Şimdi Ara

Beklentinizi aşan, hakkı verilmemiş oyunlar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkesin bildiği öne çıkan yapımlar değil de böyle arada kalmış, düşük puan almış ama sizin hoşunuza giden oyunlar varsa nedenleriyle birlikte yazarsanız sevinirim. Nedenleriyle birlikte yazın çünkü sizin hoşunuza giden yanı benim hoşuma gitmeyecek bir şey olabilir. (Platform farketmez)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakkı verilmemiş derken puan olarak mı satış olarak mı dıyorsun? Bir oyun gerçekten ıyıyse hakkı verilir zaten 9 puanlık oyuna 6 puan veren sıteleri kimse ciddiye almaz.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekinlive -- 8 Ağustos 2021; 21:58:1 >
  • The Brothers: A Tale of Two Sons masal yaşamak istiyorsan bu oyunu dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok adı geçmeyen bir efsane var benim için Dying Light👍

Forumda ana konusu 2-3 sayfa,metacritic ortalaması ise 70'lerde olmasına rağmen hiç abartmadan söylüyorum hayatımda oynadığım en iyi ilk beş oyun arasına girer.(Zevkler Ve Renkler Diyelim👍)

Tüm yan görevlerle beraber oyunu 50 saatte bitirdim, 1 saniyesinden bile sıkılmadım.Atmosferi bu kadar sağlam zombi temalı oyun ben görmedim.👍

• Child Of Light ve Valiant Hearts
  • Spec ops the line.

Underrated kralıdır.

• Ryse Son of Rome. Kesinlikle acımasızca,haksiz yere çok düşük puanlar almıştır amma ve lakin ciddi harika bir konusu ve zevkli oynanışı vardır.

Tam tersi GTA V ve Uncharted 3-4 Overrated Kralidir

• Kesinlikle pvz garden warfare 1-2 bu iki oyun benim xbox kullanma sebebim ama ne yazıkki hakettiği ilgiyi göremiyor.

• Deadlight state of decay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valiant Hearts gerçekten gözden kaçan çok başarılı bir oyundu👍

• Ryse bence ne kadar da tekdüze olsa da güzel bir oyundu
  • Dying Light'ı listeme ekledim. Bu oyunu unutmuştum iyi olduğunu düşünüyordum.

Ryse'ı beğenenlerin olduğunu görmüş olduk onu da ekliyorum.

Yalnız özellikle dedim ki sebebini yazın bazı arkadaşlar sadece ismini verip iyidir demişler. Neyini beğendin sana iyi gelen şey ne oldu belki benim hoşuma gitmeyecek bir özellik o. Neyse yine de teşekkürler.

Brothers'ı bitirmiştim ben de öneririm. Hikaye anlatımı, müzikleri oynanış mekanikleri çok güzeldi. Kontroller biraz zordu iki kardeşi de yönetmek ama shooter olmadığı için sorun değil, oyunun sonunda duygulanmıştım beklentiyi aşan oyunlar başlığına tam anlamıyla oturuyor.

State of Decay bana hitap etmiyor. Zombi temasında gerçekçi animasyonlar görmek istiyorum. Çok kötü optimizasyonu da vardı. Beğenenlere saygı duyuyorum ama ben asla oynamam onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekinlive -- 30 Ekim 2016; 22:46:19 >
  • Aklıma Brutal Legend geldi.
  • Enslaved

Spec Ops: The Line

Ps4 ex ama The Order 1886

İlk aklıma gelenler.

• Rise of the tomb raider ve Halo 5 en şişirilmiş oyunlar. Bunlarıda şuraya ekleyelim.

• Killer İnstinct. Eğer dövüş oyunu seviyorsan,Xbox veya PC sahibiysen,kesinlikle kaçırmamak gereken bir oyun. Çok hızlı ve mükemmel oyun dinamikleri var. Gördüğüm en iyi Kombo sistemi bu oyunda ve Kombo Breaker denilen sistem sayesinde,rakibin yaptığı komboyu bozabilir sonra siz ona dalabiljrsiniz. Bu sayede kıran kırana son ana kadar sonucu belli olmayan,cok heyecanlı müsabakalara tanıklık edebilirsiniz.

Tersi. Shadow of Mordor. Yılın oyunu seçilmişti ama oyuna çok kısa bi süre katlanabildim. Hikayesi çok bayağı ve yan karakterler çok zayıftı. Oyunda Gizlenme ve Ork kesmeden başka hiç bir halt yok. Çok geniş ve bomboş bir dünya,insani bi türlü içine çekmeyi basaramiyor. O puanları nasıl aldı anlamak güç.

• quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Ryse bence ne kadar da tekdüze olsa da güzel bir oyundu

Ryse'dan beklenti çok yüksek olunca düşüşü de böyle çok sert oldu

• Orasıda ayrı , doğru söylüyorsunuz.
  • Dying Light'ı son cadılar bayramı indirimi ile satın aldım dlc'ler ile birlikte uzun zamandır aklımdaydı ve keşke daha önce oynasaydım diyorum. Coop oynuyoruz ve oyun bitmesin diye ana görevleri yapmıyoruz tüm araziyi gezip side quest kovalıyoruz özellikle following dlc'sine bayıldık diyebilirim.

Benim eklemek istediğim oyun ise ps3 zamanında oynadığım "Binary Domain" çok tek düze olabilir robotlar gelir sen vurursun vs. vs. ama inanılmaz zevk almıştım bu oyundan. Hatta oynadığım dönem 2. kez bitirmiştim şimdilerde xbox one geriye uyumluluk ile gelse de tekrar oynasam diye bakıyorum :)

patlayan oyunlarda ise beniç için division oldu büyük merakla gold edition aldık grup olarak ama son gelen underground dlcsini bile 1 saat oynamamışımdır. Raid tarzı görevlerinin hiç birini yapmadık. Sebebi ise uzun destiny macerasından sonra bir çıkış, değişiklik olur dedik ama yok o tadı veremedi bize. Oyun belli yerlerinde kastıracak şekilde zor olmalı bunu bende istiyorum ama division'da abartılmış şekildeydi düşmanlara damage veremiyorduk hadi biz az oynadık itemlerimiz kötüydü ama oyuna yüzlerce saat ayıran arkadaşlarımız bile aynı durumdan şikayetçiydi artı olarak loot sistemide çok saçmaydı(şimdilerde destinyde cıvıtmış durumda zaten kötü bir loot sistemi vardı iyice bozdular) vs. vs.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.