Şimdi Ara

Beko BKK 2170 - Arçelik K 3185 Espresso Makinesi + Tamper + Sözen El Değirmeni + Beher

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Elektronik Malzemeler >> Beko BKK 2170 - Arçelik K 3185 Espresso Makinesi + Tamper + Sözen El Değirmeni + Beher
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1276 Mesaj
    Referanslar: 76

Katılım Zamanı
    10 Şubat 2011

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Uzun süredir kullanmaya fırsat bulamadığım, severek kullandığım makinemi tüm aksesuarları ile beraber satıyorum. Satma amacım; motosikletimin trafik sigortasını yaptırmak. Daha önce kireçlenmeden dolayı damlama sorunu vardı kireç temizlemesinden sonra hallolmuştu, uzun süredir kullanmadığım için tekrar kireç temizlemesi yapılması gerekebilir. (20TLye kireç çözücü alınabilir yada sirke limon kullanılabilir)

Not: Çok soru geliyor o yüzden yazıyorum, kireç olayı tamamen varsayımdır genel bakım için yazdım makinenin çalışmasında bir sorun yoktur. Bu şekilde de demleme yapıyor.

Yollanacaklar:

-Beko BKK 2170

-Sözen El Değirmeni

-58MM Tamper (Nereden aldığımı hatırlamıyorum)

-Ölçü Kaşığı

-Beher

+50Tl ye Süt termometresi ve Süt sürahisi

Fotoğraflar için :https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-elektrikli-ev-aletleri-kucuk-ev-aletleri-beko-bkk2170-arcelik-k3185-plus-tamper-plus-sozen-el-degirmeni-plusekip-466326392/detay/

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

FeaRFoX ( 1 hafta geç kargo - Kargo dahil anlaşıp kargo karşı ödemeli yollama - Kargo parasını iade etceğini söyleyip ses seda vermeme - İlgilenmeme )

Zekirdexxx : Satın aldığım ürünü teslim etmeme, Telefona cevap vermeme, Sözünde durmama, Buluşma yeri ayarlayıp buluşma yerine teşrif etme nezaketinde dahi bulunmama

Mariogomez44 : 200tl dolandırdı

abak.tarik : Ürünlerimi kaybetti.

• Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Kasım 2017

Durum
    Forumda değil

Mrb. Ürün hala satılik mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.