiyacı olmayan ve ortalıkta at koşturdukları dönemler o yüzden isim soy isim gizleme ihtiyacı duymazlardı ama yahudi dediğiniz Vehbi beyin çocuklarının isimleri, Rahmi,Sevgi ve Suna dır.

Rahmi koç un çocuklarının isimleri
    Mustafa Vehbi
    Ömer Mehmet (Muhammet)
    Ali yıldırım

ben bile milliyetçilik duygusundan dolayı çocuğuma Arapça isim koymayacağım diye Türkçe isim koyarken adamlar sahabe ve halife isimleri koymuşlar. sırf sarışın renkli gözlüler diye adamı yahudi sanan saftirikler var bu ülkede( ulan cühela yahudiler sami ırkından gelirler ve kapkaralardır)

bu ülke için çalışmaktan üretmekten başka ne yaptılar. onbinlerce müslümana ekmek kazandırmaktan başka ne yaptılar.
    tek suçları saftirik müslüman halkı kandıran sömüren münafık yahudi dönmelerine karşı Atatürk ve Türk milliyetçiliğini ve gerçek müslümanlığı savunmak oldu.

Atatürk ünde iktidara geldiğinde ilk işi mason localarını kapatmak ve tekke ve zaviyelerin başında şeyh hırkası geçirmiş yahudi dönmelerini asmak oldu. o zamanın dönmelerinin torunları aynı dedeleri gibi başlarına müslüman sarığı geçirip islam kelamlarıyla bu ülke halkını sömürüp siyasi nüfuz sağladılar. o zamanın şeyhleri şimdi parti başkanı,belediye başkanı,cumhurbaşkanı oldu.

biz sizleri iyi tanıyoruz 1600 lü yıllardan beri bu toprakların başına bela oldunuz. biz Atatürk ün başlattığı seferberliği devam ettireceğiz saf Anadolu halkını eğiteceğiz, tarihlerini ve dinlerini öğrenecekler. kendi dinlerini kendileri öğrenmeye başladığında sizlerden kurtulacağız.

Yaşasın Türk milliyetçiliği,Yaşasın Karamanoğulları, Yaşasın Atatürk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caslantas

Bir yahudi olan Bernard Nahum'un BE'si ile Koç'un KO'su BE-KO olmuştur. Koç holdingi yakından tanıyanlar Koç holding'teki yahudi ve mason ilişkilerini iyi bilirler. Bizim yerli malı diye aldığımız birçok ürün aslında Türk değil yahudi malıdır. Alarko Holding, Arena bilgisayar, Koroplast gibi sektöründe bir numara olmuş birçok firmanın sahibi yahudidir. Fakat fabrikasi İsrail'de olan Pringles veya İntel gibi şirketlere nazaran bizim ülkemiz sınırları içinde faliyet gösteren şirketler elbette tercih sebebimizdir.
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burumbic -- 21 Ocak 2016; 16:56:57 >
  • Benim En Kötü Operasyonum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.