Şimdi Ara

Beklenen Marka Iriver Çok Yakında Türkiye'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
16.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Iriver çok yakında Türkiye'de....Iriver ürünlerini artık Türkiye'de de garantili bulabileceksiniz. Baytekin Teknik Cihazlar olarak Iriver markasının Türkiye Distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Çok yakında E100; T7; T5; P7 modelleri ile sizlerle birlikte olacağız.

Beklenen Marka Iriver Çok Yakında Türkiye'de

• Iriver gibi global bir markanın;eskisi gibi tekrar Türkiye de disbiritörlüğünün olması çok iyi olur..
  • Irıver ürünleri kalitesi tartışılmayan ürünlerdir. Bu iyi bir haber.
  • Ama fiyatlarda güzellik bekleriz.
    150 - 200 dolarlık modeli 500-600 tl'ye satarsanız burda gitmez...

Milletin aklını almış bir Ipod çılgılığı gidiyor...

Öncelikle güzel bir fiyat politikasıyla tüketiciye ulaşın... Ardından Iriver ürünleri piyasada dolaştıkça insanlar kalite demek ki Ipod değilmiş desin..

Sonra fiyatta ufak ufak artışlar yaparsınız...

En büyük yanlış bizim disturbitörlerimizde ilk başta pahalıya sonra ucuza satmakta... Çoğuda iyi reklam yapamadığı için batmaktadır....

Bomba gibi gelin... Ama gerçekten bomba gibi....
  • Arkadaşlar gelecek ürünlerin ortalama satış fiyatları (kesin olmamakla birlikte)

E100 4GB 105€+kdv
    8GB 133€+kdv

T7 4GB 75€+kdv

T5 4GB 63€+kdv

P7 16GB 245€+kdv

Fiyatlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum
  • fiyatlar çok çok iyi ama nezan satışa sunacaksınız
  • Eğer bir aksilik çıkmazsa Nisan ayında ürünler satışa sunulacaktır.
  • Güzel haber,Iriver'in Türkiye'de kesinlikle olması gerekiyor
  • peki bu t5 ile t7 nin ses kalıtesi t60 kadar iyimi bilen vermı
  • T60'ı hiç denemedim ancak T5 ve T7'nin ses kalitesi gerçekten iyi ama tabi ses kalitesi derken (ses yüksekliği-ses temizliği-ses tokluğu) beklentinizin ne olduğunu bilmediğim için net yanıt veremeyeceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: IriverMan

Arkadaşlar gelecek ürünlerin ortalama satış fiyatları (kesin olmamakla birlikte)

E100 4GB 105�+kdv
    8GB 133�+kdv

T7 4GB 75�+kdv

T5 4GB 63�+kdv

P7 16GB 245�+kdv

Şöyle bir yorum yapayım: E100 4GB ABD perakende satış fiyatı geri alınabilecek vergiler dahil $. 69,95 (http://www.bhphotovideo.com/c/product/554719-REG/iRiver_1E1004BLK_E100_4GB_Portable_Media.html) aransa daha ucuza da bulunur...

Ya da, en iyisi ben yorum yapmaktan vaz geçeyim, siz de buraya boşu boşuna "Ama nakliye, gümrük" vb. yazmayın.

• T6 modelinden de getirseniz iyi olurdu.. pil ömrü daha uzun..
    Bu ürünler nerelerde satılacak? Teknoloji marketlerin de bulunabilecek mi yoksa firma olarak mı satacaksınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 13 Mart 2009; 1:33:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: frux

T6 modelinden de getirseniz iyi olurdu.. pil ömrü daha uzun..
    Bu ürünler nerelerde satılacak? Teknoloji marketlerin de bulunabilecek mi yoksa firma olarak mı satacaksınız?

Tabikide T6 modeli de gelecek.Bu yazdıklarım ilk etapta olacak seriler.Bütün teknoloji marketlerinde,internet sitelerinde ürünlerimizi bulabileceksiniz
  • Sn. @mc@bey

Şöyle bir yorum yapayım: E100 4GB ABD perakende satış fiyatı geri alınabilecek vergiler dahil $. 69,95 (http://www.bhphotovideo.com/c/product/554719-REG/iRiver_1E1004BLK_E100_4GB_Portable_Media.html) aransa daha ucuza da bulunur...

