Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

beko çamaşır makinası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
2.297
Tıklama
Giriş
      1 Mesaj
      08 Nisan 2012 21:52:55 Konu Sahibi
      ARKADAŞLAR BEKO 2418 BZ ÇAMAŞIR MAKİNAM PROGRAMDA TAKILMA OLUYOR. YIKAMA ANINDA PROGRAM BAZEN SIKMADA BAZEN YIKAMADA BAZEN DURULAMADA TAKILIYOR. BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLARDAN MAİL BEKLİYORUM SAYGILARIMLA

|
      |
      09 Nisan 2012 16:22:33
      quote:

Orijinalden alıntı: burakertas

ARKADAŞLAR BEKO 2418 BZ ÇAMAŞIR MAKİNAM PROGRAMDA TAKILMA OLUYOR. YIKAMA ANINDA PROGRAM BAZEN SIKMADA BAZEN YIKAMADA BAZEN DURULAMADA TAKILIYOR. BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLARDAN MAİL BEKLİYORUM SAYGILARIMLA

PROGRAM BEYNİNDE DE SORUN OLABİLİR.SUYU ISITIYORMU YÜKSEK DERECEDE 40 50 60 CAMA Bİ DUKUNUN HEMEN ISINMAZ AMA 30 35 DKK SONRA.ISINMIYORSA SOĞUKSA REZİSTANSTA SORUN OLABİLİR
      10 Nisan 2012 18:50:13
      quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: burakertas

PROGRAM BEYNİNDE DE SORUN OLABİLİR.SUYU ISITIYORMU YÜKSEK DERECEDE 40 50 60 CAMA Bİ DUKUNUN HEMEN ISINMAZ AMA 30 35 DKK SONRA.ISINMIYORSA SOĞUKSA REZİSTANSTA SORUN OLABİLİR

2418 bz çamaşır makinesinde termostop yoktur makine suyunu ısıtsada yada ısıtmasada proğramını devam ettirir .

arıza hakkında doğru teşhis için
      program sonunda makine suyunu boşaltıyormu ?
      program takıldığında makineniz sessizce bekliyormu yoksa herhengibir ses varmı ?
      proğram takıldığında ilerlemesi için bekledinizmi ?
      |
      |

Reklamlar
sohbet
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.