Şimdi Ara

**BEKLENEN K790 N95 DÜZ 8 GBYT FOTO KARŞILAŞTIRMASI 3,2 VE 5 MP SAVAŞI** (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
0
Favori
19.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla azaltcam derken ortada resim bırakmamışsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghostweb

walla azaltcam derken ortada resim bırakmamışsın

yine k 790 net
  • quote:

walla azaltcam derken ortada resim bırakmamışsın

ANCA BUKADAR OLUYOR AYRINTILAR GİDİYOR NOISE AZALTINCA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia -- 14 Nisan 2008; 14:41:37 >
  • sonuç yine değişmemiş ama burda klavye resminde ve coca cola resminde n95 daha iyi çekmiş ilk baştaki resimde k790 renkleri daha canlı ve keskin göstermesine rağmen kapağın üzerini fazla parlatmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildwolft -- 14 Nisan 2008; 15:26:50 >
  • quote:

ghostweb

sağol.. video özelliği güzel sadece gelişi güzel çektim biraz tam bakmadım daha.. fotoları güzel kontrastı ve renkleri çok gerçekçi yansıtıyo yukardaki resimlerde renkleri ve kontrastı en iyi ayarlayan digital camera taibki. özellikleri şöle

7.2 mp
    3x optik zoom
    640x400 sesli video çöz.
    bi ton manuel ayar yapılabilir
    1 gb bellek kartı beleş
    tv ye bağlantı
    aklımıza gelcek herşeyi eklemişler adamlar

fiyat : 159 YTL 26 nisana kadar galba kampanya.. ben çok beğendim makinayı gayet güzel

ghostweb gerçekten çok iyi fiyat
    nerden aldın nettenmi mağazadan filanmı? modelini yazarsan inceleme imaknımız olur. eğer kafama yatarsa fiyatı gerçekten iyiymiş.

• samsung s750 markası... carrefourdan aldım ama arkadaşlar şunu net söyleyebilirim ki digital kamera almak akıl karı bişey değil telefonun yerini tutmuyo çünkü digital camerada zırt pırt pil bitiyo şarj edilebilir pillerde uzun süre şarjda kalmak zorunda.. bide öle cebe gircek bişide deil heran yanınızda olmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostweb -- 14 Nisan 2008; 19:22:33 >
  • noxco'nun fotolarında k790 5/4 ile birinci gelmiştir kanımca sadece vodafon tabelası aşırı kırmızı çıkmış...

ayrıca coca cola tenekesinde de k790 daha güzel, çimlere bakarsanız daha iyi anlaşılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: cok_yasa_kamil

noxco'nun fotolarında k790 5/4 ile birinci gelmiştir kanımca sadece vodafon tabelası aşırı kırmızı çıkmış...

ayrıca coca cola tenekesinde de k790 daha güzel, çimlere bakarsanız daha iyi anlaşılıyor

iç mekan çekimleri karşılaştırılmıyor daha iç mekanda k 790 nın yanına bile gelemeyecektir

• quote:

ghostweb

samsung s750 markası... carrefourdan aldım ama arkadaşlar şunu net söyleyebilirim ki digital kamera almak akıl karı bişey değil telefonun yerini tutmuyo çünkü digital camerada zırt pırt pil bitiyo şarj edilebilir pillerde uzun süre şarjda kalmak zorunda.. bide öle cebe gircek bişide deil heran yanınızda olmayabilir

bilgi için sağol ghostweb bende bugün samsung s760 sipariş ettim ereyondan.
    buda 7.2 mp vga 30 fps video kaydı var ve diğer foto özellikleri işte ama tabi digital makinalar telefon gibi olmaz onlar sırf görüntü için üretiliyo cepte taşımak için biraz büyük kaçıyolar. ama inşallah pişman olmam nasıl resimde ayrıntıları gösterme yeteneği renk dengesi filan iyimi? videosu nasıl denedinmi?

• evet bence iç mekan karşılaştırması yapmayalım yoksa milletin şevki feci halde kırılacak :D nokianın iç mekanda eminim bi vga kamera daha iyi çekiyodur

tolyo; ayrıntılar çok ii videoyu deneyemedim pili bitik şu anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostweb -- 14 Nisan 2008; 19:46:39 >
  • quote:

evet bence iç mekan karşılaştırması yapmayalım yoksa milletin şevki feci halde kırılacak :D nokianın iç mekanda eminim bi vga kamera daha iyi çekiyodur

tolyo; ayrıntılar çok ii videoyu deneyemedim pili bitik şu anda

Aynı şey N82 için de geçerli mi acaba ?
    Güçlü Xenon flaşı karşısında K790 flaşı nasıl kalır onu karşılaştır

• Benden de taze taze N95 fotoları. Şarjım bitmese biraz daha çekerdim kusura bakmayın. 2 gündür takmayınca...

**BEKLENEN K790 N95 DÜZ 8 GBYT FOTO KARŞILAŞTIRMASI 3,2 VE 5 MP SAVAŞI**

• k790i nin flaşıda xenon.. walla k790i den korkulur n82 yide ezer mezer mazallah
  • Révølvér,

gerçekten çok iyi eline sağlık..
  • Arkadaşlar ben hiç bir ayar yapmadım. Bazı ayarlarla değişik sonuçlar elde edililebilir bununda farkındayım. Ama ben en amatör şekilde çekilse, sonuç bu olurdu demek istercesine, tut çek modunda çektim

Bu arada birşey daha söylemek gerekirse N95 8GB çok kötü fotolar çekiyor, K790 gerçekten ezer, ama N95 bu konuda biraz daha iyi ve benim gördüğüm kadarıyla, birbirini ezebilecek kareler çekebiliyorlar. Ama değişik ayarlarla çok farklı sonuçlar elde etmek pekala mümkün...
  • N95 makro + flaş açık

K790 makro + flaş açık
  • ikisi de kötü çekmiş...

(son resimde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 14 Nisan 2008; 21:48:16 >
  • N95 Makro + flaş kapalı

K790 Makro + flaş kapalı
  • quote:

samsung s750 markası... carrefourdan aldım ama arkadaşlar şunu net söyleyebilirim ki digital kamera almak akıl karı bişey değil telefonun yerini tutmuyo çünkü digital camerada zırt pırt pil bitiyo şarj edilebilir pillerde uzun süre şarjda kalmak zorunda.. bide öle cebe gircek bişide deil heran yanınızda olmayabilir

Sırf bu yüzden dijital kameramı kullanmıyorum ya. 6 çift duracell şarjlı pilim olmasına rağmen üşeniyorum gerçekten. Okadar güçlü flash varki flashlı çekimlerde 10 15 foto sonra pil az uyarısı çıkıyor hemen

@Noxco

Makro çekimleri becerememişin sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 14 Nisan 2008; 21:51:25 >

• K790 makro + flaş

N95 makro + flaş

Bunların hepsi iğrenç çıktı, yorgunluktanmıdır nedir, hiç iyi iş çıkaramadım :)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.