Ya da, en iyisi ben yorum yapmaktan vaz geçeyim, siz de buraya boşu boşuna "Ama nakliye, gümrük" vb. yazmayın.

eğer amerika ucuz diyorsan git oarada yaşa. ingileteredeki fiyataına bak bakalım ne diyeceksin. firmaları kötülemeye hakkın var mı. ben gümrükçüyüm. % 42 yakın vergi biniyor. bu tarz cihalzarın ithalatında. ben seni yerinde olsam o fiyattan bulduysam git yüzz tane getir 100 dolar dan sat .

insanların şevkini kırmada ne yaparsan yap
  • @the excellentlife

O kadar sert çıkmana gerek yok dostum sakin :)

Hepimiz biliyoruz türkiye vergi cenneti :)

Yaklaşık herşey yurt dışına oranla türkiyede minimum iki katına satılıyor...

Ama firmalar ne kadar cömert olursa tüketicileri o kadar çok çeker...

Iriver gelsin bakalım : )

Yüksek ve kaliteli ses veren şarjı 25 saatin üstünde olan modeller gelecek mi ?
    Tam tanımamaktayım Iriver'ı... Ses kalitesinin mükemmel ama yükseliğinin düşük olduğunu biliyorum...

Ama alamak istiyorum bir tane Iriver : ) Uzun şarj, kaliteli ses,yüksek ses önemli kriterler : )
  • quote:

Orjinalden alıntı: IriverMan

Arkadaşlar gelecek ürünlerin ortalama satış fiyatları (kesin olmamakla birlikte)

E100 4GB 105€+kdv
    8GB 133€+kdv

T7 4GB 75€+kdv

T5 4GB 63€+kdv

P7 16GB 245€+kdv

fiyatlar iyiymiş.
  • İlk aldığım iriver H10 5gb'lık modeliydi.. ilk zamanlar da pili 13 saat kadar gidiyordu.. bir sene sonra 5-6 saatte pili bitmeye başlayınca satmak mecburiyetin de kalmıştım.. çünkü Türkiye de orjinal pilini bulabileceğim bir servisi yoktu!! Daha sonra T60 aldım.. T60'tan gerçekten çok memnun kaldım;en büyük avantajı kalem pille çalışmasıydı ve ses olarak H10'dan çok daha iyidi.. Yeni gelecek olan T5-T6 ve T7 modellerine de servis desteği olacaktır sanırım.. Çünkü bu cihazlar da dahili pilli.. Tabi Garanti desteği ile satılırsa; Türkiye de bayağı iriver'cı satın alır mutlaka.. fiyatları da makul sayılır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 13 Mart 2009; 22:51:24 >
  • @frux bu T5-T7 serileri bizim T60'lardan daha mı kaliteli şahsen biraz kaliteden taviz vermiş gibi geliyor ama ithalatçı firmaya buradan teşekkür ediyorum fiyatları makul sayılabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cromartie

@frux bu T5-T7 serileri bizim T60'lardan daha mı kaliteli şahsen biraz kaliteden taviz vermiş gibi geliyor ama ithalatçı firmaya buradan teşekkür ediyorum fiyatları makul sayılabilir.

Her ikisini de dinlemeden yorum yapılamaz ama;dediğim gibi, T60'ın en büyük avantajı AAA kalem pille çalışması ve ses olarak da çok beğeniyorum..
  • fiyatlar gayet iyi,tabii ki yeni ürünlerde gelicektir.ilk başta bir adım atmak gerekli gerisi gelir tebrik ederim ve başarılar dilerim.eminimki alıcısı çok olucaktır.ces 2009 da tanıtılan P7 modelide oldukça hoş olmuş tabii henuz inceleme fırsatım olmadı fakat iriver manyağı olarak bir distribütörün türkiyede olduğunu bilmek iyi olur.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.