Şimdi Ara

***BEKO BM 6006 I BULAŞIK MAKİNESİ İNCELEMESİ*** ... 3 yılda erken emekli oldu ... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
121
Cevap
2
Favori
13.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun.Filtre temizliğini ihmal etmeyin
  • kimi1179 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ...

@kimi1179
  • Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. İnşallah çok memnun kalırsınız
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam ...
    şu an 3. yıkama için çalıştırmış hanım P1 eco modda ... ilk 2 yıkama iyiydi (ilki p2 auto, ikincisi p4 hızlı) ... yıkama sonuçları biriksin bakalım ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Sanırım Anneler günü için güzel indirim yapmış BEKO. Bulaşık makinesinde yüksek bütçe ayırmayanlar tercih edebilir çelik tabanlı modellerini Arçelik-BEKO nun.
  • programlar ...

-PROGRAM TABLOSU ...
    -P0 (MAKİNE YIKAMA) ...

***BEKO BM 6006 I BULAŞIK MAKİNESİ İNCELEMESİ*** ... 3 yılda erken emekli oldu ...

***BEKO BM 6006 I BULAŞIK MAKİNESİ İNCELEMESİ*** ... 3 yılda erken emekli oldu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 12 Mayıs 2017; 22:40:28 >
  • -P1 (EKONOMİK/50 DERECE)
    -P2 (OTOMATİK/40-65 DERECE)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 12 Mayıs 2017; 22:42:52 >
  • -P3 (SÜPER/70 DERECE)
    -P4 (58" DAKİKA/70 DERECE)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 12 Mayıs 2017; 22:44:33 >
  • -P5 (30" DAKİKA/35 DERECE)
    -P6 (ÖN YIKAMA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 12 Mayıs 2017; 22:46:6 >
  • Bayberty hocam aynı siteden aynı makineyi almayı düşünüyorum ama siteye güvenemedim.Sitenin merkezi Diyarbakır görünüyor.Ürünler Diyarbakırdan mı yoksa fabrikadan mı geliyor?
  • akavuk A kullanıcısına yanıt
    d.bakır'dan kargoyla bulunduğunuz bölgenin yetkili servisine gönderiliyor, eve servis getirip kuruyor, ben sorun yaşamadım ...

@akavuk
  • Teşekkür ederim.Hocam son birkaç soru,sitede 3d kredi kartı ödemesi varmı?Siz nasıl aldınız?Havale ile de alamam.Ayrıca makinenin kutusunda falan sorun yoktu değilmi?Fiyatı uygun geldi.Makinede iyiye benziyor almayı düşünüyorum.Tekrar teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akavuk -- 15 Mayıs 2017; 18:4:37 >
    kredi kartı ile aldım, banka onayı için sms geldi girdim işlem tamam ...
    kutuda en ufak sorun yoktu, orjinal kutulu geldi ...
    siz şanslısınız çünkü 150 lira indirim geldi, ben aldığımda fiyat 1.199 liraydı şu an 1.049 lira ...
    firma beko yetkili satıcısı, almadan önce araştırdım beko sitesinden satıcı listesine de baktım ...

@akavuk
  • Az önce siparişi geçtim 1049 TL den.Sana da çok soru sordum ama hakkını helal et artık.Hocam makinenin üst tablası çıkıyormu?Benim eski makinenin üst tablasını almışım tezgahın altına sığdırmak için şimdi farkettim.Genelde makinelerin üst tablası çıkıyor bildiğim kadarıyla.İnşallah çıkıyordur.Çıkmıyorsa ayvayı yedik.
    şimdiden hayırlı olsun ...
    bildiğim kadarıyla tüm makinelerin üst tablası çıkar bu da çıkıyordur ama bu makine zaten öncekinden çok kısa bence tezgaha sığar, ben üstüne 60*60 güzel bir sunta kestirdim tam oturdu, üstüne de setüstü ocak koyduk ...

@akavuk
  • hocam makinenin en üstünden de su püskürtme yapıyor mu bendeki bosch makinede yok bardakların üstü biraz kirli kalıyor üstten de su püskürtmeli olması iyi olur diye düşünüyorum
  • meyymetbaba kullanıcısına yanıt
    makinenin tavanında şöyle bir parça var sanırım üstten püskürtme yapıyordur ...

@meyymetbaba
  • tmm hocam teşekkür ederim daha iyi bir araştırma yapıp daha twmiz yıkayan bir makine alıcam artık
  • meyymetbaba kullanıcısına yanıt
    O fotoğraftaki parça üstten duşlama yapıyor ve gayet başarılıdır.
  • Hocam memnuniyet durumunuz nedir ? Kullanım tecrübeleriniz hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.