Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BEKO BS-500 D FTA ve VESTEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> BEKO BS-500 D FTA ve VESTEL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    812 Mesaj
    BEKO BS-500 D FTA için hangi EMU yazılımı kullanabilirim ? “beko” ismi ile piyasaya sürülen herhangi bir yazılım sanırım yok. Ancak BEKO BS-500 D FTA ya uyumlu başka bir marka receiverin yazılımı lazım? Beko’lara uyumlu olduğunu bildiğiniz receiver’lar varsa markalarını yazar mısınız ? aynı durum vestel içinde geçerli; vestel hangi receiverlerin yazılımlarını kullanabilir?

|
    |
  • Çavuş
    63 Mesaj
    vestel 840 cı cihazların emu yazılımı hakkında bilgi sahibi olan varmı
    |
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj
    topfield emuları uyuyor demişlerdi ama tavsiye etmiyorlar riskli imiş yazıyı bulursam hangi topfield olduğunu söylerim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj
    peki, Vestel için yapabileceğimiz bir şey var mı? hangi receiver'larin EMU'ları vestele uyum sağlıyor ?
    |
    |
  • Çavuş
    63 Mesaj
    vestellerin fta modelleri için emu yazılımı varmış diye duydum ama bizim cihaz 840 cı bunlarda emu yazılımı yapılamazmı sonuçta yapısı diğer cihazlarla aynı sayılır
    |
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj
    vestel icin depo.shows.it bak
    |
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    Arçelik-Beko aynı firmanın ürünü ve Arçelik topfield ile aynı konfigrasyona sahip ama bu konu
    çok detaylı.Bununla ilgili uydu forumlarında daha fazla bilgi bulabilirsin.Bir arkadaşta birkaç
    gün önce Beko BS-500'ün birebir aynısı olan yabancı markalı bir alıcı görmüştüm.Gördüğüm
    kadarıyla topfieldın yan ürünü ama marka farklı.Olayda burda kilitleniyor zaten.Yeni bir marka
    olduğu için adını unuttum.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,595
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.